Szyberdach Aspen

Tomaspen
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2019 09:55 pm
Lokalizacja: Skoczów
Samochód: Chrysler Aspen

Szyberdach Aspen

Post autor: Tomaspen » 17 paź 2019 03:49 am

Czy ktoś z Was ma szyberdach z firmy Webasto, czy tylko ja mam taki ewenement?Autko sprowadziłem ze Stanów i niestety po drodze się zgubiło samo szkło . I teraz mam mały problem ze znalezieniem takiego szybera. Kupiłem szybę oryginalną do Aspena nie świadomy że w modelu produkowanym tylko trzy lata mogą być różne wielkości i co? Okazał się dużo większy. Aspen - model 2008 - 5.7 Hemi 4x4

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Re: Szyberdach Aspen

Post autor: M. » 17 paź 2019 11:40 am

Osobiście nie przypuszczam, by LLC w tych autach fabrycznie dawał różnie.
Prędzej stawiam na inwencję właściciela.
Widzę dwie opcje:
1. Jeśli wiesz kto był producentem tego co masz - kontakt z przedstawicielem producenta/dystrybutora na PL. Tam ustalenie co konkretnie (nr katalogowy, typ, model) masz i jaka dostępność. Jeśli akceptowalna oferta to masz problem z bańki. W przeciwnym przypadku wiesz czego szukasz.
2. Jeśli problem tylko ze szkłem to są firmy co docinają, gną itp. Kiedyś był Pyroflex. Teraz jest ich masa. Ale nie dorobią Ci (raczej) elementów mocujących i innych nie szklanych.

I jeszcze jedno:
Popatrz na popularny portal aukcyjny z hasłem "szyberdach webasto" a i zapytać wujka google o to samo nie zaszkodzi.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Tomaspen
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2019 09:55 pm
Lokalizacja: Skoczów
Samochód: Chrysler Aspen

Re: Szyberdach Aspen

Post autor: Tomaspen » 17 paź 2019 01:31 pm

Właśnie oddzwonili do mnie z tej firmy. Tego jeszcze nie wiem czy to była taśma czy nie. W każdym razie w zeszłym roku był u nich klient z Packą i tym samym problem(ponoć szyba wyleciała na autostradzie) . Przeczytałem na stronie holenderskiego producenta, że dwa modele szybera były wadliwe i zrobili akcję wymiany. Ale chyba tylko Ameryka 😟. Narazie czekam na wiadomość. Nigdzie nie znalazłem tego modelu. Dzięki za info. Nie wiedziałem że doginaja na wymiar,ale to w ostateczności, jak nic nie załatwię.

ODPOWIEDZ

Wróć do „ASPEN”