Odtwarzanie i nagrywanie MP3

Wszystko co dotyczy fabrycznego zestawu.
Awatar użytkownika
malyslazak
Posty: 86
Rejestracja: 21 lis 2008 09:21 pm
Lokalizacja: Imielin
Samochód: 3.5 AWD 2005

Odtwarzanie i nagrywanie MP3

Post autor: malyslazak » 20 mar 2009 09:52 pm

wiem ze nasze radyjko czyta tylko plyty cd ale mam pytanie czy dvd odtwarza pliki mp3 nagrane na plycie cd?
Ostatnio zmieniony 19 lut 2014 02:24 pm przez malyslazak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
malyslazak
Posty: 86
Rejestracja: 21 lis 2008 09:21 pm
Lokalizacja: Imielin
Samochód: 3.5 AWD 2005

Post autor: malyslazak » 22 mar 2009 09:28 am

a jakim programem nagrac plytke bo nero nie daje rady chyba ze cos zle robie ??

szunaj60
Posty: 596
Rejestracja: 26 lis 2008 02:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: szunaj60 » 25 mar 2009 11:15 am

Ale, ale w naszych dvd mp3 nie będą odbierały.DVD jest do odbioru filmów i muzyki zapisanej w innym formacie a radyjko nie zawiera mp3,chyba że te z 2007-8r one mogą czytać (na 100% nie jestem pewny)

Awatar użytkownika
df74
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2009 10:33 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: df74 » 25 mar 2009 11:36 am

witam , moje DVD nie czyta mp3, tylko filmy- przerabiam w nero na ntsc
Jak wyglada sytuacja z odtwarzaczem z mp3- ten bez kasety tylko CD, odtwarza mp3, ale jak sobie radzi ze sterowaniem DVD?

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 25 mar 2009 09:16 pm

warmik pisze:
df74 pisze:witam , moje DVD nie czyta mp3, tylko filmy- przerabiam w nero na ntsc
Jak wyglada sytuacja z odtwarzaczem z mp3- ten bez kasety tylko CD, odtwarza mp3, ale jak sobie radzi ze sterowaniem DVD?
czytnik


dvd na 6 płyt czyta mp3 nagrane na płyte CD
radyjko z czytnikiem CD czyta tylko płyty CD z plikami wav
radyjko z kaseta i czytnikiem CD tylko pliki wav
tak naprawdę niewiele markowych sprzętów czyta płyty DVD z plikami mp3
czy dalej jest potrzeba zrobienia przewodnika nagrywania plików mp3 w Nero ???
Myślę że się przyda dla potomnych:lol: :lol: :lol:
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 25 mar 2009 09:44 pm

warmik jak masz chwile czasu to zrób :D

Awatar użytkownika
df74
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2009 10:33 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: df74 » 26 mar 2009 10:25 am

nagrałem na cd pliki mp3- nero utwórz dysk jukebox.
no i wyskakuje mi error
jak nagrałeś, jako dane? w podkatalogach? wszystko w głównym?

KRY3
Posty: 46
Rejestracja: 20 lis 2008 10:33 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: KRY3 » 26 mar 2009 02:26 pm

Witam!
ja mam CD player pojedynczy (nie na 6CD) z MP3 - fabrycznie
Pozdrawiam

Chrysler Pacifica Touring 3,5V6 AWD 2005 +LPG

szunaj60
Posty: 596
Rejestracja: 26 lis 2008 02:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: szunaj60 » 26 mar 2009 05:57 pm

Jeżeli na odtwarzaczu jest symbol -CD-DVD-M3. To tylko to czyta.Na niektórych z2007r są te napisy.

Awatar użytkownika
malyslazak
Posty: 86
Rejestracja: 21 lis 2008 09:21 pm
Lokalizacja: Imielin
Samochód: 3.5 AWD 2005

Post autor: malyslazak » 26 mar 2009 08:29 pm

ja wlasnie probowalem w nero : utworz plyte CD mp3 nagrac i jako w folderze i luzno pliki ale niestety w obu przypadkach DVD w aucie nie odczytuje plyty mysle ze moze byc to przyczyna kod u regionu bo nie wiem czy nero sciaga region

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 27 mar 2009 09:42 am

warmik pisze:dzis bedzie przewodnik jak nagrywać mp3 w nero
juz masz scr. przygotowane
warmik

małyślązak skontaktuj się ze mną wieczorem na GG
Mi też możesz przesłać na emaila jeśli można prosić o ten przewodnik
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

gregor_ch
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2009 03:59 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: gregor_ch » 18 sie 2009 04:46 pm

Czy wasze radyjka mają wejście aux i czy można jakoś podłączyć zewnętrznego i-poda lub inny odtwarzacz mp3 ?

TTc
Posty: 36
Rejestracja: 07 sie 2009 12:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: TTc » 25 mar 2010 10:07 pm

Nie wiem czy było już o tym na forum (ja nie widziałem) ale dla posiadaczy zmieniarek DVD z brakiem odtwarzania MP3 jest inna alternatywa aby zmieścić znacznie więcej muzyki na jednej płycie - muzykę nagrywamy na płytę DVD zamiast na CD.

Płytę należy nagrać w formacie DVD AUDIO co pozwala wrzucić na płytę DVD około 120 utworów (zależy od ich długości) , przy zmieniarce na 6 płyt wyjdzie ponad 700 :) dodatkowo na ekranie DVD pokazywana jest lista utworów oraz aktualnie odtwarzana piosenka - co prawda widzą ją jedynie pasarzerowie z tyłu ale wiadomo co jest na płycie. Utwory można normalnie zmieniać z przycisków w kierownicy z panelu lub pilota.

Do utworzenia takiego dysku można użyć np. DVD MovieFactory Pro lub innego softu zapisującego płyty w formacie DVD Audio (Przy instalacji najlepiej wybrać kraj USA (nie będzie wtedy konieczności późniejszej zmiany formatu/regionu płyty)

Tym sposobem na płycie mamy porównywalną ilość muzyki co użytkownicy odtwarzaczy CD z MP3 - mając na uwadzę zmieniarkę to nawet więcej..

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 23 cze 2010 09:50 am

Co mam zrobić kiedy moje DVD świeci trzema kontrolkami na przemian - wiem, że jest to uszkodzenie, ale pytanie brzmi, jak wykorzystać wejścia audio i czy w takim trybie to zadziała?
https://zapunkty.blogspot.com

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 23 cze 2010 10:02 am

przejściówka z mp3 na cinch i powinno działać
radio przełączy się na aux i będzie grało
problemem może być długość przerw między piosenkami jak jest za długa przerwa to włącza się automatycznie radio ale to można ominąć przy nagrywaniu mp3
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 23 cze 2010 11:09 am

Mam ten problem właśnie. Kiedy końcówka piosenki jest zbyt cicho nagrana lub po skończeniu utworu dograne jest jeszcze 2 sekundy ciszy to na wyświetlaczu pojawia mi się coś takiego D1 --:-- i cisza. Mp3 odtwarza już następny utwór a w głośnikach cisza dopiero po 3 sekundach włącza się na wyświetlaczu AUX i znów muza płynie z głośników. To samo dzieje się gdy utwór poprzedza cisza lub początek jest bardzo cichy. Wiem że jest to wina oprogramowania, sprawdzałem inną MP3 i to samo. Kolega podłączył w swoim aucie i wszystko ok żadnych problemów z przerwami między utworami.

wiaderny77
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2009 10:33 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wiaderny77 » 13 gru 2010 10:05 pm

ja mam pacificę 2004 r i wersja ze zmieniarką dvd 6 płyt i radio cd niestety dvd nie odbiera mp3 wyskakuje error nagrywam dobrze bo na innych odtwarzaczach działa ok. odbiera tylko płyty audio. czy cos należy zmieniać przy nagrywaniu? używam nero 8

pisk
Posty: 366
Rejestracja: 31 lip 2010 09:51 pm
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Pacifica 3.5l 2005 LPG
Dostał flaszek: 1

Post autor: pisk » 14 gru 2010 05:03 pm

DVD nie odtwarza mp3.

wiaderny77
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2009 10:33 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wiaderny77 » 15 gru 2010 08:10 am

nie odbiera ani dvd ani radyjko

Zayer
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2011 11:44 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Zayer » 07 lut 2012 09:43 am

wiaderny77 pisze:nie odbiera ani dvd ani radyjko
Wiaderny77 nie wiem czy patrzyłeś powyżej ale kandydat napisał że można odtwarzać muzykę z DVD i mi się też tak wydaje, wystarczy nagrać płytę w DVD Audio i jest ok. Ja mam pacifikę z 2008r, mam na dole zmieniarkę dvd na 6 płyt, a na górze czytnik DVD z napisem jak byk MP3 i moim zdaniem, choć sprawdzę to jeszcze bo dawno nagrywałem, moje płyty audio są płytami dvd. Kandydat napisał że mieści się 120 utworów, mi się mieści 8 albumów i jeszcze trochę utworów luzem. Tak na oko ze 200 najmarniej ale to zależy od jakości utworów. Płyty nagrywam programem roxio 8 suite.

Ja mam z kolei pytanie o te dodatkowe wejścia, piszecie że tak można ALE JAK? Skoro są wejścia no to chyba powinno działać. Ja nie mam możliwości ustawienia funkcji AUX, chyba że nie wiem jak. Pod guzikiem MODE mam do wyboru radio sat, radio AM, FM, płytę w górnym odtwarzaczy, czyli muzykę i EXT-DISK co odpowiada dolnej nagrywarce. nie ma żadnego AUX i nie mam możliwości odtwarzania z urządzenia zewnętrznego. Czy możecie wytłumaczyć jak wywołać tryb AUX?


przepraszam powinienem chyba raczej zacytować uczestnika niż Wiadernego77
uczestnik pisze:DVD nie odtwarza mp3.

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 07 lut 2012 09:54 am

Zayer pisze:Ja mam z kolei pytanie o te dodatkowe wejścia, piszecie że tak można ALE JAK? Skoro są wejścia no to chyba powinno działać. Ja nie mam możliwości ustawienia funkcji AUX, chyba że nie wiem jak. Pod guzikiem MODE mam do wyboru radio sat, radio AM, FM, płytę w górnym odtwarzaczy, czyli muzykę i EXT-DISK co odpowiada dolnej nagrywarce. nie ma żadnego AUX i nie mam możliwości odtwarzania z urządzenia zewnętrznego. Czy możecie wytłumaczyć jak wywołać tryb AUX?
Masz sat to nie masz AUX packi które mają AUX nigdy nie miały radia sat.
Czyli potwierdza się możliwość z innego tematu nie do końca ogarnięta że w miejsce sat można podłączyć inne ustrojstwo znaczy zmieniarkę z SD lub coś innego
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 07 lut 2012 11:12 am

Mam packe z 2006 i tam było radio sat. Jak kazdy komu zalezy na dodatkowym schowku wymontowałem je. Mam też zmieniarke na 6 płyt. są tam 3 gniazda typu chinch i jeżeli podepne tam mp3 czy nawet telefon to pieknie sobie tego słucham. Jest rzeczywiście małe zamieszanie bo na wyświetlaczu pokazuje mi AUX ale nigdzie tego "klawisza" nie ma. Wybiera się to przyciskiem z kierownicy - z tyłu.

pozdrawiam
https://zapunkty.blogspot.com

Artekkkk
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2009 12:16 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Artekkkk » 07 lut 2012 11:45 am

Mozna tez zakupic cos takiego:
Pod ipoda, iphona:
http://www.ebay.com/itm/CHRYSLER-Pacifi ... eo&vxp=mtr
Sa tez wersje na ebayu z wejsciem aux standardowym tj. cinch:
http://www.ebay.com/itm/IPOD-IPHONE-AND ... es&vxp=mtr
Troche drogie ale wystarczy wpiac pod radio w miejsce gdzie mamy kabel od sat.
A jesli ma ktos zmieniarke to te wejscia ma juz wyprowadzone.

Zayer
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2011 11:44 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Zayer » 08 lut 2012 10:03 am

wojwes pisze:... Mam też zmieniarke na 6 płyt. są tam 3 gniazda typu chinch i jeżeli podepne tam mp3 czy nawet telefon to pieknie sobie tego słucham. Jest rzeczywiście małe zamieszanie bo na wyświetlaczu pokazuje mi AUX ale nigdzie tego "klawisza" nie ma. Wybiera się to przyciskiem z kierownicy - z tyłu.

pozdrawiam
o te właśnie chinche mi chodzi, ja mam 3 w zmieniarce dvd na 6 płyt i 3 w górnym odtwarzaczu dvd. ten gózik z tyłu, chodzi Ci po lewej, bo po prawej to głosnośc tak? Myślałem że działa identycznie jak ten na konsoli a na konsoli nie uruchamia się aux. sprawdze wieczorem.


Niestety muszę odwołać to co napisałem o odtwarzaniu dvd Audio i przepraszam za zamieszanie, sprawdziłem wszystkie moje płyty audio i okazuje się że to same cdr, co prawda mieszczą po 8 albumów, bo pliki są mocno skompresowane, jeden album od 45do 60MB. ale nie mam tam żadnej dvd audio. Nagrałem wczoraj jedną (ok 40 albumów w dobrej jakości) ale nie jest widziana ani w dolnym, ani w górnym DVD. Będę to rozkminiał bo mam napisane na odtwarzaczu DVD MP3, więc zakładam że to tylko kwestia odpowiedniego skonfigurowania systemu plików.

pisk
Posty: 366
Rejestracja: 31 lip 2010 09:51 pm
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Pacifica 3.5l 2005 LPG
Dostał flaszek: 1

Post autor: pisk » 08 lut 2012 10:35 am

Jak masz napis 'DVD mp3', to teoretycznie nie musisz wypalać DVD-Audio, wystarczy wrzucić mp3 prosto na płytę. Ważny jest też nośnik, bo jeśli płyta DVD-RW, to nie zawsze chce działać. Więc spróbuj na DVD-R.

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 08 lut 2012 01:04 pm

Zayer pisze:ten gózik z tyłu, chodzi Ci po lewej, bo po prawej to głosnośc tak? Myślałem że działa identycznie jak ten na konsoli a na konsoli nie uruchamia się aux. sprawdze wieczorem.
Guziki mają po trzy funkcje jeszcze oprócz góra dół działa środek.
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

Zayer
Posty: 19
Rejestracja: 25 wrz 2011 11:44 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Zayer » 09 lut 2012 12:58 am

widlak pisze:
Zayer pisze:ten gózik z tyłu, chodzi Ci po lewej, bo po prawej to głosnośc tak? Myślałem że działa identycznie jak ten na konsoli a na konsoli nie uruchamia się aux. sprawdze wieczorem.
Guziki mają po trzy funkcje jeszcze oprócz góra dół działa środek.
Tak sprawdziłem, faktycznie działa pojawia się aux. Nie wystarczy samo podłączenie, trzeba jeszcze puścić sygnał także jest sukces.

pisk pisze:Jak masz napis 'DVD mp3', to teoretycznie nie musisz wypalać DVD-Audio, wystarczy wrzucić mp3 prosto na płytę. Ważny jest też nośnik, bo jeśli płyta DVD-RW, to nie zawsze chce działać. Więc spróbuj na DVD-R.
niestety jest też porażka, nagrałem płytę w formacie cd audio ale na dvd oraz dvd audio i jeszcze taki format który u mnie nazywa się juke box niestety nie nic nie działa. nie czyta ani dolna zmieniarka a ni górny czytnik. ktoś pisał że dolna zmieniarka odtwarza dvd audio i na monitorze jest lista utworów. co to był za format i czym nagrywany?

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 09 lut 2012 07:25 am

Zayer pisze:ktoś pisał że dolna zmieniarka odtwarza dvd audio i na monitorze jest lista utworów. co to był za format i czym nagrywany?
Zayer, proponuję dokładnie przeczytać cały wątek ;> :
TTc pisze:Nie wiem czy było już o tym na forum (ja nie widziałem) ale dla posiadaczy zmieniarek DVD z brakiem odtwarzania MP3 jest inna alternatywa aby zmieścić znacznie więcej muzyki na jednej płycie - muzykę nagrywamy na płytę DVD zamiast na CD.

Płytę należy nagrać w formacie DVD AUDIO co pozwala wrzucić na płytę DVD około 120 utworów (zależy od ich długości) , przy zmieniarce na 6 płyt wyjdzie ponad 700 :) dodatkowo na ekranie DVD pokazywana jest lista utworów oraz aktualnie odtwarzana piosenka - co prawda widzą ją jedynie pasarzerowie z tyłu ale wiadomo co jest na płycie. Utwory można normalnie zmieniać z przycisków w kierownicy z panelu lub pilota.

Do utworzenia takiego dysku można użyć np. DVD MovieFactory Pro lub innego softu zapisującego płyty w formacie DVD Audio (Przy instalacji najlepiej wybrać kraj USA (nie będzie wtedy konieczności późniejszej zmiany formatu/regionu płyty)

Tym sposobem na płycie mamy porównywalną ilość muzyki co użytkownicy odtwarzaczy CD z MP3 - mając na uwadzę zmieniarkę to nawet więcej..
Powodzenia i daj cynk co z tego wyszło.
Pozdro :8
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

fly
Posty: 14
Rejestracja: 13 lip 2014 09:15 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: fly » 16 lip 2014 01:00 pm

Ja mam z kolei pytanie o te dodatkowe wejścia, piszecie że tak można ALE JAK? Skoro są wejścia no to chyba powinno działać. Ja nie mam możliwości ustawienia funkcji AUX, chyba że nie wiem jak. Pod guzikiem MODE mam do wyboru radio sat, radio AM, FM, płytę w górnym odtwarzaczy, czyli muzykę i EXT-DISK co odpowiada dolnej nagrywarce. nie ma żadnego AUX i nie mam możliwości odtwarzania z urządzenia zewnętrznego. Czy możecie wytłumaczyć jak wywołać tryb AUX?

Cześć
U mnie AUX włącza się automatycznie jak tylko wyczuje że coś jest podłączone i leci.
Oczywiście nie włącza się w momencie podpięcia kabli, tylko w momencie jak puszczam np. muzykę (po kilku sekundach automatycznie przechodzi na AUX).
Pozdr.
Adam Fly

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Post autor: mpspycha » 16 lip 2014 02:34 pm

fly pisze:AUX włącza się automatycznie jak tylko wyczuje że coś jest podłączone i leci.
i tak powinno być :mrgreen:
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

ADUSTT
Posty: 29
Rejestracja: 18 cze 2015 07:52 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: ADUSTT » 29 cze 2015 09:20 pm

Witam. Da rade ktoś wysłać instrukcję jak nagrać płyte mp3 aby odtwarzało w zmieniarce DVD 6 Płytowej. Wypaliłem już w nero 9 płytek na różne sposoby i na wszystkich ERROR, jak co z góry podziękował :lol:

Awatar użytkownika
malyslazak
Posty: 86
Rejestracja: 21 lis 2008 09:21 pm
Lokalizacja: Imielin
Samochód: 3.5 AWD 2005

Post autor: malyslazak » 30 cze 2015 10:01 am

jest taki program Audio DVD Creator
znajdziesz na chomiku z serialem bo wersja trial jest bardzo okrojona
i jeżeli masz trochę pojęcia o kompie to dasz rade , program prosty w obsłudze
w skrócie:
odpalasz program,
nowy projekt,
utwórz płytę audio DVD,
potem ustawienia :
format audio ac3,
tryb tv NTSC,
można zaznaczyć ptaszkiem na dole : odtwarzaj muzykę od razu bez pokazywania menu (bo jest to zbędne przy samej muzyce),
potem dodajesz pliki audio lub całe foldery, z boku jest ile procent zajmują nagrania na płycie
jak masz wszystko co chcesz to dalej,
potem pokazuje ci się jak wyglądać będzie płyta masz rozdziały ( jak miałeś więcej folderów)
i możesz sobie odsłuchać poprzestawiać, i dajesz dalej
wybierasz nagrywarkę,
musisz najpierw zapisać gdzieś swój projekt przed nagrywaniem
jak przekonwertuje wszystkie pliki co trwa dość długo zacznie nagrywać
( nie muszę mówić że masz mieć w nagrywarce płytę DVD najlepiej a w sumie WYŁĄCZNIE DVD-R
po "wyskoczeniu" płytki z nagrywary zasuwasz do pacyfki
ładujesz do DVD i powinno grać
jak tak nagrywam i zawsze wszystko działa
powodzenia

ADUSTT
Posty: 29
Rejestracja: 18 cze 2015 07:52 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: ADUSTT » 30 cze 2015 06:37 pm

Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedz po takiej instrukcji dam rade Pzdr.

ODPOWIEDZ

Wróć do „AUDIO OEM”