2x Poduszka silnika

strubell
Posty: 91
Rejestracja: 30 cze 2016 03:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Samochód: Paca 2005 SS 3.5 AWD

2x Poduszka silnika

Post autor: strubell » 16 paź 2017 10:12 pm

Witam
Z racji iż :) wymieniłem już chyba wszystko w zawieszeniu szukam 2 poduch czyli pod silnik i skrzynie. Poduchy mam suche nie naderwane a ciągle coś mi nie pasuje bo co jakiś czas słyszę lekkie stuknięcie przy ruszaniu i hamowaniu. Co dziwne nie mam drgań i innych dolegliwości opisywanych przy uszkodzonych poduchach. Jeśli ktoś ma z rozbiórki dobrą używkę w rozsądnych pieniądzach z chęcią przygarnę na testy bo szlak mnie chyba już trafi a nie chce się zrazić do tego samochodu do tego stopnia co by jej nie sprzedać. Żona mówi sprzedaj a ja w uparte chce mieć pewność, że zrobię coś do końca a jak sprzedam to bez wstydu :) Na mopara z półki już w tym miesiącu nie stać więc dobra będzie używka i pewność, że nie to
Pozdrawiam i sorki za wykład

Awatar użytkownika
eldorin
Posty: 150
Rejestracja: 02 cze 2011 10:49 am
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Pacifica 3,8

Re: 2x Poduszka silnika

Post autor: eldorin » 18 paź 2017 12:43 am

To co opisujesz ewidentnie przypomina mi atrakcje sprzed wymiany poduch w mojej krasuli. Stety kupiłem Mopara i nie żałuję. Kategorycznie odradzam używki - długo nie pojeździsz nawet jeśli nie widać na gumach zużycia i mikropęknieć, które szybko zamienią się w makropęknięcia. A tak dla spokoju ducha - na zjechanych poduszkach jeździłem ponad 2 lata i waliło jakbym miał kowala pod maską - zatem miesiąc Twoja mućka wytrzyma aż dozbierasz na nówki sztuki. NIE kupuj Chińczyków-zamienników zaoszczędzisz grosze a walenie szybko wróci.

strubell
Posty: 91
Rejestracja: 30 cze 2016 03:03 pm
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Samochód: Paca 2005 SS 3.5 AWD

Re: 2x Poduszka silnika

Post autor: strubell » 18 paź 2017 05:35 pm

Stało się co miało stać. Wczoraj jeździłem z synami po leśnych drogach. Wracając do domu stukało przy hamowani i ruszaniu a dziś rano pod samochodem plama oleju. Wywaliło zapewne olej z poduchy ale czasu brak na podnośnik podjechać i Paca unieruchomiona na parę tygodni. Dobrze, że jeszcze samochód jeden w domu bo lipa straszna a o żony słowach nie wspomnę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: Inne ogłoszenia - KUPIĘ :.”