Nie chce zaprogramować drugiego czujnika TPMS

lisu11
Posty: 144
Rejestracja: 05 lis 2016 11:22 pm
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Samochód: Pacifica '04 3.5L AWD (lpg)
Postawił flaszek: 3
Dostał flaszek: 5

Nie chce zaprogramować drugiego czujnika TPMS

Post autor: lisu11 » 20 lut 2017 02:36 am

1. Przy okazji demontażu opon zdjąłem u siebie czujniki bo chce usunąć alarm STSS. Okazało się że jeden był mechanicznie uszkodzony a w reszcie postanowiłem wymienić baterię. Następny czujnik uszkodziłem podczas wymiany baterii :( i tym sposobem zostały 2 szt. z nowymi bateriami.
Dobra koniec wstępu, przejdźmy do sedna sprawy :) chciałem zaprogramować te dwa czujniki i o ile pierwszy bez problemu wczytał się (był klakson) po przyłożeniu magnesu (dodam że czujniki są na razie poza kołem) to drugi na prawym kole już się nie zaprogramował. Przeprowadziłem operację jeszcze raz ale jako pierwszy zaprogramowałem czujnik który wcześniej nie chciał się wczytać i teraz zaprogramował się na lewym kole, ale znowu cała operacja utknęła na drugim kole.
Nie wiem co może powodować blokowanie programowania drugiego czujnika. Czujniki na pewno sa dobre bo każdy daje się zaprogramować na pierwszym kole.


2. Mam tez pytanie/prośbę. Czy jest ktoś kto mógłby mi pożyczyć dwa czujniki do testów. Możemy się umówić na kaucję. Nie chce kupować nowych jak okaże się że jest cos nie tak z odbiornikiem.


PS. Mam czujniki 52088990AC czyli Packa 2004r z numerem VIN do 4R499999. System pomiaru ciśnień to BASIC z EVIC

ODPOWIEDZ

Wróć do „CZUJNIKI I CIŚNIENIE”