No cóż...

Sprawy związane z funkcjonowaniem forum.
Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

No cóż...

Post autor: M. » 26 wrz 2019 01:37 am

Powiem za Klasykiem Piotrem:

No cóż...
Przez ostatnie blisko dwa lata, czy to piątek, czy światek, czy jakikolwiek inny dzień, albo niemal codziennie, albo codziennie usuwam dziwne wpisy pisane zwykle czcionką odmienną od naszej. Mało że wpisy to jeszcze i ich autorów, banując to co trzeba.
To taka zabawa bez końca, a ja jako ten Syzyf (choć ostatnio na jakiejś reklamie podrzucili mu widlaka (nie Pawła rzecz jasna a maszynę na kołach) choć robię to wiem, że i tak nie zaniechają póki nie zemrą - acz zawsze mogą być następcy - to nie pociesza.
Wpisy są w wiadomym języku onegdaj bratniego nam kraju i w jednoznacznej głównej linii tematycznej - nie motoryzacyjnej bynajmniej. W czasach słusznie minionych ten temat nie istniał w przestrzeni publicznej więc jak się pozmieniało to i testosteron się wylewa pod wysokim ciśnieniem.

I tak sobie wchodzę i patrzę - ooooo - jest. I nawet kilka osób oglądało. czasem kilkadziesiąt, co zważywszy na czas życia wpisu jest rewelacyjnym osiągnięciem. I ja jako ten paskuda robię wbrew społeczności ciekawej i usuwam.
Nikt co prawda nie reklamuje że znikają pożądane treści, ale komuś robię wbrew, a może on by wolał na rękę...

I tak nachodzi mnie refleksja czy dobrze robię. Co prawda sprzątam ten śmietnik, ale myślę, że chyba on nikomu nie przeszkadza. Bo wszak przy każdym wpisie u góry z prawej strony jest ikonka z krzyżykiem (takim samym jak postawimy 13 października na dwóch sporych płachtach - i niech mi który lub która zapomni o tym zaszczytnym prawie a wręcz obowiązku!!!!!) to od czasu zmiany skryptu i silnika forum NIKT ANI RAZU NIE UŻYŁ TEGO PRZYCISKU.
NIKT I NIGDY!!!!!!!!!
Sorry - mój błąd - nie krzyżyk a wykrzyknik!!! Wy krzyżyka nie macie a ja mam. Hihihi
To moim zdaniem oznaczać może tylko, że albo wszystkim wisi co jest wypisywane, albo że usuwane przeze mnie z uporem maniaka treści są akceptowane a może wręcz pożądane. Bo może fajnie jest popatrzeć na gołe laski same lub w większych lub mniejszych grupach, bo może ktoś potrzebuje medykamentów na starczy uwiąd, bo może cokolwiek innego.....

Nie mam pewności a mnie to już od dawna nudzi i zabiera mi całkiem sporo czasu. Ilość wspomnianych nowych wpisów kilkukrotnie przekracza ilość wpisów merytorycznych. Ilość wejść na przedmiotowe wpisy znacząco przewyższa aktywność merytoryczną. Może zatem je zostawić? Może nie moderować forum? A może pójść jeszcze inną drogą i moderować tylko to co zostanie zgłoszone przez Was?

Może się umówimy (a taka jest moja decyzja), że przez najbliższe dwa tygodnie (31.09 - 13.10.2019) przyjmujemy zasadę "hulaj dusza moderacji nie ma". Nie ma jej o ile ktoś z Was nie zgłosi tego co szkodzi i co zbędne. A jak zgłosi (i tylko to co zgłosi) to się tym zajmę. Innymi sprawami nie - bo niby po co jeśli to nikomu więcej nie przeszkadza.
A po tych dwóch tygodniach zobaczymy co dalej. Zrobi się totalny śmietnik to cóż. I tak to forum jest bardziej przydatne Wam niż mnie.
Pozdrawiam
i do usłyszenia po wyborach, na które gremialnie idziemy.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Re: No cóż...

Post autor: głodźillaryki » 26 wrz 2019 05:43 am

M. Ja właśnie sobie zobaczyłem do czego ten ❗ 😁 jakoś wczesniej nie wpadł chyba w oko 😀
Niechciane wpisy chyba każdy olewa,bo wie,że moderator to zauważy i usunie.
Czy dobrze,że są usuwane ? to chyba nie podlega dyskusji.
To, że przypominasz o prawidlowej pisowni,o pisaniu na temat itd itp.... Też jest potrzebne-nawet gdy czasem może to sie nie podobać autorom postów 😂
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Jacenty
Posty: 52
Rejestracja: 29 cze 2019 06:01 pm
Lokalizacja: Mikołajki
Samochód: Chrysler Pacifica 3,8
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 3

Re: No cóż...

Post autor: Jacenty » 26 wrz 2019 08:42 am

Mamy na forum kowalskim kilka zabezpieczeń przed niechcianymi teściami i od dawna nikt nie traci czasu na zbędne manewry. Zróbmy ściepę i zaangażujemy kogoś kto ogarnie temat i ów zabezpieczenia porobi.

Carl
Posty: 490
Rejestracja: 03 lip 2017 09:52 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Pacifica 4.0 AWD 2008 SS LPG Prins 2
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 21

Re: No cóż...

Post autor: Carl » 26 wrz 2019 09:17 am

Przyznaję, że ani na tym, ani na żadnym innym forum nie nadusiłem na ❗ choć mogłem :wink: Obiecuję więc poprawę, jeśli taka wola moda ;)
Dla mnie jednak sprawa oczywista i może dlatego nigdy nic nie zgłosiłem. A co do treści, to choć w cyrlicy trochę czytać potrafię, to jednak nie korzystam z linków, które serwują nam ci, którym się wydaje, że wiedzą, co potrzebujemy ;)

Jestem również na kilku forach, które są forami zamkniętymi (jednym nawet administruję), a dostęp do nich mają tylko Ci, którzy potwierdzą lub których zaakceptuje admin (tak mam na swoim). Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, aby ograniczać dostęp, ale tam takich problemów nie ma, a u nas w ostatnim czasie jakiś wysyp...
Piotr

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Re: No cóż...

Post autor: Si » 28 paź 2019 12:28 pm

Włączyłem konieczność akceptacji konta przez Admina. Do nowych użytkowników: będziemy starali się codziennie akceptować nowe konta, ale jeżeli jakieś pominiemy, to prosimy o info z przypomnieniem się na admin@chryslerforum.pl
Jestem lekomanem... ale spokojnie, biorę coś na to...
https://mototrasa.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: O FORUM :.”