Nagrywanie płyt DVD w standardzie czytelnym dla PAC

Wszystko co dotyczy fabrycznego zestawu.
Kamilos
Posty: 51
Rejestracja: 08 sty 2009 11:17 am
Lokalizacja:
Samochód:

Nagrywanie płyt DVD w standardzie czytelnym dla PAC

Post autor: Kamilos » 18 sty 2009 12:46 pm

mam dvd mam juz dwa programy czyli dvd santa i dvd shrink i co teraz jak to przegrywac zeby dzialalo niech ktos mi to dobzre wytłumaczy pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez Kamilos, łącznie zmieniany 2 razy.

King
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2009 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: King » 27 sty 2009 11:34 pm

UWAGA !!! :P
Chciałbym was poinformować z radością iż nagrywanie filmów do naszych autek jest bajecznie proste.
Nie trzeba nic kombinować kilkoma programikami przerabiać , zmieniać prędkości przy nagrywaniu itd,itd.
:lol: :P :lol: :D :P :lol: :D :P :lol: :D
Generalnie większość z was nagrywał napewno na Nero.
Słychajcie w NERO 7 -wchodzimy w aplikacje następnie Nero Vision następnie Utwórz DVD-Video następnie Dodaj pliki video dalej klikasz na film jaki chcesz potem otwórz , w zależności ile nam miejsca pozostało do nagrania możemy dodać nasępną bajkę lub film i jedziemy dalej, trochę można zabawy zrobić z opisem, tłem, kolorem itd. następnie dalej i teraz klikamy na zakładkę WIĘCEJ , opcje video, tu zaznaczamy Stany Zjednoczone (NTSC) i nagraj. To wszystko i filmik po jakiejś godzince wypalony. ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA !!! Pozdro z Zielonej Góry.

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 29 sty 2009 02:21 pm

King pisze:UWAGA !!! :P
Chciałbym was poinformować z radością iż nagrywanie filmów do naszych autek jest bajecznie proste.
Nie trzeba nic kombinować kilkoma programikami przerabiać , zmieniać prędkości przy nagrywaniu itd,itd.
:lol: :P :lol: :D :P :lol: :D :P :lol: :D
Generalnie większość z was nagrywał napewno na Nero.
Słychajcie w NERO 7 -wchodzimy w aplikacje następnie Nero Vision następnie Utwórz DVD-Video następnie Dodaj pliki video dalej klikasz na film jaki chcesz potem otwórz , w zależności ile nam miejsca pozostało do nagrania możemy dodać nasępną bajkę lub film i jedziemy dalej, trochę można zabawy zrobić z opisem, tłem, kolorem itd. następnie dalej i teraz klikamy na zakładkę WIĘCEJ , opcje video, tu zaznaczamy Stany Zjednoczone (NTSC) i nagraj. To wszystko i filmik po jakiejś godzince wypalony. ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA !!! Pozdro z Zielonej Góry.

W nero 6 też jest taka możliwość :shock: :lol:
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

King
Posty: 7
Rejestracja: 18 sty 2009 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: King » 01 lut 2009 08:32 pm

warmik nie rozumiem co znaczy tylko angielski , może zapomniałem dodać iż dodajemy pliki tylko z polskim dabingiem, czy to bajki czy tez filmy. Ja osobiście nagrałem kilkanaście bajek z polskim dabingiem oraz filmów tj. wszystkie pliki w avi. z 700MB Nero przerabia na 4,3 GB i jest ok. Jeden film na jednej płycie. Inaczej jest z filmami dvd, wybierasz z folderu- polskie pliki fimu , które są juz przerobione na dvd i wtedy na jednej płytce dvd możesz nagrać 3,4 bajki. To jest bajecznie proste.

Kwinto_HK
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2009 08:14 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: Kwinto_HK » 07 lut 2010 05:15 pm

Jeśli chodzi o program do konwertowania filmów to Allok Avi MPEG Converter jest już w polskiej wersji, można go zdobyć tutaj :http://www.alloksoft.com/avi_mpeg_converter.exe
konwertuje różne formaty na dowolnie wybrany , np. avi na DVD itd......

Marcinoo
Posty: 60
Rejestracja: 05 lut 2010 06:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Marcinoo » 08 lut 2010 06:23 pm

Oooooj Piraci, Piraci...Bez namnjiejszego problemu zrobicie to wszystko w Nero, począwszy od wersji programu 4.0, dla bardziej wymagających użytkowników istnieje przed rozpocząeciem filmu możliwość dodania interaktywnego menu, rodem z oryginalnych filmów DVD wypożyczanych z wypożyczalni, lub kupowanych na wyprzedażach w hipermarketach.
Dla totalnych komputerowych laików dla których nawet Nero sprawia trudności polecam program Ashampoo Burning Studio 2010, które " za rączkę'' przeprowadzi wszystkich od A do Z, pokazujac wszystkie możliwe tricki jakie po drodze mozna zrobic z naszym filmikiem.
W razie gdyby byla potrzebna instrukcja co i jak zrobić, służe pomocą.
Smoczyca w staniku...:)

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 08 lut 2010 06:41 pm

Marcinoo pisze:Oooooj Piraci, Piraci..
Jeśli używasz do własnych celów i nie rozpowszechniasz dalej a tylko zmieniasz system to nie jest piractwo , tylko zaspakajanie potrzeb.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nowa jakość nowe auto

Marcinoo
Posty: 60
Rejestracja: 05 lut 2010 06:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Marcinoo » 08 lut 2010 06:56 pm

Tak zwane " Kopie Zapasowe" hahahahahah:) Panie Władzo, to nie pirat, oryginał mam w domu,w sejfie, wie pan ile on kosztowal? dlatego przegralem, zeby nie porysowac...:P
Smoczyca w staniku...:)

Rik
Posty: 6
Rejestracja: 06 lut 2010 10:58 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Rik » 09 lut 2010 05:02 pm

Witam wszystkich użytkowników forum, w sprawie nagrywania filmów radzę sobie w sposób dość prosty a mianowicie w programie Windows DVD Maker dodaje wybrany film i w opcjach zaznaczam nagranie NTSC format 16/9, filmy są bez problemu odtważane. Pozdrawiam miłego nagrywania. ;)

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 09 lut 2010 07:49 pm

Rik, bardzo fajnie że podzieliłeś się tą informacją. Na forum panuja pewne zasady i tego staramy się trzymać
Zacznij od przeczytania tego
http://www.pacificaforum.pl/viewforum.php?f=61


Tu piszemy pierwszy post
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?p=8394#8394


Po za tym miłego użutkowania forum :D

Dawido1000
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2010 09:41 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Dawido1000 » 29 lip 2010 10:46 pm

Panowie mam mały problem. Przerabiam pliki z formatu divx do formatu DVD w NTSC programem Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter. Po konwersji, która przebiega bez problemowo nagrywam płytę za pomocą programu NERO prędkość x2 . Idę sobie do autka wkładam do zmieniarki . Płytę odczytuje ( po dłuższej chwili) lecz płyta się zacina i nie bardzo wiem co jest przyczyną. Jeśli do zmieniarki wkładam płytę cd chodzi bez problemu. Nie wiem od czego zacząć ? Czy robię coś nie tak przy konwersji czy może przy nagraniu? Czy może jednak jest coś nie tak z DVD ?

TUPI
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2011 08:54 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: TUPI » 28 mar 2012 03:04 pm

Witajcie . A ja mam taką propozycję. Może ktoś chce "oddać " jakieś bajki które wcześniej przerabiał wypalał a dziecko już ich nie ogląda . z miłą chęcią i zwrotem pieniążków za płyty przyjmę troszkę 504171666 Bart

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 19 lut 2014 02:15 pm

Jakby ktoś potrzebował to mam chyba kilka płyt ze świnką pepa i gumisiami :8
Jakby ktoś z forumowiczów chciał to mogę podesłać pocztą płytki, Ew. Z chęcią wymienię sie na inne :8
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

Szubert
Posty: 80
Rejestracja: 12 lut 2013 04:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Szubert » 28 maja 2014 08:49 pm

A ja mam pytanie odnośnie pojemności płytki DVD którą łyka Packa. Czy tylko 4,5 - czy może 9 przyjmie?
Nie mam teraz jak sprawdzić bo sie naprawia w aso po łobuzach co ja na ulicy pozdrowili. A syn lada dzien na świat przyjdzie, więc czas ku temu najwyższy.
Haribo jest !!! Pan Mieszko ;-)))

Szubert
+48600444492

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 04 cze 2014 01:02 am

Szubert,

Co prawda nie testowałem ale stawiam na standard 4,7Gb
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Pati2015
Posty: 73
Rejestracja: 25 maja 2015 09:27 am
Lokalizacja: Osiek nad Notecią
Samochód: Pacifica 3.5 2004r.

Post autor: Pati2015 » 31 maja 2015 01:45 pm

Witam. Czy ma ktoś na zbyciu płytkę z bajkami do odtwarzania w DVD bo nie wiem jak się za to zabrać. Wypaliłem już kilka płyt zgodnie z informacjami na forum i nic.

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Post autor: pach » 31 maja 2015 03:27 pm

To może zamiast się boksować z płytkami -
taki odtwarzacz DVD (np. Manta) jak opisywany w:
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=4144 ?
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

derbeste
Posty: 76
Rejestracja: 12 wrz 2014 06:19 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Windows DVD maker

Post autor: derbeste » 05 kwie 2016 03:22 pm

Nagrywacie płytki przy pomocy tego programu? Parę postów wcześniej ktoś sugerował że jest to możliwe. Zrobiłem tak ale mam tylko obraz bez dźwięku. Jakieś pomysły? Zależy mi na wypalaniu płyt a nie podłączaniu zewnętrznych urządzeń.


Znów watek nie pojawia się na liście ostatnie tematy. Czy ktoś wie dlaczego?
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2016 01:10 pm przez derbeste, łącznie zmieniany 1 raz.

robson
Posty: 47
Rejestracja: 24 gru 2015 02:07 pm
Lokalizacja: Malbork
Samochód: Pacifica 4.0 Pb
Dostał flaszek: 1

Post autor: robson » 16 kwie 2017 12:31 pm

Witam
Podłącze się do tematu - wypalania płyt DVD w naszych Packach
Otóż za radą szanownego grona Panów informujących jaki program stosować do zmiany formatu płyt z DVD w formacie PAL na NTSC oaz ich nagrywania zastosowałem osobiście ConvertXtoDVD , (a NERO 7 też działa) który działa doskonale.
Po tej operacji filmy są odtwarzane bez problemów ,także nie ma już potrzeby wydawania dość znacznej sumy na dostosowanie oryginalnego DVD do standardów europejskich.
Osobiście polecam ConvertXtoDVD ,jak dla mnie jest szybszy i łatwiejszy w obsłudze ,ale to drugorzędna sprawa- jak co komu pasuje.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „AUDIO OEM”