2A8GF68X77R319809 2007 4.0 AWD czarny Kórnik LPG Prins

było ale się zmyło :)
glauber
Posty: 19
Rejestracja: 11 paź 2015 12:58 pm
Lokalizacja:
Samochód:

2A8GF68X77R319809 2007 4.0 AWD czarny Kórnik LPG Prins

Post autor: glauber » 09 paź 2016 10:53 am

przebieg 140000 km
Touring AWD 2007
cena 22000 zł

Witam. Mam do sprzedania powyzszego Chryslera ,ktory spełnił juz swoją role w mojej rodzinie. Mam go rok i jestem 3 wlascicielem. Auto mialo jednego wlasciciela w USA i w 2008 zostalo sprowadzone do Polski i zagazowane (instalacja Prins oraz nowiutka butla z homologacją do 2026) i bylo tez w jednej wielodzietnej rodzinie. Sprawdzone w autoDNA i raport nie wykazal zadnych powaznych kolizji. Auto posiada 6 siedzen w skorze, dvd, naped na 4 koła, dwustrefowa klimatyzacja, podgrzwane fotele i lusterka , wszytkie przerobki oswietlenia dostosowane do Polskich przepisów i wiele innych zalet, o ktorych moge opowiedziec podczas rozmowy telefonicznej . Ale auto posiada takze kilka wad : sa to : gaz do regulacji delikatnej...dziala dobrze ale nie idealnie, nie dziala dobrze ogrzewanie, kilka malych obcierek parkingowych i wgniot na klapie bagaznika do wyklepania(moge przeslac zdjecia wszystkich uszkodzen) oraz lekko rozdarta kierownica i nienajczystsza tapicerka (efekt trojki dzieci).. auta w tym roczniku i wyposazeniu w stanie idealnym kosztuja ponad 30 tys. wiec odpowiednio obnizylem cenę. Auto obecnie na letnich oponach ale mam nowy nieużywany komplet calozezonowych topowych opon Pirelli Verde All Season oraz zapasowke. Auto jedzi caly czas na gazie ok 16 litrow srednio. Zapraszam do ogladania

https://www.olx.pl/oferta...D5-IDi0OpX.html
Załączniki
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
8.jpg
mały rozmiar.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg

Zablokowany

Wróć do „.: SPRZEDANE :.”