Radio się nie wyłącza lub załącza się samo

Wszystko co dotyczy fabrycznego zestawu.
Larysa
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2016 06:50 pm
Lokalizacja: Wronki
Samochód: Chrysler

Post autor: Larysa » 05 cze 2016 09:09 am

mpspycha pisze:trzeba pogadać z autkiem... po angielskiemu (opcjonalnie bodajże francuski i hiszpański)
Dzięki za info. spróbuję pogadać zobaczymy co z tego wyninknie :D :D :D

A jeszcze takie pytanko mam do was Panowie :/
kilka razy zdarzyło się tak, że zajachałam do domu zamknęłam autko wszystko wyłączone po godzinie schodzę do auta i okazuje się, ze radio gra musiało się włączyć samo. :/
albo np. zaparkuję wyłączam silnik, wyciągam kluczyk zamykam auto a radio nie chce się wyłączyć -muszę je sam wyłączyć. Wiem, że chwile powinno grać a potem się wyłączyć a jednak tak się nie dzieje :S

Czy to może być powiązane z tym bluetooth ?czy gdzieś w ustawieniach w kompie to się ustawia ,żeby radio się wyłączyło jak wygasza się silnik?
albo UWAGA ;> zaczyna się przysłowiowa jazda z Packą :D co mnie wcale nie dziwi bo z poprzednimi też miałam problemy
Pozdrawiam Larysa
Pacifica 3,5 2004
Pacifica 4,0 2007 LIMITED
Pacifica 4.0 2008 LIMITED

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Post autor: mpspycha » 05 cze 2016 10:52 am

Larysa pisze:Czy to może być powiązane z tym bluetooth ?czy gdzieś w ustawieniach w kompie to się ustawia ,żeby radio się wyłączyło jak wygasza się silnik?
powiązania z bluetooth'em bym się nie spodziewał, raczej coś z wtyczkami/kablami

w ustawieniach zdaję się można zmienić czas opóźnienia, ale i tak otwarcie drzwi kierowcy
wyłącza opóźniane układy (no chyba że ktoś ma ciasny garaż i wysiada przez klapę bagażnika :mrgreen: )
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

Larysa
Posty: 10
Rejestracja: 12 kwie 2016 06:50 pm
Lokalizacja: Wronki
Samochód: Chrysler

Radio się nie wyłącza lub załącza się samo

Post autor: Larysa » 06 cze 2016 02:34 pm

To z bagażnikiem dobre!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Ale doszukałam się na forum ,że może być to
ukręcona końcówka wkładu stacyjki, z tym że u tego właściciela auta dodatkowo oprócz objawów takich jak ja mam czyli
( wygaszam samochód wyciągam kluczyk ale radio nadal gra i pojawia się sygnał dźwiękowy lub wygaszam auto ,zamykam i radio włącza się po jakimś czasie)
to u niego dodatkowo nie szło przekręcić na zapłon kluczyka .
Więc wymienię tą końcówkę wkładu stacyjki zobaczymy co będzie, może się uda. :/

Może tam coś nie rozłącza do końca :/ bo zauważyłam też ,jak wyłączę auto i wyciągnę kluczyk to fotel kierowcy jak się nie cofnie do pozycji wyjściowej to właśnie wszystkie te rzeczy się dzieją , a jak ponownie przekręcę kluczyk i fotel się cofnie to wtedy wszystko jest ok
Pozdrawiam Larysa
Pacifica 3,5 2004
Pacifica 4,0 2007 LIMITED
Pacifica 4.0 2008 LIMITED

macias920
Posty: 250
Rejestracja: 16 lip 2013 05:16 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: macias920 » 08 cze 2016 07:56 pm

Miałem to samo u siebie auto w garażu wchodzę a paca słucha muzyki,problemem była wtyczka od radja satelitarnego która jest w bagażniku pod tym wyciąganym schowkiem po prawej stronie nad wzmacniaczem dostała wilgoci i robila zwarcie kostka była zielona rospuszczalnik i szczoteczka załatwiły sprawę.
Pacyfica piękne auto!

ODPOWIEDZ

Wróć do „AUDIO OEM”