Prośba o rozszyfrowanie czujnika cisnienia

Kaniur
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2015 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Prośba o rozszyfrowanie czujnika cisnienia

Post autor: Kaniur » 08 gru 2015 08:38 am

Czy ktoś mógłby mi pomóc rozszyfrować ten czujnik bo nie przypomina, żadnego które oglądałem na forum (Siemens, Dorman). Mam kłopot z zaworkiem, który się obraca w środku i nie da rady go wykręcić a powietrze umyka. Cały komin wygląda na niewymienny. Czy w ogóle w tym typie wymienia się baterię? Czy są jakieś zestawy naprawcze?
Załączniki
czujnik.jpg
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez Kaniur, łącznie zmieniany 1 raz.

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Post autor: mpspycha » 08 gru 2015 03:03 pm

to czujnik SCHRADERA dedykowany do Mitsubishi, ale do Chyslerów też powinien pasować
jakie są jego szczegóły konstrukcyjne nie wiem, osobiście się z takim nie spotkałem
pracuje w paśmie 433MHz
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

aganina
Posty: 46
Rejestracja: 11 kwie 2013 08:50 am
Lokalizacja:
Samochód:

Re: Prośba o rozszyfrowanie czujnika cisnienia

Post autor: aganina » 10 gru 2015 06:17 pm

Siemka ja swojego czasu naszukałem się że ho ho ho tych czujników - zdobyłem je tylko w ......... stanach :) nóweczki bardzo tanie :) kombinacji w polsce było że HO HO HO z 4 kpl wymieniałem - programowali mi, kombinowali A OKAZAŁO się że trzeba było kupić na stronie i kłopot zniknął - jeżeli masz te 433Mhz ( a po zdjęciu widzę iż tak ) to czego innego nie dopasujesz :( i nie kombinuj bo szkoda czasu - po zakupie proste programowanie MAGNESEM i po sprawie - ja jeździłem i ćwiczyłem czujniki w kołach przez ponad rok !!!!! z super pomarańczową kontrolką :) dającą po oczkach )

stronka z czujnikami i nie tylko proszę http://www.rockauto.com

bez problemu do polski przysyłają około 10 dni max
Aganina

ODPOWIEDZ

Wróć do „CZUJNIKI I CIŚNIENIE”