Była paca jest santa

west26
Posty: 951
Rejestracja: 19 lip 2015 12:06 am
Lokalizacja: Milicz
Samochód: Hyundai Santa Fe 2.7 AWD aut.
Postawił flaszek: 15
Dostał flaszek: 16

Była paca jest santa

Post autor: west26 » 08 maja 2018 04:35 pm

No i zamieniłem pacynkę na koreańca. Co prawda nie jest to amerykaniec ale chociaż nazwa amerykańska została :mrgreen:. Szukałem szczególnie Cadillaca SRX ale nawet podniesienie budżetu nie pomogło. Na 5 sztuk plus jedna żadna sztuka naprawdę nie była warta uwagi. Auta strasznie zaniedbane. Jak na zewnątrz jakoś takoś to środek masakra. I na odwrót. Wycieki oleju z silnika to chyba norma. Najlepsze było auto które zaliczkowałem. Miało być cudo, lala, miodzio, a szczerze był to chyba najgorszy egzemplarz jaki widziałem na oko wart max. 5000 zł. Ludzie kupują takie auta chyba na złość sąsiadowi a następnie koszty serwisu ich pokonują.
A ja kupiłem Santa Fe 2.7 AWD w automacie od rodziny z pełną dokumentacją. Auto sprowadzone ze Szwecji przez mojego wuja który kupił je dla siebie ( po długich namowach i wielu kieliszkach odkupione prze ze mnie:mrgreen:). W Szwecji na maskę spadło zadaszenie wiaty na które spadło drzewo. Wymienione zostałem dwa błotniki, maska, szyba przednia, lusterko i grill. Autko w naprawdę świetnym stanie.
Załączniki
IMG_20180507_165704.jpg
Nie każdy facet z widłami to Posejdon : )

Carl
Posty: 490
Rejestracja: 03 lip 2017 09:52 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Pacifica 4.0 AWD 2008 SS LPG Prins 2
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 21

Re: Była paca jest santa

Post autor: Carl » 08 maja 2018 08:37 pm

Gratki i zadowolenia z nowego nabytku :!:
Niech służy jak najlepiej :!:
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „GRUPA SUBARU/MAZDA/AZJA”