Pomoc i wsparcie dla Olgi Gromadzkiej

Heniek01
Posty: 183
Rejestracja: 30 lis 2009 07:28 pm
Lokalizacja: Poznań-Kielce
Samochód: FWD4.0LIMITED08
Dostał flaszek: 2

Pomoc i wsparcie dla Olgi Gromadzkiej

Post autor: Heniek01 » 24 sty 2018 01:45 pm

Szanowni Koledzy
Nie rozpisując się wielce proszę o wsparcie młodej kobiety , synowej mojego przyjaciela /nomen omen/mechanika samochodowego , która doświadcza trudów życia z nieuleczalną jak dotąd chorobą opisaną tutaj https://www.kawalek-nieba.pl/olga-gromadzka/.O wiarygodności powyższego zaświadczam swoją ''wiekową ''osobą znaną szczególnie Najstarszym członkom Naszego Klubu a nade wszystko znajomością sytuacji w tej rodzinie -tej rodzinie warto i należy pomagać. Jestem gotów udzielić wszelkiej informacji w sprawie -piszcie na PM lub dzwońcie -505602403 .Proszę o wsparcie.Pozdrawiam

______________________________________________________________________________________________________________________
Dodane przez M. 2018/01/24 14:47

Aby przekazać 1% podatku dla Olgi:

należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243

oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1316 pomoc dla Olgi Gromadzkiej”

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Re: Pomoc i wsparcie dla Olgi Gromadzkiej

Post autor: M. » 24 sty 2018 02:40 pm

Heniu,
Mamy obecnie czas rozliczeń podatkowych PIT za 2017 i jestem zdania, że warto powiedzieć co i jak w zakresie przekazania 1% naszych podatków na szczytny cel.
Nie każdy będzie się zagłębiał w podlinkowane strony, zatem do Ciebie apel o uszczegółowienie wpisu o dane organizacji pożytku publicznego, jej nr KRS (z zerami wiodącymi) praz dodanie szczegółowego celu do podania na formularzu PIT (i co tam jeszcze potrzeba). (A co mi tam. Dopisałem to co trzeba do Twojego postu)

Do wszystkich zaś naszych kolegów a także koleżanek również apel.
Jeśli jeszcze nie dokonaliście wyboru gdzie przekazać swój 1% rozważcie proszę na poważnie cel o którym tu mowa.
Razem możemy bardziej pomoc niż samodzielnie.
Pozdrawiam
M.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Heniek01
Posty: 183
Rejestracja: 30 lis 2009 07:28 pm
Lokalizacja: Poznań-Kielce
Samochód: FWD4.0LIMITED08
Dostał flaszek: 2

Re: Pomoc i wsparcie dla Olgi Gromadzkiej

Post autor: Heniek01 » 24 sty 2018 05:33 pm

Zawsze wiedziałem i wiem , że pomoc i fachowe doradztwo Kolegów z klubu - TEGO KLUBU jest bezcenne . Wielkie dzięki Mariusz . Pozdrawiam raz jeszcze . :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „AKCJE SPECJALNE”