Zgrzyty na forum.

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Zgrzyty na forum.

Post autor: zyga » 09 paź 2012 05:25 pm

Jako, że są zgrzyty na forum w tym poście postaram się przenosić owe zgrzyty i je po kolei wyjąsniać.

To co jest niżej to wycinek z dyskusji o radiu temat radia itd pozostawiam w spokoju o nim toczy się inna dyskusja i w to nie wnikamy

marecki1999 pisze:rozumiem o czym mowil kolega i wymienilismy sie spostrzezeniami na PM bo na forum czasem sie strach odezwac aby zaraz reprymendy nie dostac i to nie jest tylko moje odosobnione zdanie,
zyga pisze: schodzenie z forum na PM to powolna śmierć forum, to forum podobnie jak inne wcześniej czy później padnie ale im więcej będzie postów na forum tym jego żywot będzie dłuższy, jeżeli nie zgadzacie się z ocena adminów czy moderatorów to trzeba pisać o tym od razu a nie chować się gdzieś za za zasłoną PW

miedzy moderowaniem forum a jego zniszczeniem jest bardzo mała granica, za duży zamordyzm prowadzi do cichego uśpienia forum, odpuszczenie wszystkim robi forum takie jak jest na onet, gazeta, wp

forum tworzą jego użytkownicy nie admin i moderator .....
jaonol pisze:Starałem się poruszyć ten problem zamordyzmu na spotkaniu Warszawskim w ubiegłym roku,ale widać iz moje odczucia wobec "zamordyzmu" na tym forum nie są odosobnione. Wydaje mi sie iz jest to temat na poważna debate na najbliższym zlocie w Slesinie.

Pewnie gdyby nie to iz to ty Zyga odbiegłes od merytorycznej częsci tego tematu,to już za chwile byłby odpowiedni opi....dol od admina.
Był Ślesin były rozmowy powstała "poczekalnia" czy się sprawdzi czy nie czas pokaże, jak toś ma jeszcze inne pomysły pisać śmiało na pewno nie można pozostawić forum bez moderowania, ja sam się zapominam i tak samo moje posty jak i innych powinny podlegać moderowaniu itd.
Więc jak ktoś ma pomysł przedstawia staramy się go wprowadzić.

****

Post Czarnego z poczekalni
czarnyg pisze: ... ale biada temu kto jeszcze się nie "przywitał " to oczywiście zawsze znajdzie się "prokurator" który nakieruję go ze złej drogi
W przywitaniu nie chodzi o to czy ktoś powie dzień dobry czy nie powie, lecz o to aby choć napiał choć jeden post. Z tego działu posty nie są kasowane czyli są bezpieczne. Dawno temu było ustalone, że kasowane są konta bez postów. Aby poczytać forum w większej części trzeba się zalogować, część ludzi rejestruje się tylko po to poczytają stwierdzaja, że nie ma tu dla nich nic ciekawego i na tym ich obecność się kończy.
Przy okazji powstania pacificaforum takich kont było grubo ponad 100 i nikt mi nie powie, że te 100 osób jeszcze kiedykolwiek zamierza wrócić na forum.
Aby oszczędzać miejsce, błędy w bazie, transfer takie konta są kasowane. I teraz jeżeli napiszę post a zostanie on później skasowany to konto dalej ma ilość postów = 0.
Nikt nie ma czasu analizować czy dana osoba wchodzi na forum czy była tylko raz.
Sortuje się userów po ilości postów i te z 0 najzwyczajniej w świecie się kasuje.
Post w przywitaj się daje jakąś gwarancję, że konto nie zostaje skasowane.
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

czarny góra
Posty: 595
Rejestracja: 28 sie 2010 03:57 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: czarny góra » 09 paź 2012 05:40 pm

nie można ustawić tak ,że po braku jakiejkolwiek aktywności na forum np. po 3 miesiącach zamyka sie automatycznie "pacjenta" ?
a może się mylę ...

marecki1999
Posty: 715
Rejestracja: 06 gru 2011 11:26 am
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Pacifica Limited 2017
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 1

Post autor: marecki1999 » 09 paź 2012 05:51 pm

Nie bardzo, chyba ze troszke inny termin
I tak np. Kolega ttorbik ze szczecina wyplynal na dwa mies, a ten typ tak ma ;)
A przed kupnem i po posilkowal sie forum
I jak poogladal i podotykal moja to wzial i odkupil od forumowicza
Troszke by sie zdziwil po powrocie :(
Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać ;)

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 09 paź 2012 05:52 pm

Jak widać ta opcja nie dziła poprawnie
bez postów jest 1 user. a faktycznie stron z drugiego obrazka było 3,5

[ Dodano: Wto Paź 09, 2012 18:28 ]
tu owa lista
Załączniki
del21.jpg
masowydel.jpg
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Post autor: Si » 09 paź 2012 07:16 pm

Sama idea moderacji nie polega na "zamordyźmie" :) Chodzi tylko o to, aby szukający pomocy nie gubili się w gąszczu niepotrzebnych, napisanych nie na temat postów. Wprowadziliśmy "poczekalnię", dajmy jej troszkę czasu, zobaczmy czy zda egzamin. Jeżeli nie, będziemy wspólnie zastanawiać się jak można problem rozwiązać innym sposobem. Jak napisał Zyga jeżeli ktoś ma swój pomysł, niech się z nami nim podzieli. Jak pisałem kiedyś forum nie tworzą admini czy moderatorzy, tylko my wszyscy, którzy w nim uczestniczymy. Forum ma nam pomagać, a nie powodować zgrzytanie zębów :)

Jeżeli chodzi o przywitanie się, to IMO powinno być obowiązkowe. Tu nie chodzi nawet o nabicie tego jednego posta, ale o elementarną grzeczność :) sorki, ale nawet wchodząc do sklepu najpierw mówimy "dzień dobry" po czym dopiero wyskakujemy z mordą do sprzedawczyni, że żona nas opierdzieliła, bo wczoraj kupione rzodkiewki były nieświeże :)

Zastanawiałem się nad takim rozwiązaniem, aby systemowo wprowadzić schemat, iż nowo zarejestrowane osoby mogą napisać posta tylko i wyłącznie w dziale "Przywitaj się", a dopiero jak tam jest napisane, będą mogły skrobać pytania w innych działach. Co Wy na to?
Jestem lekomanem... ale spokojnie, biorę coś na to...
https://mototrasa.pl

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 09 paź 2012 08:00 pm

To przywitanie będzie tak wymuszone jak moich dzieci jak maja się bujnąć ze śmieciami na forum.
Było już tak że forum było dostępne od iluś tam postów też się nie sprawdziło.

Moja propozycja jest taka jest regulamin każdy czyta i akceptuje.
Nie stosuje się do regulaminu post do poczekalni brak reakcji del.6
To samo z profilem itd. Nie jesteśmy od dobrych manier ale sa zasady i jakoś trzeba ich pilnować.
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 09 paź 2012 09:29 pm

A ja powiem tak czym dłużej będziemy na ten temat prowadzić rozważania czy tak lepiej czy tak gorzej to powstanie kilkaset propozycji z których każda będzie podobała się jednej góra 2 osobom.

Każdy ma swój charakter swoje zdanie na dany temat i nikt na siłę tego zmieniał nie będzie.

Ja osobiście uważam że taka poczekalnia może więcej złego narobić niż dobrego przynajmniej patrząc na to co się dzieje ostatnio.

Uważam że do poczekalni ewentualnie jeżeli już jest to powinny przechodzić posty naprawdę nie związane z tematem prowadzonych rozmów ale skoro w poście została również zawarta informacja związana z tematem to taki post zostawiamy i tylko go moderujemy wstawiając tekst za tekst skasowany "niezgodne z tematem" czy jakoś tak.

Musimy również zwracać uwagę nie tylko na posty pisane ale i nazwy tematów bo te również są różne a tyczą się tego samego.

Jestem jak najbardziej za Moderowaniem forum i nie widzę jakiegoś Zamordyzmu na tym forum to że ktoś ma się przywitać to jeżeli chce zostać na tym forum to na pewno się przywita nawet po tym jak ktoś zwróci mu uwagę coby to uczynił i zrobi to bez większych problemów więc tą sprawę pozostawiłbym taka jaka jest.

Co do Moderacji forum jak już ktoś tu napisał jesteśmy tu i działamy społecznie nie czerpiemy z tego żadnych dochodów a jedynie satysfakcję że możemy komuś pomóc z kimś pogadać i podzielić się swoimi doświadczeniami.
Nie zawsze jest czas coś posprzątać coś poukładać kończąc rozmowy po 24:00 a jeszcze coś swojego trzeba zrobić, a potem się o tym zapomina i tak zostaje i kiedy następnie po jakimś czasie zaczyna się temat moderować zaczynają powstawać problemy w właśnie że stosuje się zamordyzm, a to nie o to chodzi.

Ja osobiście nie muszę być administratorem, moderatorem mogę zostać przenosząc to "brzemie" szarym userem i albo się udzielać i prowadzić konstruktywne rozmowy albo mieszać i dokładać łyżkę dziekciu do moderowanego tematu.

Uważam tak jak napisałem na początku to i napiszę na końcu posty w ogóle niezwiązane z tematem do poczekalni a te w których jest choć jeden wers który dotyczy danego tematu zostawiamy a resztę zastępujemy "nie na temat"

ale się rozpisałem zupełnie inaczej niż mój syn jak wypracowanie na 5 zdań to choćby go końmi ciągał to szustego nie napisze :) (ostatni wers zastąpić - na nie w temacie) :P
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 09 paź 2012 10:17 pm

To i ja trzy grosze dowalę , w pięciu zdaniach
1. Moderowanie to nie tylko usuwanie postów ( moim zdaniem przenoszenie , łączenie itd )
2. Każdy moderator admin bierze na siebie wielką odpowiedzialność aby dbać o dobro forum i jego forumowiczów bez względu na nic i staż.
3. Dyskusje często zbaczają z tematu i przymykamy oko aby unikać "zamordyzmu" za czas jakiś powraca wsio do tematu i wywalanie postów jest niestosowne , lecz czasami konieczne :wink:
4. Jak napisał
widlak pisze:Ja osobiście nie muszę być administratorem, moderatorem mogę zostać przenosząc to "brzemie" szarym userem i albo się udzielać i prowadzić konstruktywne rozmowy albo mieszać i dokładać łyżkę dziekciu do moderowanego tematu.
5. Musimy wspólnymi siłami dbać o porządek bo inaczej np. temat o oponach skończy się na obsłudze radia itp.
I napiszę jeszcze jedno zdanie , gdyż jedno wkleiłem :wink: widlaka.
6. Panowie dobra jest dyskusja która prowadzi do zgody i konstruktywnych wniosków
Niech nasza społeczność rośnie w siłę i nabiera mocy przyjaźni a nie nienawiści i waśni .

A regulamin jest jak w wojsku każdy go musi przestrzegać :evil:
Nowa jakość nowe auto

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 09 paź 2012 10:23 pm

Uważam że wszystko zostało powiedziane i robimy to co robiliśmy w miarę możliwości i czasu posty mają się trzymać tematu
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 09 paź 2012 10:31 pm

ferencsc pisze:A regulamin jest jak w wojsku każdy go musi przestrzegać :evil:
I tego bym się trzymał :mrgreen:


Na poważnie to jestem zgodny z wyrażaną tu opinią nie sztuka się szarpać o zdanie takie czy inne bo widać po reakcji jak się chce zrobić porządek i wycinać co nieco to afera.
Jak kolega ferencsc pisze pozwolę sobie za cytować ( 3. Dyskusje często zbaczają z tematu i przymykamy oko aby unikać "zamordyzmu" za czas jakiś powraca wsio do tematu i wywalanie postów jest niestosowne , lecz czasami konieczne :wink: )
Wtedy wszystkim pasuje bo mogą klepać co im ślina na język przyniesie ale po czasie jest na odwrót zarzuca się adminom czy moderatorom bałagan na przykładzie słynnych poduszek silnika :mrgreen:

Łuki
Posty: 625
Rejestracja: 07 kwie 2011 09:52 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Łuki » 08 lis 2012 10:59 am

Podaję linka do postu jaki napisał Zyga-niestety link nie działa(w ogóle trudno znaleźć tematy z poduszkami silnika) http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.p ... sc&start=0
Gas-guzzler

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 03 maja 2017 05:56 pm

mam pewien pomysł...
moze powinno pisac ze post został usuniety i przez kogo???
ja co prawda wiem kto moje kasuje ale... uwazam ze powinien zostac slad po moderatorze... CHYBA NIE MA SIE CZEGO WSTYDZIC????
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 03 maja 2017 06:30 pm

głodźillaryki,
Jest taka opcja i jest wykorzystywana wedle uznania osoby która z niej może skorzystać.
A jeśli Cię interesuje powód to masz go jawnie w moim ostatnim poście w przedmiotowym wątku. Nie lubię się powtarzać.
Tyle w temacie.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 03 maja 2017 06:54 pm

chetnie poznał bym zdanie innych ... moderatorow i nie tylko... ;)
byłoby przejrzysciej gdyby bylo widac ze cos było ale zostało usuniete.
nawet przez tak niepodważalne czyste. i bezstronne sumienie jak twoje M.
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 03 maja 2017 09:48 pm

głodźillaryki,
Tak się składa, że decyzje podejmowane są jednoosobowo.
To co poleciało w kosmos zginęło bezpowrotnie (patrz mój ostatni wpis w wątku). Usunięte były tylko posty po moim z ostrzeżeniem o możliwym DEL.
A jeśli nie do końca pamiętasz chronologię i treść postów usuniętych to pozwól że przypomnę (nie doskwiera mi ani amnezja ani skleroza ani temu podobne):
1. Post kolegi Jędrka odnoszący się do mojego wpisu - absolutnie nie w temacie wątku.
2. Twój post wyłącznie komentujący post kolegi Jędrka - również z zerowym związkiem z tematem wątku
3. Post kolegi Jędrka odpowiadający na ostatni Twój wpis - tradycyjnie w tym ciągu zero odniesienia do tematu wątku
No i w tym momencie nastąpiło DEL wymienionych 3 postów - zgodnie z zapowiedzią wynikającą z zasad tego forum.
Ku mojemu zaskoczeniu pojawił się kolejny wpis - tym razem ponownie Twój - komentujący usunięty wpis kolegi Jędrka plus jakieś odniesienia do wpisu kolegi Tadeusza.
Skoro pisałeś o rzeczy nieistniejącej to post ten musiał podzielić los poprzednich.

Rozumiem że możesz czuć niesmak, że usunięty został cały post bez pozostawienia jego części. Jednakże zważ na następujące aspekty:
- To był Twój post i tak głęboka ingerencja w jego treść jak usunięcie wybranych fragmentów mogłaby zmienić znaczenie wpisu oraz wypaczyć jego treść w stosunku do zamierzonej przez Ciebie.
- Zadaniem zarządzających forum jest utrzymanie możliwie najlepszego porządku wpisów. Nie jest ich zadaniem redagowanie wpisów innych osób. Mogą to robić jeśli chcą i jeśli uznają takie działanie za słuszne - ale nie muszą (jeśli mają jakiekolwiek wątpliwości choćby wspomniane wcześniej). Jestem zdania, że czasami można edytować wpisy jeśli chodzi o kwestie porządkowe lub kosmetyczne - ale nie oczekuj, że będę poprawiał stylistykę wypowiedzi i domyślał się co artysta miał na myśli by po dokonaniu poprawek wyszło to samo merytorycznie.
- Jeśli czujesz potrzebę by ostatni - a właściwie przedostatni Twój wpis był na forum to napisz merytorycznie ponownie to co uważasz - byle w temacie wątku.

Powiedziałem o przedostatnim wpisie. A jaki był ostatni?
Ostatni był utyskujący na to, że ktoś śmiał coś usunąć. Chyba nie jest dla nikogo zdrowo myślącego dziwne lub zaskakujące, że ten też mógł wyłącznie podzielić los poprzednich.

Mam nadzieję, że teraz masz jasność i że urażona duma nie będzie Ci przysłaniała zdrowego rozsądku.
Pozdrawiam
M.

BTW
Uprzejmie proszę nie tykaj mojego sumienia. Skoro moje to moje. Jak każdy zajmie się swoim (sumieniem) będzie lepiej.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 03 maja 2017 09:58 pm

Mariusz. Flaszka za cierpliwość (wiem że lubisz przemawiać):)
Tak już jest że ktoś musi czuwać nad normalnością. Jeśli nie podoba się to ze na "naszym" forum wszystko jest poukładane to zawsze można pisać na onet:)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 03 maja 2017 10:06 pm

verbea,
Nikt nikogo do niczego nie zmusza - poza rzecz jasna (za klasykiem: oczywista oczywistość) elementarną kulturą, dobrym wychowaniem i dobrze by było czytaniem ze zrozumieniem czytanego tekstu. Skoro ojcowie założyciele ustalili rozsądne i logiczne zasady tego forum, to wszyscy, którzy później przychodzą powinni stosować się do tych zasad.
Jeśli wszak komuś to nie odpowiada to nie ma obowiązku tutaj bywać - tym bardziej nie ma obowiązku czegokolwiek pisać. W odruchu skrajnej desperacji zawsze może założyć swoje forum i zbierać rząd dusz. Jest pełne pole do popisu. Tylko że wówczas trzeba by wziąć coś na siebie - tak obowiązki jak i odpowiedzialność. W takiej sytuacji nie da się tylko bić piany i narzekać lub krytykować. Sorry - da się - na bardzo krótką metę.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 04 maja 2017 05:20 am

M ja rozumiem że zawsze ma wyjść na twoje.... aczkolwiek oczywiscie w wielu kwestiach masz oczywistą rację.
Pisac tu nie musze-fakt .Nie należe do szukajacych wiedzy i porady tak jak. i Ty.
Sugestia by było widac ze coś było ale nie ma wydaje mi się logiczną ze wzgledu przejrzystosci ciągu postów....choc mogę sie mylic..... Zwróć. też uwage ze Twoje posty zawsze zostają.... Tak wiem regulamin ,którym manipulujesz tak by wyszlo na twoje.... ale cóż każdy chce miec racje (nawet jak jej nie ma ) i każdy zbierze sobie zwolenników,którzy temu ślepo przyklasną /przyklad Jędrka\
Można by długo jeszcze pisac.... cytowac wiersze itd itp..... ale skoro jest to forum jednej slusznej racji,jednego moderatora to po co sie wysilać...
Działaj dalej ,bo czasem cos jenak wyciąć trzeba :mrgreen:
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 04 maja 2017 11:17 am

głodźillaryki pisze:ja rozumiem że zawsze ma wyjść na twoje
Jesteś w błędzie
głodźillaryki pisze:Sugestia by było widac ze coś było ale nie ma wydaje mi się logiczną ze wzgledu przejrzystosci ciągu postów
Jeśli przeczytałeś ciąg zdarzeń to powinieneś zauważyć, że usunięte zostały wyłącznie śmieci nie związane z tematem. To, że zniknął też post (Twój) gdzie był mix wynika z powodów wcześniej opisanych.
głodźillaryki pisze:Zwróć. też uwage ze Twoje posty zawsze zostają
Również jesteś w błędzie. Sam usunąłem blisko 1.000 swoich postów. Inni moderatorzy i administratorzy też nie próżnowali w tym zakresie - i nie mam uwag co do tego.
głodźillaryki pisze:regulamin ,którym manipulujesz tak by wyszlo na twoje.
Zanim będziesz wygłaszał takie tezy wystarczy że go przeczytasz i będziesz stosował.
głodźillaryki pisze:każdy chce miec racje (nawet jak jej nie ma )
Może jakiś konkret? Ja takowe przedstawiłem. Ty piszesz ogólnie i filozoficznie. Postaw konkretny zarzut a nie tylko rzucasz błotem by coś się przykleiło.
głodźillaryki pisze:każdy zbierze sobie zwolenników,którzy temu ślepo przyklasną /przyklad Jędrka\
Fakt, mam spore grono przyjaciół na forum. To lata rzetelnej pracy i mnóstwo czasu spędzonego na bezinteresownej pomocy. To, że forum buduje relacje przyjacielskie to chyba dobrze. Powiem nieskromnie że jestem dumny z tych relacji i każdemu życzę by miał podobnie. A że kolega Jędrek jest osobą ze wszech miar kulturalną i myślącą to ze wszech miar jest dla mnie bratnią duszą. Do tego (jeśli już o Nim mówimy) zna się na rzeczy.
głodźillaryki pisze:Można by długo jeszcze pisac.... cytowac wiersze itd itp..... ale skoro jest to forum jednej slusznej racji,jednego moderatora to po co sie wysilać...
To zdanie potrafię odczytać i wiesz doskonale co w nim chciałeś przekazać. Uwierz mi, pozostaję nieczuły na prowokacje (i Ty wiesz o czym mówię).
A tak merytorycznie:
Jedyną słuszną racją jest regulamin forum.

Powtórzę to co już pisałem. Moderator jest od utrzymania porządku. Masz zarzut - ale konkretny? postaw go w sposób jednoznaczny i czytelny. Nie ogólniki i bicie piany. Piana jest dobra w pralni a jak kto woli w piwie nalewanym fachowo z nalewaka przez profesjonalnego barmana.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 04 maja 2017 11:38 am

każdy ma swoje rację i sie swojego trzyma. :mrgreen:
Zgłosiłem pomysł... został jedno osobowo... rozpatrzony... ok. szkoda życia na kłótnie i dochodzenia kto ma większą racje :D :mrgreen:
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 04 maja 2017 11:50 am

głodźillaryki pisze:Zgłosiłem pomysł... został jedno osobowo... rozpatrzony... ok
Tu masz rację.
Uwzględnij jeszcze fakt, że skrypt forum ma pewne funkcjonalności a innych nie musi mieć.
Nie wszystko co byśmy chcieli da się wdrożyć.
A tak jak pisałem posty śmieci nie są potrzebne nikomu.
głodźillaryki pisze:szkoda życia na kłótnie i dochodzenia kto ma większą racje
Sorry ale nie przyszło mi do głowy, że naszą rozmowę możesz postrzegać w kategorii kłótni. Nic z tych rzeczy.
Co do racji... Można o niej mówić dyskutując konkrety a nie ogólniki.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 04 maja 2017 02:21 pm

tak w cudzysłowiu kłótnia :mrgreen:
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 21 maja 2017 08:58 am

Mariusz , ja też jestem tą osobą która uważa że robisz wiele na forum i są osoby które mają do ciebie pretensję że się czepiasz , taka twoja rola i szacun za to .
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 27 maja 2017 02:17 pm

głodźillaryki pisze:którzy temu ślepo przyklasną /przyklad Jędrka\
Wywołałes mnie do "tablicy" , więc powiem tak ; mam 65 lat i nigdy ślepo nikomu nie przyklaskiwałem . Jeśli ktoś ma rację , zawsze z nim się zgodzę . Jednak b. wiele twoich postów prezentuje poziom żenujący i Mariusz prawidłowo wykonuje obowiązki MODA - po prostu kosz . Kolego zza miedzy - naucz się pisać logicznie , nikogo nie obrażaj (tak jak teraz mnie ) i dojdź do logicznego wniosku ( jesli twoje IQ na to pozwala ) , że są po prostu często lepsi od ciebie . Prezentujesz na forum typowo polskie pieniactwo !!!! Jeszcze jedno - w przeciwieństwie do ciebie tacy , m.in. ludzie jak M. jak i ja dbają o czystość języka polskiego - u ciebie jest to duży problem ( celowo pisząc słowa "Ty" , "Ciebie" używam małych liter - tak po prostu cię oceniam ) . Zdobądź się na troszkę pokory , oczywiście jeśli wiesz co to słowo oznacza i jeśli jesteś w stanie - a co do tego to mam duże wątpliwości . Troszkę mi wstyd żeś z moich stron . Tyle .
Jeszcze jedno - posłuchaj tej piosenki - może coś do ciebie dotrze , choć nie mam zbytniej nadziei .
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKko ... 2ZgKkobOmE[/youtube]
Ostatnio zmieniony 27 maja 2017 06:00 pm przez Jędrek, łącznie zmieniany 2 razy.
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 27 maja 2017 07:08 pm

W odróżnieniu od wielu znawców ortografii nie używam sprawdzania pisowni....
Skoro Cię to tak boli,że często z pośpiechu,przeoczenia,lub innych powodów /w tym zapewne niskiej inteligencji\ coś żle,lub niezrozumiale napiszę to twój problem :P
Co do M. ... szanuję jego wkład w to forum i nawet jak sie z czymś nie zgadzam to dla zasady nie zamierzam ... jak to sie mówi wieszać na nim psów tak jak Ty .... Jędrku na mojej mało inteligentnej i skromnie wykształconej osobie :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen:
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 27 maja 2017 07:14 pm

głodźillaryki pisze:Skoro Cię to tak boli,że często z pośpiechu,przeoczenia,lub innych powodów /w tym zapewne niskiej inteligencji\ coś żle,lub niezrozumiale napiszę to twój problem
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=2563

To tyle z mojej strony w tym temacie i do ciebie .
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 27 maja 2017 09:11 pm

Wyluzuj..... dlużej pożyjesz :mrgreen:
i pamietaj.... Stwórca nie stworzył mnie na podobieństwo Twoje.... wiec możemy byc inni i się wzajemnie nie lubić,nie tolerować itp itd :mrgreen:
:lol: ;) ale..... jakbyś na drodze kiedy potrzebował pomocy to i tak bym pomógł :P
Ostatnio zmieniony 27 maja 2017 09:16 pm przez głodźillaryki, łącznie zmieniany 1 raz.
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 27 maja 2017 09:14 pm

głodźillaryki pisze: Co do M. ... ... dla zasady nie zamierzam ... jak to sie mówi wieszać na nim psów
A niech no który spróbuje :mrgreen: Kto nie wie co mam na myśli niech spojrzy na mojego avatara i ciemność stanie się jasnością. :P
A poza tym
Ładnie to tykać kogoś poza jego plecami?

załatwić Wam to co poniżej? ;)
Załączniki
RB.jpg
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 28 maja 2017 06:14 am

głodźillaryki pisze:Wyluzuj..... dlużej pożyjesz
Daruj sobie te impertynencje - dłużej pożyjesz . Może uda ci się dożyć mojego wieku . I niech na tym skończy się ta "dyskusja" . A te pożal się Boże "sentencje" zachowaj dla siebie - ja ich nie jestem ciekaw .
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Post autor: głodźillaryki » 28 maja 2017 07:06 am

M. nie ma potrzeby....
czasem człowieka ponosi i tu też swoją osobę mam na myśli ,ale nie aż tak :mrgreen: :mrgreen: ;)
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

Zablokowany

Wróć do „Archiwum .:O FORUM:.”