Montaż ekranu dvd

Wszystko co dotyczy fabrycznego zestawu.
revolta
Posty: 37
Rejestracja: 15 wrz 2009 12:02 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Montaż ekranu dvd

Post autor: revolta » 28 lut 2010 01:38 pm

Witam koledzy.
Chociaż od niedawna jestem posiadaczem Pacy to już mnie ręce swędzą, żeby ją trochę " skroić na moją miarę". Ale może od początku. Przeglądając zdjęcia zakupionego samochodu zauważyłem, że na wyposażeniu jest zmieniarka dvd. Ponieważ byłem niedoświadczony (nieświadomy) to postawiłem diagnozę, iż zmieniarka na wyposażeniu to 100% pewność, że będę miał ekran. Po odebraniu samochodu rzeczywistość nieco zweryfikowała moją teorie, ale pomyślałem po co mi będzie potrzebny ekran. Już pierwszy miesiąc dał jasną odpowiedź, że ekran to konieczność. Postanowiłem kupić oryginalny ekran. I tu wyłania się kwestia montażu.
1. Czy w miejscu gdzie oryginalnie powinien być ekran są jakieś miejsca w podsufitce/dachu na śruby mocujące?
2. Czy w tym miejscu podsufitka jest jakoś wzmocniona i czy mogę zamontować ekran trochę bliżej przodu.
3. Jak jest zamocowana podsufitka i czy trudno się ją demontuje.
Z góry dziękuje za pomoc.

Artekkkk
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2009 12:16 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Artekkkk » 28 lut 2010 04:21 pm

Jesli masz szyberdach to wystarczy odchylic tylna czesc podsufitki wokol szyberdachu jest ona mocowana do dachu na rzepy. Zerknij do srodka widac tam 4 otwory juz nagwintowane na srubki chyba 5. Sa ich 4 sztuki. Jesli chcesz montowac oryginalny monitor to bedzie prawdopodobnie trzeba wyciac otwor w podsufitce. Wysle ci rysunki do montazu podaj adres.

mesiek140
Posty: 201
Rejestracja: 09 gru 2008 05:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: S-550

Post autor: mesiek140 » 28 lut 2010 05:32 pm

Oprócz ekranu musisz jeszcze dokupić wiązkę przewodów do ekranu . Wiązka jest łączona pod prawym przednim słupkiem.Pamiętać jeszcze musisz że były montowane dwa rodzaje ekranów, z emiterem i bez.Jeżeli jesteś zainteresowany mam wszystkie potrzebne elementy z mojej rozbitej packi łącznie z pilotem.

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 01 mar 2010 01:24 pm

mesiek140, a masz może słuchawki bezprzewodowe.Mam pilota wszystko chodzi ale brak słuchawek.Pytanie drugie czy będą działały. :/ Pozdrawiam
pozdrawiam - kisiu

mesiek140
Posty: 201
Rejestracja: 09 gru 2008 05:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: S-550

Post autor: mesiek140 » 01 mar 2010 02:11 pm

krzysztof krzos jeżeli masz packę z 2004r totwoja zmieniarka ma emiter radiowy z którym podobno wspópracóją słuchawki philipsa.OD 2005r montowano ekrany z emiterami podczerwieni (dlatego z przodu nic nie słychać) .Ja u siebie zamieniłem zmieniarki wymieniłem wiązkę od ekranu no i ekran, dlatego moje słuchawki teraz działają.

cz4ja
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2010 08:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: cz4ja » 09 cze 2010 09:36 am

witam

czytajac forum zrozumialem ze lepiej miec packę bez DVD bo jest z nia duzo problemow. Tak tez zrobilem. Oczywiscie teraz mysle jak tu zamontowac ekran z DVD co by czytal divx, mp3 no i mial gry dla dzieciakow :)

a czy ktor probowal montowac DVD w wersji bez szyberdach ?

a moze ktos ma zdjecia z montarzu.
nie ma to jak amerykany

Artekkkk
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2009 12:16 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Artekkkk » 09 cze 2010 10:08 am

cz4ja, poszukaj na forum bo ja mam takie zamontowane z grami i wstawilem fotki na forum.
a tu masz link: http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=633

cz4ja
Posty: 39
Rejestracja: 06 cze 2010 08:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: cz4ja » 12 cze 2010 11:08 pm

widzilem widzialem :) ... gratulacje bo ladnie wyglada i w sumie mnie zainspirowalo :)

Widze tez ze masz szyberdach co zapewne ulatwilo montaz. ja mam wersje bez szyberdach czyli bede musial podsufitke chyba zdejmowac:(.

a moze ktos juz to robil ?
nie ma to jak amerykany

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 16 lip 2010 08:14 am

Więc się chwalę!
I ja miałem ekran dvd, ale na samą myśl o przegrywaniu filmów na NTSC zdjąłem to cudo i zamontowałem coś z internetu. Ma 9", odtwarza wszystko co na rynku dostępne, ma IR i transmiter FM, wejście na karty i USB oraz pilota. Dokupiłem w tej samej lokalizacji słuchawki bezprzewodowe (składane) mieszczą się dwie sztuki w schoweczku pomiędzy siedzeniami. Efektem dodatkowym są lampki i zegarek. Dzieci aż piszczą z radości, a ja w spokoju słuchając swoich piosenek jadę do celu.

Pozdrawiam
https://zapunkty.blogspot.com

hubiii
Posty: 6
Rejestracja: 06 wrz 2010 06:12 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: hubiii » 17 wrz 2010 05:37 pm

wojwes pisze:Więc się chwalę!
I ja miałem ekran dvd, ale na samą myśl o przegrywaniu filmów na NTSC zdjąłem to cudo i zamontowałem coś z internetu. Ma 9", odtwarza wszystko co na rynku dostępne, ma IR i transmiter FM, wejście na karty i USB oraz pilota. Dokupiłem w tej samej lokalizacji słuchawki bezprzewodowe (składane) mieszczą się dwie sztuki w schoweczku pomiędzy siedzeniami. Efektem dodatkowym są lampki i zegarek. Dzieci aż piszczą z radości, a ja w spokoju słuchając swoich piosenek jadę do celu.

Pozdrawiam


[ Dodano: Pią Wrz 17, 2010 17:42 ]
wojwes a możesz wstawić jakieś fotki albo link do tego sprzętu bo też mi się takie coś marzy
Pozdrawiam !
marioo

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 19 wrz 2010 10:19 pm

podaję Ci adres http://allegro.pl/monitor-podsufitowy-9 ... 65551.html. Nawet tam dzwoniłem i odebrali, rozmawiałem - taki i taki temat - byli zorientowani, jestem zadowolony. Idzie DVD, mp3, mp4, divix, transmiter na auto lub podczerwień na słuchawki, czytnik kart SD i USB - full wypas. Chwilę soędziłem przy demontażu i montażu nowego, ale to osobny temat - jak kupisz to Ci opowiem. Słuchaweczki u tego samego dostawczy - miękkie ładnie tłumią hałas zewnętrzny i do tego się składają do naszych schoweczków w sam raz. Fotka możliwa ale nie dzisiaj, może daj dzień lub dwa.

pozdrawiam
https://zapunkty.blogspot.com

xmax
Posty: 190
Rejestracja: 31 mar 2009 12:34 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: xmax » 20 wrz 2010 10:41 pm

podaj model ten z allegro bo link już nie działa.
XmaX

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 21 wrz 2010 06:02 am

[quote="xmax"]podaj model ten z allegro bo link już nie działa.[/quote

w adresie tego linku jest
xdu-9002

http://allegro.pl/monitor-podsufitowy-9 ... 65551.html
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 21 wrz 2010 07:23 am

dzięki Zyga za komentarz, dokładnie ten model u tego dostawcy. Dodam tylko, że jest jeszcze inny model - xdu - różnica polega na tym, że jest on cieńszy i nie ma zegarka.
https://zapunkty.blogspot.com

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Post autor: Si » 25 paź 2010 07:45 pm

A ja zastanawiam się, przed podjęciem decyzji o montażu, czy lepszy jest ekran podwieszany, czy 2 ekrany w zagłówkach?

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 25 paź 2010 11:30 pm

Jeżeli pasażer lub kierowca odsunie wygodnie fotel do tył podczas długiej podróży to dla mnie ekran w zagłówku jest trochę za blisko do swobodnego oglądania i dla oczu niezdrowo a podczas gwałtownego hamowania można z bańki wyrżnąć i zrobić sobie kuku :O
Ale to moje zdanie
pozdrawiam - kisiu

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Post autor: Si » 26 paź 2010 08:19 am

No ale z drugiej strony, 2 niezależne ekrany pozwalają dzieciakom oglądać to, co chcą... a nie zawsze moja 13letnia córka jest zainteresowana tym co wciąga 10letniego syna... i odwrotnie.

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 26 paź 2010 09:18 am

mam takowe w av ale nie w zagłówku tylko zamocowane do prętów zagłówka, można je taniej kupić i nie ma problemu z dopasowaniem kolorów zagłówka czy użyciem ich w innym aucie
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

bobek
Posty: 293
Rejestracja: 31 mar 2009 06:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: bobek » 26 paź 2010 07:20 pm

Si pisze:A ja zastanawiam się, przed podjęciem decyzji o montażu, czy lepszy jest ekran podwieszany, czy 2 ekrany w zagłówkach?
póki co mam jedna pociechę wiec kupilem za 400 jeden zagłowek multimedialny zakrywany na suwak.Wazne dla mnie było by nie było napędu DVD bo im wiecej delikatnych elementów mechanicznych tym wiecej może sie popsuć-a tak serio po prostu DVD tej klasy (cena jest poniekąd wyznacznikiem) bufor jest zbyt mały i jadac po wertepach bedzie przerywac.Mój odtwarzacz czyta karty SD i pendraki wiec nie mam problemow z dostepnością filmów.Dodam tylko że w przypadku 2 dzieci akurat do mnie trafia argument taki ze każde oglada co chce (mój synek jest na etapie teletubies) wiec starsi kuzyni nawet nie zerkaja na jego monitorek a i dla kierowcy jest wygodniej gdyż małe dziecko nie zalozy sluchawek a tak i my z żoną słuchamy sobie muzyki a dzieciaczek spokojnie slyszy swoja bajke i wszyscy są happy ;)

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 26 paź 2010 11:58 pm

Si, może i masz rację więc zrób tak jak uważasz moje dzieci są trochę starsze i wolą raczej oglądać to samo i oczywiście wcześniej ustalają kolejność oglądanych płyt i śmieją się razem,cofają i tak dalej.
pozdrawiam - kisiu

lukins
Posty: 13
Rejestracja: 25 paź 2010 02:54 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: lukins » 27 paź 2010 09:30 am

wojwes pisze:Chwilę soędziłem przy demontażu i montażu nowego, ale to osobny temat - jak kupisz to Ci opowiem. Słuchaweczki u tego samego dostawczy - miękkie ładnie tłumią hałas zewnętrzny i do tego się składają do naszych schoweczków w sam raz. Fotka możliwa ale nie dzisiaj, może daj dzień lub dwa.pozdrawiam
Fajna sprawa i bardzo tania, czy możesz zapodać jak to jest zasilane i jakie są problemy z montażem? Tam jest coś napisane o DVD - to ma jeszcze napęd? Czy ma to wyjście na sytsem audio samochodu? Tona pytań, ale chyba warto.

wojwes
Posty: 194
Rejestracja: 26 kwie 2010 07:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wojwes » 27 paź 2010 08:55 pm

mija już kilka miesięcy jak to użytkuję, więc mogę skreślić kilka słów opinii jednocześnie odpwiadając na pytania. Pierwsza sprawa to zdjąć oryginalny monitor (jeśli ktoś ma) - jest mały problem bo śruby długie i trzeba równie głęboki nadasowy, ale poszło, potem cały dzień myślałem jak to zamontować aby nie wiercić nowych dziur w świeżo zakupionym dvd a jednocześnie wykorzystać stare. niestety sprawa nie była taka prosta bo oryginalne mają inny rozstaw a wzmocnienie na którym są gwintowane jest profilowane i niekoniecznie da się zrobić tam gwint. Wybrałem inne rozwiązanie - sklejka 8mm łatwo to było przykręcić do oryginalnych otworów a do niej monitor DVD i tak za sprawą jednej deseczki mam pewnie przykręcony ekran i do tego bez rozwiercania nowych otworów. Jednocześnie odpowiedam monitor ma napęd z tyłu monitora, wejście na kartę SD, wejście na USB, IR do słuchawek i transmiter dzięki czemu można nagłośnić całe auto.
Jeżeli chodzi o zasilanie to wykorzystałem oświetlenie nad drzwiami (akurat z lewej strony) bo najbliżej. Jest tylko jedno ale... nie przewidziałem tego że po ok 10 min. zanika tam napięcie i z jednej strony cały monitor pozostaje bez zasilania - i to nawet mi odpowiada - z drugiej strony jest tam zegar - który po tym czasie też się wyłącza i resetuje. Jednym słowem za każdym dłuższym postojem - jeżeli chcesz mieć ładnie wyświetlany czas to bez przerwy trzeba go ustawiać. Ze wzgledu na to, że odpowiada mi odcięcie na DVD będę chciał podłączyć się tylko do zegara - z zapalniczki.
Coś więcej? pytajcie!
https://zapunkty.blogspot.com

Artekkkk
Posty: 279
Rejestracja: 18 maja 2009 12:16 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Artekkkk » 28 paź 2010 09:12 am

A nie lepiej byloby pociagnac kabelki pod kokpit i wpiac sie do gniazda zapalniczki? Ja tak zrobilem i jest ok. Kabel latwo przeciagnac pod podsufitka a potem w dol w slupku przedniej szyby. Nie ma wtedy problemu z zanikaniem napiecia. U mnie nie bylo problemu z zamocowanie do istniejacych otworow bo moje DVD mialo taki suport z metalowej cienkiej blachy ktory mocuje sie do sufitu ( wiercisz w niej otwory gdzie ci pacuje) a pozniej przykrecasz cale ustrojstwo do tej blaszki.

3bmc
Posty: 38
Rejestracja: 05 gru 2010 03:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: 3bmc » 10 sty 2011 10:11 pm

pytanie z innej beczki. Czy ktoś ma może walającą się w szafce niepotrzebną wiązkę do monitora i całkiem przypadkowo chciałby ją sprzedać?? :mrgreen:
DVD jest, monitor do kupienia za 500zł ( świaży temat, bo propozycję sprzedaży dostałem dzisiaj), pozostaje wiązka, pilocik, słuchaweczki i troszkę czasu, aż moja 3 m-czna córeczka podrośnie do oglądania i zestawik gotowy.
mam pacynkę i nie zawaham się jej użyć :D

xmax
Posty: 190
Rejestracja: 31 mar 2009 12:34 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: xmax » 10 sty 2011 10:40 pm

z tego co wiem, to wiązkę jak ktoś Ci będzie chciał sprzedać np na allegro to ci pół samochodu zaoferuje. Miałem ten sam temat i chcieli za 1m kabla 300zł. Powiem Ci że w tej cenie to już samemu lepiej to wykonać.

Zamiast wtyczki mozna wykorzystać oryginalne końcówki PIN takie jak są w komputerach stacjonarnych na płycie głównej. Ja ostatnio jak podłączałem Navi - cały system wykorzystałem takie PINy i bardzo dobrze mi się na nich pracowało. Sztywno wchodzą w gniazdo i się nie wypinają.

Odnośnie ceny to cały NÓWKA komplet:
- zmieniarka DVD
- monitor
- pilot
- 2x słuchawki
- wiązka kabli zapłaciłem 1000zł

.. to był KIT sprzedawany w całości w USA. Ja go wychwyciłem na allegro. :)

Montaż zajął mi 2 godziny. nagranie filmu z div'x na dvd w ntsc - ok 15 min. A ile radości dla dzieci i spokoju dla rodzicówwwwwwwwwww - bezcenneeee !!!

:)
:)
XmaX

mesiek140
Posty: 201
Rejestracja: 09 gru 2008 05:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: S-550

Post autor: mesiek140 » 10 sty 2011 10:43 pm

Za 500 zł kupisz przenosne DVD z dwoma ekranami montowanymi na zagłówkach i nie będziesz musiał konwertować filmów do NTSC, a słuchawki dasz córce przewodowe (np. od komputera)i po kłopocie. Jeśli zaś upierasz się przy oryginalnym ekranie to musisz wiedzieć że wiązka przewodów jest dwuczęściowa a do tego inna jest do ekranu z emiterem podczerwieni a inna bez. Musisz zwrócić na to uwagę bo słuchawki moga nie działać.

3bmc
Posty: 38
Rejestracja: 05 gru 2010 03:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: 3bmc » 10 sty 2011 10:55 pm

na radość dziecka z oglądania podczas jazdy mam jeszcze czas, ale jako dobry tatuś myślę o przyszłej radości córci :)
W Z.Górze cały komplet widziałem za 1500zł. Cena troszkę nie taka a poza tym DVD już jest.
Swoją drogą nie bardzo rozumiem podejścia pierwotnych właścicieli naszych pacyn wypowasażonych w DVD bez monitora. Czyżby komplet aż tak podnosił cene auta w salonie?
xmax, coś czuję, że zrobię jak sugerujesz:kabelki, końcówki i jazda...
mam pacynkę i nie zawaham się jej użyć :D

xmax
Posty: 190
Rejestracja: 31 mar 2009 12:34 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: xmax » 12 sty 2011 11:19 pm

... jest wiele osób na allegro, którzy mają TE części i wcale ich nie wystawiają - określając je jako zbędne i to że już 1000x je wystawiali i nie ma sensu kolejny raz.

Wiem o tym, bo sam jak potrzebowałem TERAZ czytnika do navi to zadzwoniłem do kolesia który miał jakies pierdoły do packi i jak sam to okreslił lezy u niego to już 2 lata. Zaryzykowałem i mam za 100zł a na aukcjach po 200zł.

Dlatego jak Ci zalezy to poświęć 30 min i dzwoń do każdego większego sprzedawcy części do packi z allegro.

ps. do kolegi mesiek140 - uważam, że montaż przenośnych ekranów DVD w każdym samochodzie jest zdecydowanie gorszym rozwiązaniem niż stacjonarne i tym bardziej oryginalnego zestawu. Nie dość że wydajesz 500zł to nie masz tego komfortu zapodać sobie i np. zonie muzy z radio, czy cd a dzieciom w słuchawkach bajki tym bardzij na kablu. Ale to oczywiście moje zdanie. A co do bajek to w 99% każda bajka pochodzi z netu w formacie DIV'X i trzeba ja na coś nagrać, więc czy nagram to na DVD w NTSC czy na pena czy na DVD w PALu to i tak czas trzeba poświęcić na jej nagranie - a to zajmuje mi jakieś 30 sek (mam na myśli wybranie i kliknięcie NAGRAJ NA DVD). to by było tyle!

oryrinał to oryginał!
XmaX

wojtas

dvd

Post autor: wojtas » 26 gru 2011 10:07 pm

Jestem zadowolony z oryginalnego dvd w tym samochodzie . Ale mam jedno pytanie . Czy można połączyć i w jaki sposób drugi monitor tak ady pasażer z przodu mógł oglądać to samo co pozostali pasażerowie? Z góry dziękuje za odpowiedzi!!

wojtas
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2011 08:27 pm
Lokalizacja:
Samochód:

montaż drugiego ekranu

Post autor: wojtas » 26 gru 2011 10:17 pm

pisząc post wyżej zapominiłem się zalogować
zawsze chrysler

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 03 sty 2012 12:46 pm

http://www.essa.com.pl/oferta/index.php ... 02&kid=202

może komuś się przyda cena atrakcyjna
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

Awatar użytkownika
lutek34
Posty: 1317
Rejestracja: 13 lip 2014 10:52 am
Lokalizacja: Krosno
Samochód:
Dostał flaszek: 7

Post autor: lutek34 » 22 sty 2016 01:47 pm

Panowie moja nowa Pacynka ma zmieniarkę, ale nie ma podsufitowego monitorka. Oryginalnego raczej nie będe montował ze względu na problem z systemem NTSC. Zastanawiam się nad domontowaniem czegoś uniwersalnego np coś takiego http://www.aliexpress.com/item/Beige-9- ... 09ee478484 tylko pytanie jak rozwiązać problem z zasilaniem, czy trzeba ciągnąć przewody gdzieś od zapalniczki, czy może coś w okolicy szyberdachu jest zostawiona wiązka pod montaż oryginalnego monitorka?
Wszelkie sugestie mile widziane ;-)
Były dwie Pace 3.5l i 4.0l a teraz jest '08 Subaru Tribeca H6 3.6l+LPG BRC P&D Plus
www.posadzkizywiczne.eu
auto laweta Krosno Rzeszów Dębica 501 705 816

m4ni3k
Posty: 104
Rejestracja: 03 lut 2011 08:14 pm
Lokalizacja: Optimal Сasual Dating Real-life Females
Samochód:

Post autor: m4ni3k » 22 sty 2016 04:16 pm

ja kupiłem coś takiego
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=59 ... ule_id=201
ale niestety nie miałem kiedy tego podłączyć, na razie leży i czeka na lepsze czasy

z tego co słyszałem wiązka jest w prawym przednim słupku
[URL=https://datesnow.life]No strings attached dating[/URL]

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Post autor: pach » 23 sty 2016 11:39 am

Prawy przedni słupek.
Załączniki
wiązka-DVD.JPG
wiązka-DVD.JPG (30.11 KiB) Przejrzano 18339 razy
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

Awatar użytkownika
lutek34
Posty: 1317
Rejestracja: 13 lip 2014 10:52 am
Lokalizacja: Krosno
Samochód:
Dostał flaszek: 7

Post autor: lutek34 » 23 sty 2016 05:19 pm

Czyli od prawego słupka trzeba prowadzi kabel zasilający do monitora?
Były dwie Pace 3.5l i 4.0l a teraz jest '08 Subaru Tribeca H6 3.6l+LPG BRC P&D Plus
www.posadzkizywiczne.eu
auto laweta Krosno Rzeszów Dębica 501 705 816

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Post autor: pach » 09 kwie 2016 04:09 pm

Dodatek - DVD dla pasażera z przodu :)
http://otomoto.pl/oferta/chrysler-pacif ... ykP7p.html
Załączniki
DVD w osłonie psłonecznej pasażera przód.jpg
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 09 kwie 2016 08:33 pm

Wolałbym jakiś konkretny uchwyt na tablet 10", a słonecznik ori jest większy i lepiej by chronił przed słońcem :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „AUDIO OEM”