2A8GF68X77R334245 2007 4.0 AWD biały Kraków LPG

kaliope
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

2A8GF68X77R334245 2007 4.0 AWD biały Kraków LPG

Post autor: kaliope » 17 kwie 2017 12:20 am

Nadszedł czas pożegnania

Chrysler Pacifica 4.0L + LPG
2007r
210tys przebiegu
4.0 + Stag 3000 premium
Cena 34tys

VIN: 2A8GF68X77R334245

http://allegro.pl/chrysler-pacifica-4-0 ... 01159.html



prezentacja: [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Nc8H6RM5C-0[/youtube]

Błąd na filmiku pojawia się czasami na gazie, znika po przejechaniu kilku km lub od razu znika. Błąd nie wpływa w żaden sposób na jazdę. Silnik na LPG chodzi wzorcowo. Na benzynie nie ma błędu.


wydech: https://www.youtube.com/watch?v=ehy_YONovnw



silnik: https://www.youtube.com/watch?v=HqiRlxiMCo0
Załączniki
ogłoszenie 6.jpg
ogłoszenie 5.jpg
ogłoszenie 4.jpg
ogłoszenie 3.jpg
ogłoszenie 2.jpg
ogłoszenie 1.jpg
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2017 12:22 pm przez kaliope, łącznie zmieniany 7 razy.

kaliope
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kaliope » 17 kwie 2017 08:32 am

VIN: 2A8GF68X77R334245

kaliope
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kaliope » 17 kwie 2017 12:26 pm

Jak mam poprawić jak nie mam już edycji?

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 17 kwie 2017 09:00 pm

kaliope,
To że post do poprawy to nie podlega dyskusji.
kaliope pisze:Błąd na filmiku pojawia się czasami na gazie, znika po przejechaniu kilku km lub od razu znika. Błąd nie wpływa w żaden sposób na jazdę. Silnik na LPG chodzi wzorcowo. Na benzynie nie ma błędu.
Pierwsza rzecz to jaki to błąd?
Druga taka bardziej ogólna - jeśli jest błąd to znaczy że coś jest źle i nie jest prawdą, że nie wpływa to w żaden sposób na jazdę i że silnik chodzi wzorcowo. Błąd jest błędem i wynika z jakichś źle dobranych parametrów lub jakiejś awarii. Choćby czasowej ale jednak.
Niejednokrotnie pisałem że "kocham" gazowników, którzy nie wiedzą co robią a są najmądrzejsi twierdząc przy wystąpieniu błędy np tak:
"ten typ tak ma i inaczej się nie da" albo "w amerykańskich autach na gazie zawsze świeci kontrolka MIL"
Ja na takie twierdzenia mówię że to wierutna bzdura, a ten kto głosi takie teorie powinien powtórzyć proces edukacji co najmniej w zakresie logicznego myślenia. A to zakres szkoły podstawowej.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

kaliope
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kaliope » 17 kwie 2017 09:15 pm

1. Ale co do ma do ogłoszenia? Równie dobrze nic mógłbym nie pisać o tym będzie. Mówie, że jest i tyle. Jak ktoś chce to kupuje, nie chce to nie. W regulaminie jest napisane, że trzeba podawać opisy błędów?


2. A druga sprawa nie mam już możłliwości edycji.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 17 kwie 2017 10:51 pm

kaliope,
Jak to co zasugerowałem ma się do ogłoszenia? Czy regulamin coś w tej materii każe?
Ogłoszenie albo jest rzetelne i mówi jakie jest auto, albo przemilcza istotne kwestie.
Co do wspomnianego (szacun) błędu. To może być coś drobnego, ale może też być więcej. Kupiłbyś auto "kota w worku"? Chcesz sprzedać? Może warto pokazać, że wiesz czym jeździsz i że nie ma tajemnic lub ściemy. Ja np. zadałbym pytanie co to za błąd. Gdybyś odpowiedział to byłbyś o wiele bardziej wiarygodny dla mnie jako potencjalnego kupującego niż gdybyś powiedział że nie wiesz i że gazownik Ci powiedział to co napisałem wyżej. W tym drugim przypadku nie miałbyś z pewnością we mnie klienta.
Możesz też nic nie wspominać o kontrolce MIL. Może ktoś nie zauważy (wątpię). Może nie zauważyć na odległość, ale jak przyjedzie kilkaset km zobaczyć auto z zamiarem zakupu i stwierdzi na miejscu nierzetelność to zapewne "zareklamuje" Cię gdzie będzie mógł.
Ot tak działa rynek.
A co do regulaminu... To nie regulamin a zdrowy rozsądek...

To co napisałem w poprzednim poście nie było w żadnej mierze napaścią na Ciebie. Miało być sugestią by być lub co najmniej stwarzać wrażenie rzetelnego oferenta, znającego od podszewki przedmiot oferty. Skorzystasz z sugestii? OK. Uznasz je za bzdurne? Też OK. Twoje auto, Twoja oferta, Twoja twarz i nazwisko firmują to co oferujesz. Mnie lub komukolwiek w tej społeczności, kto nie jest zainteresowany zakupem nic do tego.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Post autor: pach » 18 kwie 2017 12:19 pm

kaliope pisze:Jak mam poprawić jak nie mam już edycji?
Bardzo łatwo: napisać ten sam post 2x, zgodnie z zasadami Działu ;)
a tak - 2 modów się tym zajmuje :P

PS. Piotrek - dzięki za pomoc w edycji.
Zmieniam tytuł i przenoszę.
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

kaliope
Posty: 8
Rejestracja: 23 cze 2016 10:56 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kaliope » 18 kwie 2017 05:48 pm

Ok, rozumiem, dzięki za edycję

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: Archiwum CARFAX/KUPIĘ/SPRZEDAM :.”