Poszukiwany/Poszukiwana

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Poszukiwany/Poszukiwana

Post autor: Si » 07 maja 2015 02:01 pm

W związku z "zawodowym brakiem czasu" wśród obecnych administratorów forum ogłaszamy poszukiwania osoby chcącej zająć się pomocą w bieżącej administracji forum :)

Wymagania:
- wolny czas i chęci :)
- cierpliwość i wyrozumiałośc :)
- znajomość panelu administracyjnego phpbb
- mile widziana znajomość HTML i/lub PHP

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW do mnie.
Jestem lekomanem... ale spokojnie, biorę coś na to...
https://mototrasa.pl

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 06 paź 2015 01:09 am

Panie i Panowie...temat nie ma pogłosu na forum i nikt się nie zgłasza...a Kolega Si, obecnie jeszcze nam "panujący" .....inaczej, trzeba go odciążyć!!!

Jest już jedna osoba, która zadeklarowała się w wyżej wymienionym temacie wspomagać/pomagać w ogarnianiu forum od strony technicznej.
Niech ktokolwiek, kto ma wiedzę i odrobinę chęci do udzielania się co jakiś czas dla dobra ogólnego tego pięknego forum, się odezwie!
Może spróbujmy z kilkoma adminami, którzy by się uzupełniali? W dzisiejszych czasach każdy jest "zagoniony" i wszyscy zrozumieją, jeśli ktoś czasem lub kilka razy pod rząd nie będzie miał czasu....nikt do nikogo nie będzie miał pretensji, jeśli przez dłuższy czas nic nie zrobi, jesteśmy tu dla naszej przyjemności, dla fan'u, dla naszych pacek ;)
Sprawa jest dość poważna, najpierw proszę pisać do mnie, ja postaram się to jakoś zgrać, a sprawy techniczne później!

Pozdrawiam,
Patryk

Zablokowany

Wróć do „Archiwum .:O FORUM:.”