Aktualizacja map, płyty z mapami??

kamilus185
Posty: 32
Rejestracja: 06 mar 2013 04:19 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Aktualizacja map, płyty z mapami??

Post autor: kamilus185 » 12 maja 2013 02:24 pm

U mnie nawigacja działa i jest po polsku, można sterować z org. przycisków ale mam takie pytanie czy można jakoś uaktualnić mapy bo płytkę którą mam nie pokazuje kilku nowych tras? Ewentualnie gdzie można zdobyć, kupić płytę z aktualnymi mapami??

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 12 maja 2013 04:29 pm

kamilus185,
Jeśli masz działającą nawigację po polsku, a nie jest to standard w naszych autach, znaczy to tyle, że ktoś przed Tobą wykonał sporą robotę i COŚ zamontował.
Jak aktualizować COŚ? Z pewnością warto skontaktować się z producentem tego CZEGOŚ. Zwykle producent map zajmuje się ich aktualizacją a dalej rozprowadza swoje produkty za pośrednictwem swoich dystrybutorów.
Jak będziesz wiedział czym jest to COŚ to bez kłopotu znajdziesz w sieci kontakt, a może i będzie coś wystawione do pobrania - choć ta druga opcja jak sądzę może być dostępna dla tych co maja aktualną subskrypcję.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 12 maja 2013 04:45 pm

Wyjmij płytę z dvd (w bagażniku po lewej stronie) włóż do komputera i zobacz jaka to mapa i kto ją wydał. Dalej użyj wujka google i poszukaj informacji o aktualizacjach. Są też inne sposoby na ściągnięcie takich map. Mając komputer i internet jesteś w stanie to zrobić.
Pozdrawiam

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 13 maja 2013 07:18 pm

To mapa Grzesia co ją montował i w necie nie najdziesz :wink: . Mam tel. do w/w jak potrzebujesz napisz na PW :D
Nowa jakość nowe auto

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: NAWIGACJA :.”