2A4GF68476R761446 2006 3.5 AWD zielony Trójmiasto LPG

było ale się zmyło :)
Walczi
Posty: 23
Rejestracja: 10 gru 2015 11:40 pm
Lokalizacja:
Samochód:

2A4GF68476R761446 2006 3.5 AWD zielony Trójmiasto LPG

Post autor: Walczi » 10 paź 2016 10:53 pm

Cena: Dla kolegów z forum 21000
Przebieg: 288000
Link: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryz ... 30968.html

Moja Packa jest z 2006 roku. W 2008 roku została sprowadzona przez mojego tatę do Polski. Potem odkupił ja mój kuzyn a obecnie jest w moich rekach. Cały czas w jednej rodzinie. Auto jest od samego początku serwisowane w JM Serwis u Michała na morskiej(większość posiadaczy amerykanów na pewno zna to miejsce). Więc zna je na wylot.

Silnik to 3.5 z gazem BRC. Gaz był zakładany w 2010 roku w Perfect Auto koło Klifu i tam serwisowany aż do ich zamknięcia i wtedy zaczął być serwisowany w Auto-Atut na ulicy Wrocławskiej w Gdyni aż do dzisiaj. Instalacja miała wgrane najnowsze oprogramowanie na ostatnim przeglądzie dwa miesiące temu. Butla jest w kole zapasowym. A ze mną jeździ dojazdówka Olej i filtr wymieniane co 9000/10000 km.
Spalanie w mieście u mnie waha...zresztą sami wiecie najlepiej ile palą :) ale to co mogę dodać z ogłoszenia to ,,ostatnio jechałem do Chorwacji i z powrotem i spalanie było na poziomie 13 litrów". Co mnie zdziwiło i równocześnie ucieszyło.

Wersja 6 osobowa. Skórzana tapicerka. Klima pełen automat. Pacifica posiada także tempomat, wielofunkcyjną kierownice, dołożony zestaw głośnomówiacy, który jest bardzo praktyczny(można przesłać wszystkie kontakty z telefonu). Fotel kierowcy do renowacji.

Obecnie auto stoi na czarnych felgach.

Na aucie sa jakieś delikatne ślady po ludziach którzy nie umieją otwierać drzwi ma parkingach. Jest małe ognisko rdzy na klapie pod listwa chromowana.

W najbliższym czasie do wymiany będzie jakiś mała cześć w zawieszeniu bo zaczyna trochę pukać ale z tego co pamiętam groszowe sprawy.

Co jakoś czas wyskakuje check engine błąd czujnika parowania. Gazownicy powiedzieli ze to jakiś czujnik w baku i tego błędu nie potrafią wyeliminować. Pomaga odkręcanie wlewu paliwa po tankowaniu gazu.

Na pewno można znaleźć dużo jeszcze wad. Ale ja uwielbiam to auto wiec nie umiem. Powód sprzedaży jest bardzo amerykański i możecie go zobaczyć na pierwszym zdjęciu.

Jeżeli ktoś z Was chce ze mną pogadać telefonicznie to numer macie w ogłoszeniu :)
Załączniki
5.jpg
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
6.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
7.jpg

Zablokowany

Wróć do „.: SPRZEDANE :.”