Czym sie zajmujesz, na czym sie znasz.

Inne tematy inne marki, inna bajka.
Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Czym sie zajmujesz, na czym sie znasz.

Post autor: szrek » 05 cze 2009 08:38 am

Jeżeli ktos ma ochote podzielic sie takimi informacjami to prosze bardzo o wpisywanie.
Zaczne jako pierwszy.

Z wykształcenia Technik - Naprawa i Ekspluatacja Pojazdów Samochodowych.
Pracuje w lakierni proszkowej, chyba od zawsze :D
Interesuje sie motoryzacją, ciekawymi zjawiskami i ładnymi kobietami :mrgreen:
Majsterkowanie przy samochodach interesowało mnie od zawsze ale z powodu braku
miejsca mało czasu poświęcam tej pasji.
Ostatnio zmieniony 05 cze 2009 03:56 pm przez szrek, łącznie zmieniany 1 raz.

jarkowy
Posty: 113
Rejestracja: 23 sty 2009 11:56 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jarkowy » 05 cze 2009 11:45 am

Rozumiem że mam przedstawić swoje CV jak chce dobrze żyć z moderatorami ? :lol:
Coś w rodzaju naszej klasy? :lol: :lol:
No dobra.
Z wykształcenia jestm elektronikiem i elektroautomatykiem, oraz po drugiej uczelni inżynieria eksploatacji maszyn wydz mechaniczny...
Zajmuje się mechaniką samochodową od kiedy zaczołem chodzić z ojcem do garażu.
wszystko na temat mechaniki i mnie jest tutaj - http://furious.pl/video/srtvideo/
pensjonat nad morzem we Władysławowwie
www.impresja.co

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 05 cze 2009 12:31 pm

No co tu napisać o sobie ?
Z wykształcenia technik budowy maszyn to po technikum, po studiach nadali mi budowla?ca ale zmieniłem trochę kierunek pracy z projektowania domeczków na budownictwo wodne (nie zajmuje się wodociągami i kanalizacją).
Jednak pasja pozostanie zawsze pasją :P :
Mniej więcej przygoda z mechaniką zaczęła się od Jawy 50 w czasach szkoły podstawowej następnie Junak 350 (M10) którego odbudowałem od podstaw oczywiście z modyfikacjami mechanicznymi. Potem brak czasu (praca :devil: ) i miejsca (garaż :( ) i tak do dziś. Niestety rodzinka nie wyobraża sobie niklowanych śrubek cylindrów jako wystawka na pułkach :mrgreen: ale to się niedługo zmieni jak syn załapie o co chodzi w tej materii :lol: ;) .
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

BartoszU
Posty: 51
Rejestracja: 31 gru 2008 06:47 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: BartoszU » 05 cze 2009 01:32 pm

Z wykształcenia jestem Technik mechanik specjalność mechanika precyzyjna .Zawód wykonywany 5 lat Kontroler Jakości .Pracuje w firmie produkującej części maszyn ,formy wtryskowe itp. Mechaniką samochodową nie pamiętam od kiedy się zajmuje :)).Wada wrodzona to samo widzę po moim synku :)) 2,5 roku i siada za kierownice wie gdzie co jest w każdym samochodzie .

tomaszmk
Posty: 9
Rejestracja: 07 cze 2009 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: tomaszmk » 10 cze 2009 11:01 am

Witam,
zawodowo - zajmuje się projektowaniem aparatów ciśnieniowych dla przemysłu petro-chemicznego. Upraszczając - wszystko to co jest potrzebne, aby paliwo ze złoża trafiło do dystrybutora na stacji. W branży pracuję ponad 10 lat.
Pasji jest kilka - fotografia, żeglarstwo, moje dwie dziewczyny w domu ;) i duża chęć poznawania świata.
Na motoryzacji znam się "średnio na jeża" , ale pracuję nad tym ... ;)
Serdecznie pozdrawiam, Tomek.

Marcinoo
Posty: 60
Rejestracja: 05 lut 2010 06:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Marcinoo » 16 lut 2010 10:57 am

No to kolej na mnie
Skończyłem Technikum Gastronomiczne, później studia w Szczecinie i tytuł Technika Technologa żywienia, ale to nie było to.
Poztanowiłem zająć się handlem, zawsze mnie to pociągało, więc zostałem przedstawicielem handlowym, później w innej firmie kierownikiem, aż w końcu dyrektorem regionalnym.
Ale to cały czas było nie to...Postanowiłem otworzyć własny biznes i zostałem Prezesem:)
Zajmuję się ogólnopojętym handlem.

Zainteresowania:
Komputery, oprogramowanie hardware i software, car audio i motoryzacja.
Smoczyca w staniku...:)

artvox
Posty: 63
Rejestracja: 01 paź 2009 07:38 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: artvox » 16 lut 2010 04:06 pm

Teraz ja / teraz ja/ teraz ja /
Czym się zajmuję :/ Prowadzę firmę o profilu elektronika i automatyka przemysłowa
specjalizacja * techniki automatyzacji procesów uzdatniania wody , * często przesiaduję w rozlewniach wód soków i generalnie pod basenami nie tymi szpitalnymi aktualnie walczę w nowo budowanym Aquaparku w Zielonej Górze :rolf:

W czasach dinozaurów zajmowałem się naprawą inst. elektrycznych w mercedesach ale zakończyłem moją zabawę z mobilkami na mod M 124.

W wolnych chwilach bawię się w karawaning jak Drzymała tyle że moja przyczepa ma silnik :lol:
Witam i pozdrawiam

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 16 lut 2010 04:28 pm

witam
od 11 lat zajmuję się handlem pierza w Europie i Tajwanie.Własna działalność Import-Export ,posiadam jeszcze gospodarstwo agroturystyczne gdzie wynajmuję mieszkania a z żoną ubezpieczenia na życie,kredyty i pomoc finansowa.
Na tym się znam
pozdrawiam - kisiu

warhead
Posty: 56
Rejestracja: 29 sty 2010 09:08 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: warhead » 16 lut 2010 04:49 pm

zarzadzanie procesami w telcom. audyty jakosciowe i bezpieczenstwa informacji. negocjacje. hobby. szermierka. technologie mobilne. komputery.

Szogun
Posty: 50
Rejestracja: 04 sty 2010 11:22 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Szogun » 17 lut 2010 02:39 pm

warhead pisze:hobby. szermierka
Szermierka? Jak znasz jakichś florecistów z Wa-wy to pozdrów ich od HIPY :P
No to już przy okazji też coś o sobie napisze:
Na co dzień robie w nieruchomościach. Także Panowie-jeżeli ktoś będzie poszukiwał nowego mieszkania w Toruniu lub Bydgoszczy to śmiało walić do mnie.
Zainteresowanie oczywiście szermierka - floret. Obecnie raczej pół profesjonalnie ale planuję porządnie się przygotować i pobrykać jeszcze na pucharach Polski i świata.
Swojego czasu byłem nawet vice-mistrzem Polski do lat 17 :mrgreen:

Heniek01
Posty: 183
Rejestracja: 30 lis 2009 07:28 pm
Lokalizacja: Poznań-Kielce
Samochód: FWD4.0LIMITED08
Dostał flaszek: 2

Post autor: Heniek01 » 17 lut 2010 07:33 pm

Emeryt - 35 lat na stanowiskach dowódczych w WP-zakończone zawałem-coś wiem o sprawach obronności i nie tylko.Sprzęt mechaniczny zawsze wymagał troski i często trzeba było coś podpowiedzieć kierowcy transportera,czołgu,samochodu,stąd zainteresowania pozostały- a i sport spadochronowy nie jest mi obcy.Niebieskie Berety to moja rodzina .Nie mylić z ZOMOTyram dalej co by nie zgłupieć w chałupie .

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 17 lut 2010 09:44 pm

No to ja :
liceum zawodowe gastronomiczne kucharz , kelner , bufetowy . Później armia
kierowca mechanik, a następnie kuchnia tam było lepiej . Po wojsku handele sklep i w końcu rozlewnia wód mineralnych od zera do dyrektora ds.produkcji. Obecnie Prezes firmy rodzinnej produkującej maszyny i formy do rozdmuchu butelek PET, obróbka skrawanie na maszynach (sterowanych numerycznie tokarki frezarki ). I niech tak zostanie .
Nowa jakość nowe auto

Damatus
Posty: 129
Rejestracja: 08 lut 2010 11:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Damatus » 18 lut 2010 10:21 pm

Miałem nic nie pisać, ale po przeczytaniu wszystkiego o Was. Bądź co bądź chcę zagościć tu na dłużej.Niech będzie. :D Przedszkole, szkoła podstawowa, technikum samochodowe ( z tego to raczej tylko prawo jazdy mi pozostało), trochę studia chemia, wydział aktorsko -impresaryjny, dziennikarstwo radiowe. Od prawie 21 lat zajmuję sie zawodowo pracą estrdową i pokazami iluzji ;) .
Zainteresowania: motoryzacja, zegarki naręczne, fotografia, telefonia komórkowa, iluzja.
DAMATUS

boczek140
Posty: 231
Rejestracja: 03 paź 2010 02:15 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: boczek140 » 04 lip 2011 12:19 pm

A więc i ja coś o sobie napisze :)

Wykształcenie :
- Inżynieria Produkcji - Energetyka lokalna
- Gospodarka przestrzenna
- Wycena nieruchomości

Życie zawodowe :

Montaż, serwis instalacji HVAC w budynkach komercyjnych ( inaczej mówiąc wszystko co związane z klimatyzacją, wentylacją, systemami BMS itp.)

www.loma.org.pl

Szyby samochodowe, sprzedaż, wymiana itp.

www.autoszyby.org.pl

Jakby ktoś był zainteresowany to zniżka dla forumowiczów gwarantowana :D
Ostatnio zmieniony 24 sie 2012 11:14 am przez boczek140, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eldorin
Posty: 150
Rejestracja: 02 cze 2011 10:49 am
Lokalizacja: Białystok
Samochód: Pacifica 3,8

...

Post autor: eldorin » 04 lip 2011 10:08 pm

Z wykształcenia i zawodu ekonomista.
Obecnie szef logistyki w fabryce części plastikowych w Białymstoku. Coś mi pachnie, że BartoszU pracuje w KART'cie - świetnej narzędziowni, więc pewnie wcześniej czy później spotkamy się na wódce :8

Znam się na ogólnopojętej logistyce, planowaniu produkcji, sprawach celnych (kiedyś agent celny), elementy finansjery bankowej i giełdowej nie są mi obce, tajniki handlu zagranicznego zwlaszcza z Braćmi zza Buga to też obcykane z racji ponad 3 letniego doświadczenia na stołku speca ds. eksportu (rosyjski biegle - pochodzę z Gołdapi).

Po pracy po prostu Tatuś, kucharz i ogrodnik, fan gier strategicznych i RPG.

Dzięki temu forum i odrobinie logicznego rozumowania zaczynam rozróżniać łącznik stabilizatora od drążka kierowniczego, wiem gdzie siedzi filtr oleju i jak uszczelnić michę olejowa skrzyni... i czytam dalej...bo to forum i jego lektura stały się moim nowym hobby :8

Maciek

wujek
Posty: 33
Rejestracja: 23 maja 2011 12:42 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wujek » 06 lip 2011 09:10 pm

To ja też parę słów o sobie
wykształcenie wyższe- administracja publiczna,
zajęcie- mało płatna państwowa praca od 25 lat,
ulubione zajęcie- jazda Pacificą,
więcej z CV to top secret :lol: :8
Ostatnio zmieniony 11 lip 2011 01:29 pm przez wujek, łącznie zmieniany 1 raz.

nitroBolo666
Posty: 12
Rejestracja: 08 lip 2011 12:04 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: nitroBolo666 » 08 lip 2011 12:19 am

Mgr z kilkoma podyplomami ;)
Jestem tłumaczem j. angielskiego, ale pracuje również w szkołach (2) w których uczę ww języka.
Dodatkowo mogę nadmienić, że prowadzę jeszcze swoją siłownię.

m4ni3k
Posty: 104
Rejestracja: 03 lut 2011 08:14 pm
Lokalizacja: Optimal Сasual Dating Real-life Females
Samochód:

Post autor: m4ni3k » 08 lip 2011 12:45 am

to i ja :) ostatnio pracowalem jako doradca finansowy (ponad 2 lata - kredyty, ubezpieczenia, inwestycje), wiec w tym temacie moge cos podpowiedziec. mam rowniez "kilka" kontaktow z roznych branż, jakby ktos czegos potrzebowal. obecnie tylko doradca ds inwestycji, wiecej do poczytania na mojej stronie.
[URL=https://datesnow.life]No strings attached dating[/URL]

jacor1300
Posty: 29
Rejestracja: 11 paź 2010 07:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jacor1300 » 11 lip 2011 11:00 pm

A witam , to teraz ja
- szkoła średna mechanik samochodowy ,pracuje w rolnictwie (prod. roślinna )tj. uprawa kukurydzy na biogaz i inne uprawy . Kieruje ludźmi i maszynami polowymi. Auta z USA to miałem dwa i teraz jest pacifica i dodatkowo motocykl .z motoryzacją od motoynki , cz 350, honda civic, no i grand voyager 3.3l 1992r fantastyczne auto.....i żona

djmartinez
Posty: 148
Rejestracja: 31 gru 2008 06:33 pm
Lokalizacja: Radzymin
Samochód: Pacifica 4.0 2008 LIMITED

Post autor: djmartinez » 12 lip 2011 04:39 pm

Troche mojej biografi:
-szkoła o kierunku mechanik pojazdów samochodowych
-przeszkolenie specjalistyczne na silniki bęzynowe z elektronicznym wytryskiem paliwa
-potem kamasz :(
W między czasie Dj-ka 18 lat prowadzenia dyskotek i imprez okolicznościowych.

obecnie wykonuje

-wszelkiego rodzaje instalacji elektrycznych niskiego i wysokiego napięcia
-wszystkie instalacje nisko prądowe (sieci komp. domofony. rtv-sat, tv-przemysłowa,kontrola dostępu, itp.)
-prowadze też serwis pojazdów samochodowych ( dopiero od dwóch miesięcy)
-w wolnym czasie nagłaśnianie imprez masowych (festyny,koncerty)

NO I NAJWAŻNIEJSZA RZECZ TO PROWADZEDNIE IMPREZ NA NASZYCH ZAJEFAJNYCH ZLOTACH!!!!!

Ale zajeb... reklama HI HI HI :)

pabllo272
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2010 11:00 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: pabllo272 » 26 wrz 2011 02:23 pm

Czytając Wasze wypowiedzi że tak powiem robią wrażenie aczkolwiek tez powiem coś o sobie.
Wykształcenie hmm ogólniak , później studia w kierunku technologia chemiczna obecnie robię drugi kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji
Zawodowo:
no było parę drobnostek jednak nie warto o nich wspominać
obecnie zarządzam instalacją produkcyjna w zakładach chemicznych profil działalności gospodarka odpadami utylizacja odzysk itd.
Co do mechaniki fascynat od zawsze, w końcu wszystko w koło przesycone jest już mechanika.
Pabllo

pawel1980
Posty: 206
Rejestracja: 08 cze 2011 11:40 pm
Lokalizacja: Siewierz
Samochód: Opel Insignia

Post autor: pawel1980 » 26 wrz 2011 08:46 pm

Witam wszystkich.

Z wykształcenia
technik mechanik oraz technik geodeta, studia niestety przerwane na 3 roku geologi

Praca
Key Account Representative ds. sieci w firmie Jutrzenka Colian

Rodzina
córka 1,5 roczku, syn 5 lat i oczywiście żona

Zainteresowania
motoryzacja, sport, sztuki walki,podróże :)

irekle
Posty: 113
Rejestracja: 17 lip 2011 08:43 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: irekle » 27 wrz 2011 08:04 pm

to kilka słów o mnie

mgr inż. Informatyk
inż geodeta
Od wielu lat pracuję jaki informatyk najpierw Administrator systemów teleinformatycznych w Mieszko S.A teraz jako Specjalista d/s outsorcingu IT Grupa Żywiec S.A

jako geodeta prowadzę własną firmę, choć zaczyna być ciężko pogodzić obie prace, ale kierunek rozwojowy to geodezja - informatykiem nie będę do końca życia :)

Prywatnie, żona, syn, z zainteresowań to łażenie po górach zwłaszcza w ulubionej porze roku czyli zimie :)

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 12 mar 2012 07:06 am

No dobra to teraz ja:
Wykształcenie
mgr mechanika politechnika radomska
ale wcześniej licencjat z matematyki na uniwersytet łódzki 9przez 5 lat nauczyciel matematyki)
A na codzien rolnik:)
Bo ostatnio zrobiłem podyplomówkę na sggw
amatorsko rozkręcający samochody. Wielbiciel motocykli itp
Żonka i 2 dzieci (same chłopaki:))
Pozdro

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 12 mar 2012 07:18 pm

Aż wstyd się przyznać że dotychczas milczę w temacie. Zatem poprawiam się.
To co najistotniejsze to to, żem facet, do tego żonaty (nie powiem jak długo bo całkiem całkiem) i do tego dzieciaty z jedną córką, co nie zapewnia mi na przyszłość świadczeń emerytalnych, ale tak też bywa.
Z mojego CV wyciągnąłbym ukończenie wydz. Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej i obronę dyplomy 13 lipca w piątek o godz. 13ej - tak wyszło przez przypadek, a obroniłem się powiem nieskromnie - celująco - tym razem nie przez przypadek - choć przez cały okres studiów nie zarwałem ani jednej nocki na naukę.
Później praca zawodowa i ścieżka tzw kariery zawodowej od stanowiska najbrudniejszego tj. smarownika autokarów (bo była to firma transportowa), po stanowisko dyrektora ekonomiczno-finansowego włącznie, poprzez najrozmaitsze funkcje w firmie - w tym szefowanie ogólnopolskiej sieci wynajmu samochodów działającej pod szyldem nie chcę oceniać dzisiejszego stanu, ale ówcześnie największej ogólnoświatowej takiej sieci Wówczas około 500 samochodów w majątku, na poziomie 60 osób "pod sobą" i odpowiedzialność za kilka milionów złotych przychodu co miesiąc. W sumie 16 lat w pierwszym miejscu pracy i przykre rozstanie się z tą firmą z inicjatywy pracodawcy. Dużo by mówić ale po co.
Później okres bezrobocia i skok na głęboką wodę - organizacja nowej sieci wynajmu - tym razem pod szyldem niemieckim - numer 1 w Niemczech. Przygoda zdecydowanie krótsza ale i zdecydowanie intensywna. Chwila przerwy po przeniesieniu działalności do innej firmy a później sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem i bliskie relacje z firmą z rynku okołomotoryzacyjnego do dziś.
Stale intensywnie ale i codziennie coś nowego. A na przyszłość plany znów z rynku motoryzacyjnego, bo już w przedszkolu podobno na pytanie kim będę odpowiadałem że monterem samochodowym.
Warto by coś namieszać na tym naszym rynku - a zatem czas pokaże co z tego wyjdzie. Jak wyjdzie będzie ciekawie.
Idea przewodnia - pracuję dla siebie - ale nie kosztem innych a dla innych dobra.

Marx07
Posty: 74
Rejestracja: 25 sie 2011 08:10 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Marx07 » 13 mar 2012 09:46 am

Witam

Może i ja kilka słów o sobie :)

Wykształcenie: wyższe (zarządzanie), kilka podyplomówek z zakresu opieki zdrowotnej (budżetowanie i kontroling, zarządzanie i finanse w służbie zdrowia, prawo i ubezpieczenia).
Zawód: specjalista ds. zarządzania organizacjami (tak mi powiedziała pewna sędzina jak powiedziałem, że jestem po zarządzaniu)
Praca: administracja - znienawidzony przez wszystkich urzędas.
Stanowisko: kierownicze
Zainteresowania: fotografia, sztuki walki, motoryzacja :)
Rodzina: żona, dwie córki i syn.

Mogę pomóc:
- w zakresie fotografii,
- jeśli ktoś szuka informacji o systemie opieki zdrowotnej,
- w szybkim kursie samoobrony.

Serdecznie pozdrawiam
Mariusz
Ostatnio zmieniony 06 maja 2013 01:23 pm przez Marx07, łącznie zmieniany 1 raz.
[url=http://www.digitfoto.pl]Fotografia[/url]
[url=http://www.odkurzacz-centralny.com.pl]ODKURZACZE[/url]

Mauer
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2012 09:52 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Mauer » 19 sie 2012 04:10 pm

a ja jestem specjalistą ds. BHP i na tym się znam :8

Awatar użytkownika
UV
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2012 07:47 am
Lokalizacja: https://www.google.no/maps/place/Steinr ... ta=!3m1!4b
Samochód: AVD 2007 LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 1

Post autor: UV » 19 sie 2012 10:55 pm

No nie wiem
Co ja robię w tak znamienitym i wykształconym gronie.
Mam dyplom Zawodowej Szkoły Ogrodniczej- znalazłem się tam bo w podstawówce miałem pod górkę.
Technikum nie skończyłem bo pod koniec lat osiemdziesiątych była koniunktura na łatwe zarabianie na handelku zagranicznym , łatwa kasa, nie było czasu chodzić do szkoły.
Później jakiś sklep ze szmatami i trzy wiejskie dyskoteki, byłem wtedy na tarczy. :mrgreen: No cóż popadłem w problemy i trzeba było schować się pod tarczę. Przez następne dziesięć lat byłem operatorem ładowarki i mieszałem ziemię ogrodniczą wtedy to już miałem do czynienia z pojazdami 4x4 czasem trzeba było coś naprawić. :light: Przez te lata temat torfu wszedł mi do jednego palca.
Zająłem się importem torfu ze wschodu,rosyjskim posługuje się perfekt. Plan był genialny ale jak to w życiu bywa poszło coś nie tak{za małe środki finansowe } Bilans zakończył się ujemnie , trzeba było to odrobić ,ale jak . Trzeba jeszcze zapewnić byt trójce moich kochanych dzieciaków i żonie.
Wsiadłem w samochód i pojechałem do Norwegii ,całkowicie na pałę .Przez miesiąc spałem w samochodzie szukałem pracy,uczyłem się języka. Znalazłem pracę jaki operator szpadla. Po sześciu miesiącach zostałem operatorem koparki,doprowadzałem norkom światłowody do domów.Później byłem zbrojarzem betoniarzem.Teraz jestem monterem elementów betonowych,czyli buduję szybko duże obiekty,a kim jeszcze będę nie wiem. Wiem natomiast że życie zwykłego robola jest bezstresowe i może być dostatnie.
Muszę powiedzieć że jestem szczęśliwym człowiekiem i posiadaczem srebrnej Smoczycy , którą trzeba troszkę dopieścić :S :D :mrgreen:

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 19 sie 2012 11:41 pm

UV,

Stary. To nie żaden żart. Twój post powalił mnie na kolana. Na Twoim miejscu pewnie wziąłbym za pióro i wydał autobiografię albo poradnik dla frustratów.
Flaszka za odjazdowy tekst. Jak dla mnie bomba.
Pozdrawiam

Mauer
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2012 09:52 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Mauer » 22 sie 2012 06:03 pm

heh, fajnie napisane
Ja już wojaże zagraniczne mam za sobą i było to w czasach kiedy trzeba było z budowy przed arbeitsamt po rusztowaniach uciekać.

Awatar użytkownika
UV
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2012 07:47 am
Lokalizacja: https://www.google.no/maps/place/Steinr ... ta=!3m1!4b
Samochód: AVD 2007 LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 1

Post autor: UV » 22 sie 2012 09:05 pm

Maur-Dzięki
To miłe co napisałeś.
W zasadzie raczej nie piję, ale tę flaszkę wypiję.
Mauer
U mnie jest odwrotnie,mi się zachciało wyjazdów na stare lata.
Fajnie że teraz jesteśmy normalnymi obywatelami Europy i nie musimy się nikogo i niczego bać, mamy podstawy do tego aby być dumnymi z siebie. ;>

Mauer
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2012 09:52 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Mauer » 23 sie 2012 07:06 am

UV pisze:mamy podstawy do tego aby być dumnymi z siebie.
i to mi się podoba, tak trzymać :lol:

mhm
Posty: 34
Rejestracja: 07 gru 2012 10:43 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: mhm » 07 gru 2012 07:56 pm

No to odświeżę kolejny wątek :)
Wydaj mi się, że jestem dość młody w tym towarzystwie :) Nie mam, jak niektórzy, tak bogatego życiorysu zawodowego. Jestem inż. informatykiem (sprzętowcem). Zacząłem od serwisu komputerów, potem robiłem w sekcji badawczo-rozwojowej serwerów marki ADAX. Aż do upadku firmy (słynna akcja UKS przeciwko Optimusowi i JTT). Potem zajmowałem 1,5 roku się CCTV, domofonami, alarmami. Po czym wróciłem do ADAXa, ale już u nowego właściciela marki. Zarządzałem taśmą produkcyjną. Aktualnie od ponad 4 lat administruję siecią w urzędzie. Zostałem urzędasem i dopiero jako taki stałem się wiarygodny dla banku na tyle by mi pożyczyli kasę na własne M.

Hobbystycznie administruję forum dolnośląskich maniaków Citroenów. Dla zmyłki forum nazywa się Sudecki Klub Citroena :)
--
"MHM" - Chevrolet ASTRO '97 vel "Viger" (salonka)

bielaw
Posty: 145
Rejestracja: 27 kwie 2013 06:28 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: bielaw » 03 maja 2013 11:07 pm

jestem,nowy pacyfka od 2 dni,miałem nie pisać ale czuje że zagoszczę tu na dłużej i może z racj tego czym sie zajmuję będe mógł pomóc:
od 13 lat własna działalność
AUTO SZYBY
PRZYCIEMNIANIE
ZMIANA KOLORU AUTA

Niespodzian
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2013 10:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Niespodzian » 04 maja 2013 10:45 am

Witajcie.
Z wykształcenia jestem elektronikiem-automatykiem.
Serwisuję maszyny do przemysłu drzewnego takie jak szlifierki ,prasy Kallesoe , grupę maszyn firm Rilesa , TM , Koch , maszyny CNC Biesse ,Morbidelli .
Naprawa sterowników i nietypowej elektroniki w nich zamontowanej.
A po za tym dużo czasu spędzam w mej smoczycy przemieszczając się od firmy do firmy .
Zwiedzam dziury w polskich drogach .
Alfą 156 1,9 JTD przejechałem 430 tys km
Dziś pełni służbę pod domem .
Teraz pływam Pacyficą

minor666
Posty: 413
Rejestracja: 21 lis 2008 12:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: minor666 » 04 maja 2013 10:26 pm

Hmm jestem na tym forum chyba od początku a tu jeszcze nie pisałem :P ale podobnie jak kolega UV poczytałem ile tu specjalistów ... marketingowców..elektroników a ja...z wykształcenia zwykły kierowca ..a awans to tylko coraz większe samochody :mrgreen: a i o maszyniste na PKP tez zachacyłem, później przyszły lata 80 i zaczęło się nowe mieszkam blisko dawnej granicy z europą to trzeba było coś wymyślić..no i zaczął się przemyt i w jedną i w druga stronę :mrgreen: :mrgreen: kasa była i nikt nie narzekał ale sie skończyło teraz mam sklep na osiedlu w Szczecinie i na chlebek jakoś jest ....a czasem i na masełko wystarczy dorobiłem się 2 synów jeden już jest po Akademii Morskiej a drugo kończy studia więc nie jest żle.......chyba :mrgreen:

Awatar użytkownika
UV
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2012 07:47 am
Lokalizacja: https://www.google.no/maps/place/Steinr ... ta=!3m1!4b
Samochód: AVD 2007 LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 1

Post autor: UV » 05 maja 2013 12:06 am

No proszę minor666
Pionierem tu jesteś starszym niż ten wątek.
Fajnie że napisałeś coś o sobie.
Nie wiele osób zaszczyciło ten wątek, dopiero mamy pierwszą stronę. ;)
******************************************

Nie zawsze mów, co wiesz,
ale zawsze wiedz, co mówisz.

******************************************

Damian
Posty: 157
Rejestracja: 01 lis 2011 04:44 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Damian » 05 maja 2013 09:18 am

Witajcie
Ja jestem na tym forum 1,5 roku tak samo długo jak posiadam packę. Do napisania tego postu skusiła mnie wypowiedź kolegi "Niespodzian". Dlaczego ? Dlatego, że zajmuję się prawie dokładnie tym samym. Moja działalność nie ogranicza się jednak do maszyn do drewna ( choć jestem z wykształcenia technologiem drewna) Zaraz po studiach rozpocząłem pracę w Castoramie ( w sumie 8 lat).Potem 2 lata pracowałem we Wloszech w fabryce obrabiarek CNC do drewna Biesse, a po powrocie do polski pracowałem 2 lata jako kier. utrzymania ruchu w dużej fabryce mebli produkującej dla Ikea. Potem przyszedł czas na wzięcie spraw w swoje ręce i tak to obecnie zajmuję się naprawą szeroko pojętej elektroniki przemysłowej. Packa służy mi do "latania" po całej Polsce od firmy do firmy.
Serwis Elektroniki Przemysłowej

Niespodzian
Posty: 33
Rejestracja: 27 sty 2013 10:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Niespodzian » 05 maja 2013 11:56 pm

Damian - pozdrawiam .
Teraz rozumiem dlaczego południowo-zachodnia część polski jest mniej odwiedzana przeze mnie na wyjazdach serwisowych.
W Wrocławiu swego czasu spędziłem prawie dwa lata na WSOWInż na Obornickiej.
W batalionie zabezpieczenia szkolenia. Jest co wspominać.
A jeśli chodzi pracę zawodową to nim zająłem się naprawą maszyn do przemysłu drzewnego ( a pierwszą maszyną z tego działu był ROVER 7 ) - to 12 lat serwisowałem wtryskarki
Monomat Kuasy Demag Engel i roboty przy nich zamontowane Fanuk i Geyger
Naprawa kart sterowników zwłaszcza DEMAG ,zmiana na język Polski bezpośrednio w pamięciach EPROM ,ale to wszystko to historia .
Pozdrawiam wszystkich .
Alfą 156 1,9 JTD przejechałem 430 tys km
Dziś pełni służbę pod domem .
Teraz pływam Pacyficą

maciasty77
Posty: 136
Rejestracja: 27 paź 2013 05:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: maciasty77 » 30 paź 2013 08:37 pm

Witam.Na tym forum jestem od niedawna. Przez długi czas byłem fanem marki BMW-german style(nisko i szeroko) i moje forum dotyczyło tej marki.Gdy założyłem rodzinę ,coupe musiałem zamienić na touring, a gdy powiększyła się, mój touring e46 stał się za mały.Nie ukrywam, że z początku myślałem o X5, jednak w tym roczniku co mi się podoba nie stać mnie.Szukałem alternatywy w innych markach do momentu aż przejechałem się Pacyfiką kolegi.To była miłość od pierwszego wejrzenia, taka dojrzała,poważna, no i tylko Pacyfika teraz chodzi mi po głowie.Na razie szukam tej jedynej :)
Jeżeli chodzi o kwity, to skończyłem AWF w Gdańsku z trenerką z pływania.Uczę pływania na lekcji w-f w klasach II,III w Giżycku.Prowadzę również szkoły pływania dla dzieci i dorosłych więc na pływaniu znam się najlepiej.Oprócz tego jestem ratownikiem wodnym i w wakacje pracuję na plaży, mogę bezkarnie gwizdać na dziewczyny :)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 30 paź 2013 10:10 pm

maciasty77,

A co na Twoje gwizdanie mówi Monika? Na tym polu też jesteś bezkarny?
(Monika ach Monika, dziewczyna ratownika.... - Rudi Shubert)
Fajny post - a jedno czego mi brakuje to lokalizacja plaży gdzie gwiżdżesz na płeć przeciwną - choć nie tylko. Na logikę to może być rejon żeglarskiego szlaku wodnego z obrotowym mostem (100% wiesz gdzie to jest), ale na wakacje to ciekawiej by było wypłynąć na szersze wody.... A na takiego co siedzi na miejscu i czterech liter nie rusza mi nie wyglądasz.
Zatem gdzie sobie gwiżdżesz?
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

maciasty77
Posty: 136
Rejestracja: 27 paź 2013 05:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: maciasty77 » 31 paź 2013 09:42 am

Maur, moja żona ma na imię właśnie Monika :). Wcześniej za kawalera jeździłem na nasze wybrzeże, zdobywać doświadczenie, jeździłem też z koloniami za granicę jako ratownik. Teraz jak już mam rodzinę, nie bardzo jest zostawiać ich na wakacje samych,zresztą wolę z nimi je spędzać. Gwiżdżę na dziewczyny u nas w Giżu ,plaża miejska i plaża COS, oczywiście jak nie ma żony w pobliżu :P

wujek
Posty: 33
Rejestracja: 23 maja 2011 12:42 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wujek » 29 gru 2013 10:35 pm

Witam, po raz drugi w temacie chciałbym dodać, że obecnie jestem poszukiwaczem dobrej stałej pracy, bo ile można siedzieć w domu i zajmować się różnorodną sprzedażą sprzętu agd. Jeśli macie jakieś informacje o ciekawej pracy w małopolsce to proszę o informację. Jestem dyspozycyjny o każdej porze. ;)

Żaneta i Sławek
Posty: 92
Rejestracja: 02 paź 2013 10:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Żaneta i Sławek » 30 gru 2013 03:58 pm

No to może napiszę i ja :) jako pierwsza kobieta :)

skończyłam studia na wydziale Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, kierunek inżynieria środowiska w energetyce i motoryzacji :)
zawodowo niewiele, w końcu dopiero 5 lat po studiach... w trakcie studiów pracowałam w sklepie odzieżowym, potem jako recepcjonistka w hotelu w Rybniku - dwa lata bo mój wybór padł na wychowywanie własnego dziecka, potem drugiego :)
Mam dwóch synków 3-letniego i ośmiomiesięcznego, no i wspaniałego męża, który niestety jest zawodowym kierowcą...

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 30 gru 2013 07:28 pm

Żaneta pisze:...potem jako recepcjonistka w hotelu w Rybniku - dwa lata...
Jeśli to był hotel Rynkowy z oryginalnym systemem korzystania z parkingu hotelowego to niewykluczone że się jakiś czas temu mieliśmy okazje spotkać w tymże obiekcie.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Żaneta i Sławek
Posty: 92
Rejestracja: 02 paź 2013 10:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Żaneta i Sławek » 30 gru 2013 08:26 pm

maur,
Nie pracowałam w Rynkowym tylko w "Hotelu" STODOŁY nad jeziorem rybnickim, więc na pewno się nie spotkaliśmy, a przynajmniej nie w takich okolicznościach :)
Pozdrawiam

roszjan
Posty: 25
Rejestracja: 13 gru 2013 04:47 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: roszjan » 01 sty 2014 02:48 pm

Witam.
Blacharz karoseryjny ,technik mechanik .
Dziś kierownik zarządzania zmianą na największej tłoczni części samochodowych w Polsce.
Prowadzę również malutki warsztacik blacharsko-lakierniczy na 1\2.

W razie potrzeby wiecie gdzie się zgłosić :mrgreen:
Moja rodzina : Żona, syn ,córka ,pies.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez roszjan, łącznie zmieniany 2 razy.
Pozdro.

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 05 sty 2014 12:54 am

Witam,
to ja też może uzupełnię dane:
Ukończyłem politechnikę w gliwicach, wydział budownictwa i w tym zawodzie działam, tj. praca na etacie w projektowaniu obiektów i instalacji przemysłowych i prywatnie włana działalność (wspólnie z żoną) w projektowaniu budynków mieszkalnych, usługowych, przebudowy, nadbudowy, itp, kto co chce. Uprawnienia mam do projektowania i kierowania robotami, więc w miarę jestem niezależny.
Największe zamiłowanie moje (poza kobietami oczywiście, szczególnie moimi :p) to motoryzacja (głównie motocykle) i akwarystyka ;)
Mam dwie córki (4 lata i <1 rok) i super żonę, która "dziwnie" na mnie patrzy kiedy znowu siadam i pisze na forum;)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 05 sty 2014 12:56 am

Patrycy,
Pogratulować jedynie czterech kobiet (w tym Packi po zrobieniu kolektora).
Żadnej nie musisz wymieniać na młodszy model.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 05 sty 2014 12:59 am

maur pisze:młodszy model.
Packa jak wino czym starsza tym lepsza :)
Na poważnie to te które pozostają robią się starsze i doskonałe bardziej doceniane :P
Co niektórzy uważają że to się nie tyczy kobiet ale ja pozostaję przy swoim :P
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „: HYDE PARK :.”