unikajcie zamienników z firmy VEMO

Pako-x
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2018 02:39 am
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Jeep Grand Cherokee 4.0, Chrysler Aspen 5.7 Hemi

unikajcie zamienników z firmy VEMO

Post autor: Pako-x » 21 maja 2019 11:42 pm

miałem nieprzyjemność nieumyślnie skorzystać z zamienika czujnika położenia wałka rozrządu do chrysler aspen 5.7 hemi. Mechy bez uzgodnienia ze mną to wsadziły. wcześniej wymianiali mi padniętą pompę paliwa. najpierw nie uwierzyli mi i zamiast pompy wymienili czujnik który był jak się okazało dobry. po wyjeździe z warszatu odkrywałem coraz więcej zmian w zachowaniu samochodu i nowych błędów z kompa. zaczęło się od wyraźnej zmiany charakterystyk pracy silnika, błedu p344, przez błedy 5 wtryskiwaczy, p1607, kolejne błędy z tego czujnika, dugie odpalanie i odcięty overdrive (4 i 5 bieg). mechy zaczęły mnie straszyc remontem silnika bo wg nich to były oznaki mechanicznego uszkodzenia silnika a przynajmniej rozrządu. Wziąłem pod uwagę że wszystkie te błędy były typowo elektryczne. Kupiłem czujnik mopara za 30 zł więcej niż ten szrot który mi wsadzili. samochód odżył. zero błędów a silnik odpala od dotknięcia. omijajcie produkty VEMO z daleka. który to warszat napiszę jak zobaczę jak się zachowają. Póki co to znany warsztat od amcarów w wawie przy puławskiej

ODPOWIEDZ

Wróć do „ASPEN”