Tysięczny forumowicz

maciasty77
Posty: 136
Rejestracja: 27 paź 2013 05:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Tysięczny forumowicz

Post autor: maciasty77 » 30 lis 2013 02:00 pm

W/g info, na naszym forum jest do dnia dzisiejszego zarejestrowanych 995 użytkowników. Może by tak jakoś uczcić 1000. forumowicza- np. zestaw ramek+naklejka. Jakąś zrzutę można zrobić po zylaku :)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 30 lis 2013 05:09 pm

Maćku,
Czy wiesz, że twoje ID na naszym forum to 1.944?
Jak z tego wynika są ludzie, którzy się rejestrują, nie powiedzą ani be ani me ani kukuryku, co więcej nawet nie przywitają się i taki stan trwa trochę.
Co jakiś czas trzeba zrobić porządki i takie "martwe dusze" - bez żadnego postu są usuwane. Jak ze statystyki wynika usuniętych było jak dotąd około 1.000 nieaktywnych profili.
Zatem tysięczny forumowicz to tylko chwilowy stan. Prędzej widziałbym fetę z racji profilu o ID jakimś okrągłym - to jest stałe na wieki wieków.
A nie wiem czy zauważyłeś, że pojawiają się wirtualne flaszki jak ktoś zauważy post użytkownika, który to post jest w jakiś sposób "okrągły". Ja onegdaj dostałem flaszeczkę za swój tysięczny. Tysiąc postów lub więcej to według stanu na dzień dzisiejszy tylko cztery osoby z blisko tysiąca zarejestrowanych.
Jeśli zaś chodzi o jakieś formy nagród.... Hmmm.
Nasza społeczność z wiadomych względów nie dysponuje jakimiś zasobami na fundowanie tego czy innego rodzaju gadgetów. Ja ze swojej strony z przyjemnością przekażę jako nagrodę to czym dysponuję, co zaprojektowałem, zamówiłem i kupiłem pod kątem koleżanek i kolegów. Wolę wszakże robić to za coś szczególnego, za zwycięstwo w jakimś konkursie.
Zatem moja propozycja jest taka, by jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na jakąś formę współzawodnictwa to ja mogę robić za sponsora dla zwycięzcy. Nie ma sprawy.
A forma konkursu myślę, że mogłaby ożywić nasze grono - i to byłoby chwalebne.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

maciasty77
Posty: 136
Rejestracja: 27 paź 2013 05:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: maciasty77 » 30 lis 2013 06:12 pm

Kurcze, zasugerowałem się info na dole forum i nie pomyślałem od tej strony. Na szczęście zawsze można liczyć na Twoją elokwencję ;) Pomysł z konkursem przedni...

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 30 lis 2013 07:23 pm

To jeszcze temat konkursu i będzie git
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 30 lis 2013 07:27 pm

cześć Muriusz z racji że s niedziała wrrzuc to tam gdzie powinno być http://www.youtube.com/watch?v=bRircB2hwSU
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 30 lis 2013 10:25 pm

arturhhh,
Tzn. gdzie? Bo Shoutbox i mnie nie słucha.
Określ sugestie i intencje, choć wszędzie masz samodzielny dostęp :/
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 05 gru 2013 10:11 pm

maciasty77,

Sprowokowałeś mnie i dziś zobaczyłem że jest nas równo 1.000. Ostatnia osoba, która się zarejestrowała to kolega revtech.
Nie będzie to jak mniemam naruszenie tajemnicy korespondencji jeśli poniżej zamieszczę to co do naszego nowego kolegi puściłem z tej okazji na PM

Witaj,
Właśnie zauważyłem, ze zarejestrowałeś się na forum Pacyfiki.
Gratulacje. Tym bardziej szczególne, że jako ciekawostkę powiem, że jesteś równo tysięcznym zarejestrowanym użytkownikiem.
Miło byłoby zobaczyć Twoje "Dzień dobry" w odpowiedniej sekcji, tak, by Twój profil nigdy nie zniknął z naszych serwerów z powodu przeciągającej się nieaktywności. Nieaktywność o której myślę, to brak jakichkolwiek Twoich wpisów na forum.
Jeśli zatem uznasz że chcesz z nami wymieniać się doświadczeniami - przywitaj się a brama do wiedzy stanie się otwarta. Do wiedzy i do 999 fantastycznych ludzi - miłośników tego unikalnego auta.
Pozdrawiam
Mariusz
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

maciasty77
Posty: 136
Rejestracja: 27 paź 2013 05:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: maciasty77 » 05 gru 2013 10:37 pm

Bardzo podoba mi się tekst wiadomości, zresztą mimo, że krótko jestem na forum, to już przyzwyczaiłem się do Twoich taktownych i elokwentnych wypowiedzi.
Kolego revtech, nie daj na siebie długo czekać ;)
Jeżeli nie masz wyjścia-wyjdź wejściem...

Zablokowany

Wróć do „Archiwum .:O FORUM:.”