Czym sie zajmujesz, na czym sie znasz.

Inne tematy inne marki, inna bajka.
Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 05 sty 2014 01:17 am

A ja tam i młodsze i starsze "egzemplarze" doceniam (auta i kobiety)...byle by się dobrze "prowadziły":p cokolwiek to znaczy :mrgreen:

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 05 sty 2014 07:15 pm

Patrycy,
Nic dodać nic ująć. Flaszka się należy co z przyjemnością czynię
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 05 sty 2014 07:46 pm

W tym roku muszę pomyśleć o zlocie, żeby gdzie wypić było ;)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 05 sty 2014 07:47 pm

Patrycy,
Trzymaj tak dalej a wyjdziesz na ludzi ;) :D
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

misiek
Posty: 31
Rejestracja: 27 paź 2013 01:17 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: misiek » 06 sty 2014 08:17 pm

Hejka Wszystkim!
Czas uzupelnic moje dane.
Zawod wyuczony Technik elektryczno - elektronicznej automatyki przemyslowej.
Przez moment praca w Kodaku jako servisant i laborant sprzetu fotograficznego typu automaty do wywolywania filmow i zdjec (dawne to czasy).
Potem nastapilo przebrazowanie i praca na morzu przez jakies ostatnie 22lata poczynajac od motorka do mechanika na statkach handlowych obecnie jako mechanik na statku sejsmicznym poszukujacym paliwa do naszych smoczyc, kanapowozow, pacyfek itd
Generalnie zwiazany z mechanika od zawsze i od zawsze dlubiacy przy wlasnych autkach ( muluch, duzy fiat, ford capri (to auto sprawialo mi nie mniej radosci niz packa teraz) inne fordy i motorach). Od niedawna szczesliwy posiadacz packi, uzytkownik forum i oby tak zostalo jak najdluzej!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Boski kanapowóz

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 07 sty 2014 12:07 am

Qrde,
Tak sobie czytam wpisy w tym temacie i dochodzę do wniosku, że strasznie dużo mamy kolegów i koleżanek zajmujących się niekonwencjonalnymi rzeczami. Nasze towarzystwo jest ze wszech miar zróżnicowane i jak się okazuje profesja w dziedzinach motoryzacyjnych lub około motoryzacyjnych to mały pikuś w porównaniu.....
Ze swej strony powiem może ciut patetycznie ale szczerze - poczytuję sobie za duży zaszczyt być w tym gronie, i choć czasem nie chce mi się odpalać forum lub zwyczajnie nie mam na to czasu, to jednak to robię, powiem więcej - mam z tego dużą satysfakcję.

Ciekawe tylko kiedy uda się poznać Was nie tylko wirtualnie ale tak zwyczajnie i tradycyjnie - face-to-face.....
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 07 sty 2014 11:59 pm

Ja, mimo tego, że nie mam wyszukanej profesji i nie zajmuję sie jakoś specjalnie niekonwencjonalnymi rzeczami, to mam nadzieję, że face-to-face na jakimś zlocie zaliczymy (ze szkłem małym lub dużym w ręku) ;) w każdym razie będę się starał aby wkońcu na jakiś zlot pojechać ;)

smokwawelski
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2014 05:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: smokwawelski » 19 mar 2014 09:53 pm

To i ja polecę ze swoim CV
Z wykształcenia polonista ze specjalizacją filzmoznawczą.

Na co dzień zajmuję się handlem i edukacją. W sumie to można powiedzieć, że sprzedażą usług edukacyjnych :)

MOCHI20
Posty: 16
Rejestracja: 11 lip 2012 09:57 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: MOCHI20 » 19 mar 2014 11:52 pm

Witam!
Mnie dawno nie było co jak co od 10 lat mój profil się nie zmienił :P
Z wykształcenia jestem mechanikiem pojazdów samochodowych i nawet mam legitymacje czeladniczą na 5 :P hehe
pracowałem 7 lat w firmie która zajmuje się relokacją maszyn przemysłowych i od 3 lat posiadam własną firmę (konkuręcję) która zajmuje się nie tylko relokacją ale i serwisem maszyn oraz odbudową, automatyzacją linii produkcyjnych itd. :) motoryzacja hmmm... została mi od zawsze jestem w trakcie budowy domu z podwójnym garażem więc odświeżę swoje wiadomości automechaniczne :P
ps. (chwaląc się nie mam ochoty siedzieć już więcej w zwickau na fabryce VW:P) mija mi już tu 4 miesiąc).
Podzrawiam PACIFISTÓW :P

Mary75
Posty: 64
Rejestracja: 08 sty 2014 07:53 pm
Lokalizacja:
Samochód:

To moze ja...

Post autor: Mary75 » 21 mar 2014 07:02 pm

Jak tak czytam wasze wpisy to aż miło ze forum skupia samych specjalistów w dziedzinach mechaniki, edukacji, handlu i wielu innych.
W takim razie ja sie trochę wyłamie:
Zawód: menedżer private banking- finansista
Ciekawe czy na forum jest ktoś z mojej branży?
I stało sie :(

boczek140
Posty: 231
Rejestracja: 03 paź 2010 02:15 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: boczek140 » 04 gru 2014 01:13 pm

Witam

Panowie i Panie jeśli ktoś jest zainteresowany obniżeniem rachunków za energię elektryczną to jestem do dyspozycji. Dla forumowiczów z woj. mazowieckiego proponuje spotkanie aby przedstawić wszelkie szczegóły i odpowiedzieć na ewentualne pytania. W razie pytań proszę o info na PM.

Obrazek
Kiedyś Pacyfica 4,0 AWD
teraz Skoda superb kombi

ODPOWIEDZ

Wróć do „: HYDE PARK :.”