Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

w przypadku zainteresowania dalszy kontakt na PW;GG,@
DiodusEvents
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2017 08:19 pm
Lokalizacja: Wolsztyn
Samochód: Pacifica 2007 AWD

Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: DiodusEvents » 20 cze 2018 10:16 am

Witam, nie mam pojęcia gdzie zapytać, a ponieważ jeżdżę pacificą to może wśród kolegów tu na forum znajdę pomoc, bo poświęciłem sporo czasu na szukanie i nic. Otóż szukam kogoś kto ma możliwość sprowadzenia zaczepu (hamulca najazdowego) do przyczepy. (Automatic hydraulic brakes). Chodzi o konkretny model stosowany w bardzo popularnych (na pewno w Kalifornii, a może i w całych stanach) przyczepach U-Haul, musi być taki sam (może być używany - nawet lepiej bo pewnie tańszy, może być w ostateczności nawet nie sprawny ale musi być kompletny). Dodaję zdjęcia żeby było wiadomo o co dokładnie chodzi, na zdjęciu nr 1 zaznaczyłem dodatkowo na czerwono żeby była jasność o czym mówimy. Dodaję też link do filmiku na YT na którym dokładnie widać taki zaczep. https://youtu.be/hW47uZoubiM

Dodam jeszcze tylko że zadzwoniłem już do dwóch firm (w Polsce) zajmujących się sprowadzaniem części i aut z USA i odpowiedź była taka sama - "jak Pan to namierzy to ja to Panu tanio przywiozę, albo do kontenera dorzucę i Pan będzie miał" - no tak ale gdzie ja mam to znaleźć ? Od kogo to kupić? Kto w stanach czymś takim handluje?
Z góry dziękuję za każdą pomoc :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

marecki1999
Posty: 715
Rejestracja: 06 gru 2011 11:26 am
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Pacifica Limited 2017
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 1

Re: Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: marecki1999 » 21 cze 2018 08:07 pm

znajdz np na ebay.com lub amazon.com kupujesz i placisz paypall, karta ect. Ale wcześniej
zadzwon np. do Polonez Parcel Services lubn Doma Export,
mają biura w Polsce a możesz przecież ich sobie wygooglować i kupując np na ebay.com
A jako adres wysyłki podajesz ich adres w stanach.
Przesyłka idzie do nich a oni Ci to pakują i wysyłają do kraju
Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać ;)

marecki1999
Posty: 715
Rejestracja: 06 gru 2011 11:26 am
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Pacifica Limited 2017
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 1

Re: Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: marecki1999 » 21 cze 2018 08:47 pm

Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać ;)

DiodusEvents
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2017 08:19 pm
Lokalizacja: Wolsztyn
Samochód: Pacifica 2007 AWD

Re: Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: DiodusEvents » 21 cze 2018 10:24 pm

Dzięki za zainteresowanie tematem :)
No właśnie szukałem na ebay i amazon ale nie znajduję... Jeśli Ty potrafisz to możesz na tym zarobić bo zapłacę ile chcesz jak mi taki znajdziesz :)
W linku, który podałeś niestety żaden nie jest taki sam.

marecki1999
Posty: 715
Rejestracja: 06 gru 2011 11:26 am
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Pacifica Limited 2017
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 1

Re: Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: marecki1999 » 21 cze 2018 10:31 pm

kolego nie chodzi o pieniądze tylko o czas,
jak bym miał nr seryjny to byłoby pozamiatane,
a za tydzień to już w Polsce jestem i tu jest problem
Nie jedź szybciej, niż twój Anioł Stróż potrafi latać ;)

DiodusEvents
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2017 08:19 pm
Lokalizacja: Wolsztyn
Samochód: Pacifica 2007 AWD

Re: Kupię część (szukam kogoś kto sprowadzi z USA)

Post autor: DiodusEvents » 26 cze 2018 07:28 pm

Marek miałeś rację :) Niepotrzebnie zmarnowałem czas na szukanie :) Zapytałem znajomego Meksykanina, który mieszka w Anaheim w Kalifornii i od lat używa przyczep U-haul (wypożycza je sobie za każdym razem bo nie można ich kupić) i odpowiedź była dokładnie taka jak Twoja - że to jest produkt własny tej wypożyczalni i nie jest w sprzedaży :/ Wklejam fragment jego odpowiedzi z której wynika że od dawna próbował to kupić ale nie sprzedadzą i koniec. Tak więc dzięki za zaangażowanie - wybiorę coś z linku który podałeś a temat można zamknąć. Pozdrawiam serdecznie :)

"Esa tecnologia es de U-Haul. No esta a la venta. Yo ya lo intente por mucho tiempo."

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: Inne OGŁOSZENIA :.”