Śruby

Słodki
Posty: 89
Rejestracja: 21 paź 2014 10:51 am
Lokalizacja:
Samochód:

Śruby

Post autor: Słodki » 21 paź 2014 11:43 am

Witam wszystkich.
jestem tu nowy to wybaczcie ale mam dość błachy dla was problem.Potrzebuje pilnie dostać min.2 śruby do mocowania koła w mojej Pacyfice,kupiłem bez a nie chcę tak jeździć,nigdzie nie mogę namierzyć koło mam na stalówce 17 i potrzebuje też namiary na ładne kołpaki,
jak najbardziej mogą być używane ;)

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Post autor: mpspycha » 21 paź 2014 01:41 pm

zobacz tutaj

http://allegro.pl/chrysler-pacifica-pac ... 41817.html

albo zapytaj w przyzwoitym zakładzie serwis opon czy sprzedaż felg (najczęściej 2w1)
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

Słodki
Posty: 89
Rejestracja: 21 paź 2014 10:51 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Słodki » 21 paź 2014 11:34 pm

mpspycha pisze:zobacz tutaj

http://allegro.pl/chrysler-pacifica-pac ... 41817.html

albo zapytaj w przyzwoitym zakładzie serwis opon czy sprzedaż felg (najczęściej 2w1)
Dzięki za namiar ale zdążyłem zamówić dzisiaj w serwisie do Amerykanów w katowicach ul.roździeńskiego mam nadzieje że będzie ok ;) bo u nas w serwisach opon nikt mie nie pomógł tłumaczeniem że inne gwinty itp.
Pozdrawiam mpspycha

Awatar użytkownika
lutek34
Posty: 1317
Rejestracja: 13 lip 2014 10:52 am
Lokalizacja: Krosno
Samochód:
Dostał flaszek: 7

Post autor: lutek34 » 23 paź 2014 09:40 am

Takie nakretki i szpilki bez problemu dobierzesz w dobrym sklepie motoryzacyjnym, M12x1.5
Były dwie Pace 3.5l i 4.0l a teraz jest '08 Subaru Tribeca H6 3.6l+LPG BRC P&D Plus
www.posadzkizywiczne.eu
auto laweta Krosno Rzeszów Dębica 501 705 816

Słodki
Posty: 89
Rejestracja: 21 paź 2014 10:51 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Słodki » 23 paź 2014 10:24 am

lutek34 pisze:Takie nakretki i szpilki bez problemu dobierzesz w dobrym sklepie motoryzacyjnym, M12x1.5
Dzięki wielkie Lutek bardzo pomogłeś :D
O to właśnie chodziło :P

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 23 paź 2014 10:39 am

Słodki,

Jeśli dobrze odczytuję Twojego pierwszego posta pytasz o szpilki koła do Pacy. Szpilki lub nakrętki - z pewnością nie o śruby (to nie wytyk a ujednoznacznienie określenia).

Gdybym był na Twoim miejscu to bym kupił bez żadnego problemu oryginał u dealera i szlus.
Używki też chodzą na allegro ale używka mocująca koło może być zmęczona lub nie daj Bóg przeciągnięta czego często nawet nie zauważysz.

Kwestia dobierania czegoś podobnego....
będzie mała anegdota z dnia wczorajszego.
Mam do wymiany szpilkę ustalającą i mocującą dwa kołnierze wydechu w Aspenie. Jedna z dwóch podczas demontażu urwała się (jak to często przy wydechu). Nie ma łba sześciokątnego a tylko taki grzybek, jest jota w jotę jak szpilka koła tyle że cieńsza bo M10. Takie szpilki właśnie M10 chodziły w Daewoo Tico więc sobie kupiłem i będzie git. Ku mojemu zaskoczeniu niby podobne a jednak inne. wchodzi w otwór jak się patrzy, ale tam gdzie powinno się zakleszczać też lata swobodnie. Trzpień z ząbkami ma zwyczajnie mniejszą średnicę niż to co jest u mnie - a niby tak samo wygląda i tak samo działa.
Tak często się kończy dobieranie czegoś podobnego...

Na MOPAR-owskich szpilkach z pewnością nie zbankrutujesz a będziesz miał spokojną głowę na lata (o ile jakiś wulkanizator nie przeciągnie ich).
Pozdrawiam
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Słodki
Posty: 89
Rejestracja: 21 paź 2014 10:51 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Słodki » 23 paź 2014 05:29 pm

maur pisze:Słodki,

Jeśli dobrze odczytuję Twojego pierwszego posta pytasz o szpilki koła do Pacy. Szpilki lub nakrętki - z pewnością nie o śruby (to nie wytyk a ujednoznacznienie określenia).

Gdybym był na Twoim miejscu to bym kupił bez żadnego problemu oryginał u dealera i szlus.
Używki też chodzą na allegro ale używka mocująca koło może być zmęczona lub nie daj Bóg przeciągnięta czego często nawet nie zauważysz.

Kwestia dobierania czegoś podobnego....
będzie mała anegdota z dnia wczorajszego.
Mam do wymiany szpilkę ustalającą i mocującą dwa kołnierze wydechu w Aspenie. Jedna z dwóch podczas demontażu urwała się (jak to często przy wydechu). Nie ma łba sześciokątnego a tylko taki grzybek, jest jota w jotę jak szpilka koła tyle że cieńsza bo M10. Takie szpilki właśnie M10 chodziły w Daewoo Tico więc sobie kupiłem i będzie git. Ku mojemu zaskoczeniu niby podobne a jednak inne. wchodzi w otwór jak się patrzy, ale tam gdzie powinno się zakleszczać też lata swobodnie. Trzpień z ząbkami ma zwyczajnie mniejszą średnicę niż to co jest u mnie - a niby tak samo wygląda i tak samo działa.
Tak często się kończy dobieranie czegoś podobnego...

Na MOPAR-owskich szpilkach z pewnością nie zbankrutujesz a będziesz miał spokojną głowę na lata (o ile jakiś wulkanizator nie przeciągnie ich).
Pozdrawiam
Wiem wiem już wszystko wiem,te dzisiejsze oceniłem z wyglądu ale jednak nie o to chodziło mam już zamówione w Aso ;)
Nie chodziło mi o cene ani dobieranie czegoś podobnego :!:
Chodziło mi wyłącznie o takie same,tylko problem był z dostaniem i szukałem pomocy tutaj,jak widzicie jestem nowy jest to moja pierwsza packa i chcę o nią jak najlepiej zadbać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: OPONY I FELGI :.”