Trzy plus

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Trzy plus

Post autor: M. » 10 sie 2016 03:57 pm

Po 2.016 (kropka celowa) dniach od chwili rejestracji na forum uzyskałem zaplanowany wynik 3.500 postów. Myślę, że to czym Was przez te ponad 6 lat "uraczyłem" wystarczy, i dalsze zwiększanie ilości wpisów nikomu i niczemu służyć nie będzie.
Dziękuję wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób skłaniali mnie lub zgoła zmuszali do zajęcia stanowiska w sprawie tej czy innej - bez Was nie miałbym powodów by pisać cokolwiek.
Przepraszam wszystkich tych, których niejako zmuszałem do czytania nierzadko długich wpisów.
Przepraszam też - a może przede wszystkim tych, z którymi wdawaliśmy się w spory. Nigdy nie było moją intencją ani obrażać kogokolwiek, ani komukolwiek dokuczać - no, może poza kilkoma osobami, w stosunku do których miałem i mam pewność, że nigdy nie odbiorą tego w sposób tendencyjny - sprzeczny z zamiarem.
Tak więc po tych 2016 dniach obecności czas na odpoczynek i mniejszą aktywność.
Czy coś jeszcze napiszę? Nie jest to wykluczone. Odbywać się to jednak będzie wyłacznie przy trwałej eliminacji wybranych poprzednich postów. Których? Jeszcze nie wiem - decyzje będę podejmował na bieżąco.
Ze swej strony życzę Forum i wszystkim Użytkownikom zera problemów z autami i mnóstwa wspaniałych znajomych z grona.
Dbajcie o to, co stworzyli i zbudowali poprzednicy.
Pozdrawiam
M.
Załączniki
M-PF-3500.jpg
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

west26
Posty: 951
Rejestracja: 19 lip 2015 12:06 am
Lokalizacja: Milicz
Samochód: Hyundai Santa Fe 2.7 AWD aut.
Postawił flaszek: 15
Dostał flaszek: 16

Post autor: west26 » 10 sie 2016 05:53 pm

Wszystkiego Najlepszego Na Nowej Drodze Życia.
Mariuszu, 3500 postów wynik godny Roberta Majki :D . Też należy Ci się złoto :D .
Myślę , że będziesz czasami zaglądał na forum i coś od Siebie dodasz. Lubię te twoje wypociny :mrgreen: ( wszystko ze szczegółami rozebrane na czynniki pierwsze ) czytać na ekranie komputerka.
Pozdrawiam i mam nadzieję jeszcze kiedyś na konwersację ;) .
Ps. Podaj mi w końcu ten numer konta :mrgreen: . Sebek
Nie każdy facet z widłami to Posejdon : )

dexus
Posty: 412
Rejestracja: 08 sty 2015 02:00 pm
Lokalizacja: Czchów
Samochód: 300C 5,7 HEMI LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 2

Post autor: dexus » 11 sie 2016 07:57 am

Flaszeczka za całokształt i w ramach podziękowania za wkład włożony w pomoc. Mimo wszystko troszkę przykro.

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: ŻYCZENIA | ZAPROSZENIA | PODZIĘKOWANIA | GRATULACJE :.”