Wielka Biała Dama :)

Tu można się pochwalić :) swoją flotą.
Crypt
Posty: 181
Rejestracja: 27 lip 2012 11:35 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Wielka Biała Dama :)

Post autor: Crypt » 04 wrz 2015 08:07 pm

Witam wszystkich,

Jako, iż jakiś czas temu w tym temacie:

http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.p ... upie+felgi

szukałem, kupiłem i pochwaliłem się nowymi kołami, to od tego czasu do sierpnia tego roku nic się nie działo w temacie. Koła sobie leżały i czekały na wakacje właśnie. Udało mi się znaleźć nieco czasu i zabrałem sie za nie. Czyszczenie, polerowanie rantów (8h na 37stC z dremelkiem w ręku...) i tak, chciałem się pochwalić efektem końcowym :)

Koła po zakupie były na zimówkach w rozmiarach dziwnych i nie ergonomicznych o profilu 40 (po zdjęciu poleciały w kosz):

Obrazek

Obrazek

Na koła poszły opony Nokian w rozmiarze (wg oryginalnej nalepki na drzwiach kolegi z forum dla kół 19") 235/55/19. Efekt końcowy widoczny poniżej :)

Obrazek

Moje wrażenia po zmianie z 17" kół:

- mniej buja się gablota na zakrętach :)
- lepiej wybiera nierówności (odczucie subiektyne raczej)
- szybciej leci po zakrętach
- znacznie lepiej się prezentuje :)

Tak więc cieszyłem się ze zmiany cały jeden dzień. Na drugi dzień, na chrzcinach mojego bratanka stało się takie coś...

Obrazek

Tutaj jeden z gości się przyznał (a w zasadzie przyznała), że tak się jej auto spodobało, że to chyba przez nią się stało... Nic, drzwi musiałem jako bonus też zmienić, bo robić się nie opłacało a całe drzwi, w dodatku w kolorze, można dostać taniej niż lakierowanie z blacharką. Obecnie czerwona kokartka w aucie jest - i tak zostanie :))

Pozdr

Józek
Posty: 262
Rejestracja: 20 lut 2015 12:34 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: Józek » 04 wrz 2015 08:14 pm

Zdecydowanie mój ulubiony kolor Pacificy! Domagam się większej ilości fotek!!!
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=4301
[img]http://tinyurl.com/nrtwpfq[/img]

Crypt
Posty: 181
Rejestracja: 27 lip 2012 11:35 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Crypt » 04 wrz 2015 08:21 pm

Obiecuję, że zrobię, jak tylko się wypogodzi u nas (NL). Obecnie od tygodnia zimno i leje, na zmianę ze słońcem, które jakoś nie grzeje ;/ Teraz, żeby Cie nie skłamać mam 14stC i deszcz.

Tak na marginesie - będzie jeszcze jedna zmiana wizualna, na którą nikt na forum jeszcze nie wpadł, ale o tym cicho sza (póki co) - pokażę, jak zrobię :)

Cieszę się, żę się podoba :)

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 09 wrz 2015 11:49 pm

Crypt pisze:będzie jeszcze jedna zmiana wizualna, na którą nikt na forum jeszcze nie wpadł
No to czekamy! ;)

Crypt
Posty: 181
Rejestracja: 27 lip 2012 11:35 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Crypt » 17 wrz 2016 09:15 pm

OK - trochę mnie nie było, ale w międzyczasie się nieco pozmieniało. Co się zmieniło? A no to:

[center]Obrazek[/center]

Tak, tak, w końcu, po 13 latach znajomości się zdecydowaliśmy :) Nie mogło być inaczej, autko do ślubu mogło być tylko jedno - nasze :)

[center]Obrazek[/center]

W zasadzie to był pierwszy raz, kiedy jechałem swoją Packą jako pasażer :) Całość prezentowała się tak:

[center]Obrazek[/center]

Sakramentalne "TAK" było końcem kwietnia, więc sorki za obsuwe, ale jakoś tak wyszło :) W ramach zadośćuczynienia, dla pośmiania się filmik z bramy, polecam :)

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=vAlO6fGw1d0[/youtube][/center]
Mam nadzieję, że się podobało :)

pablo
Posty: 71
Rejestracja: 14 lis 2015 01:55 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: pablo » 19 wrz 2016 02:17 pm

Super fura, Super filmik, Super brama, na pewno Ślub też był super.
Szerokości na nowej drodze życia.

Ps. Też mam dokładnie taką samą furę,tylko felgi inne.
Pozdrawiam.

Crypt
Posty: 181
Rejestracja: 27 lip 2012 11:35 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Crypt » 19 wrz 2016 04:05 pm

A dzięki, dzięki :)

A felgi to chyba (w moim mniemaniu) jedyne słuszne do tego koloru :P Oczywiście na zimę lecą 17", bo tych szkoda.

Pozdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: MOJA FLOTA :.”