Szyba przednia - wymiana

szyby, zderzaki, lusterka,itp
misiek
Posty: 31
Rejestracja: 27 paź 2013 01:17 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: misiek » 09 gru 2013 12:14 am

MAUR

Takie rozwiazanie to chyba wszyscy mamy wiec nie widzialbym powodu dlaczego o nim pisac !???
Sproboje znalezc ta aukcje i podam link

[ Dodano: 09 Gru 2013 12:18 am ]

[ Dodano: 09 Gru 2013 12:20 am ]


MPSPYCHA

Jest to jakies wyjscie choc w moim przypadku moze byc problematyczne gdyz nie zawsze mam miejsce pod blokiem i moga byc problemy z zasiegiem.
sprobuje dalej pogrzebac w temacie podgrzewanej szyby. zobaczymy co z tego wyjdzie???? :?:

[ Dodano: 09 Gru 2013 12:45 am ]
Tak jak obiecalem pogrzebalem i znalazlem link do aukcji z packa z podgrzewana szyba
http://allegro.pl/pacifica-turing-4x4-f ... 51470.html

Mysle ze koledzy z Trojmiasta mogli by zrobic male sledztwo na ten temat i podzielic sie informacjami! :lol:

To taka mala prosba z mojej strony gdyz ten temat bardzo mnie interesuje :rolf:
Mysle ze naprawde warto to sprawdzic!
Boski kanapowóz

Awatar użytkownika
UV
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2012 07:47 am
Lokalizacja: https://www.google.no/maps/place/Steinr ... ta=!3m1!4b
Samochód: AVD 2007 LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 1

Post autor: UV » 09 gru 2013 06:02 am

-Przebieg auta 180 000 km
-ostatnia wymiana oleju odbyła się przy przebiegu 192 tys km :!:
To auto to chyba widziałem juz na allegro z tymi zdjęciami i z tym opisem wtedy gdy swojego szukałem. :P
******************************************

Nie zawsze mów, co wiesz,
ale zawsze wiedz, co mówisz.

******************************************

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 09 gru 2013 09:34 am

misiek pisze:MAUR

Takie rozwiazanie to chyba wszyscy mamy wiec nie widzialbym powodu dlaczego o nim pisac !???
Ano z takiego prostego powodu że dobry bajer to połowa sukcesu.
Dla potwierdzenia powiem:
Po co pisać że masz HOME LINK - jak w standardach Polski nie działa
Po co pisać, że masz radio SIRIUS - jak satelity go obsługujące masz po przeciwnej stronie kuli ziemskiej
Po co pisać że masz oto najwyższą opcję Touring - skoro wyższa jest opcja Limited, a prezentowany Toring jest ubogi. I nie pomoże tu nie wiedzieć czemu przemalowany dół zderzaków tudzież listwy dolne drzwiowe (lakierowane wyłącznie w Limitedach).
Jest jeden powód - jak dobrze zanęcisz to prędzej coś złowisz. Nie ważna jest jakość zanęty - ważna jest skuteczność.
Sorry - nie chciało mi się czytać dokładnie co artysta powypisywał więc z pewnością sporo pominąłem. Dla mnie lipa.
Jak czytasz ogłoszenia o Packach znajdziesz w nich takie rzeczy jakie nawet nie śniły się Chryslerowi. A ludzie piszą że ma wszystko co czytający chciałby zobaczyć. Ot taka polska rzeczywistość.

Może zadaj pytanie gościowi jak się włącza ogrzewanie szyby i niech Ci puści zdjęcie z pstryczkiem co to robi. Może wszyscy się czegoś nowego dowiemy i czegoś się nauczymy?
Jak znam Packę to nigdzie nie znalazłem MOPAR-owskiej części zamiennej pod tytułem Szyba przednia ogrzewana. A jak fabryka nie dawała to i nawet tak renomowana firma jak Pilklinton fabryki nie poprawiła.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez M., łącznie zmieniany 4 razy.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 09 gru 2013 09:40 am

misiek pisze:Tak jak obiecalem pogrzebalem i znalazlem link do aukcji z packa z podgrzewana szyba

http://allegro.pl/pacific...3771051470.html
Ta Pacifica sprzedaje się od dość dawna ja te fotki kojarzę z czasów gdy ja kupiłem a to było 2008 Rok

:lol:
UV pisze:To auto to chyba widziałem juz na allegro z tymi zdjęciami i z tym opisem wtedy gdy swojego szukałem.
Dokładnie z pewnością masz rację i jestem przekonany że wielu kolegów tak samo rozpozna tą aukcję :mrgreen:
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

Robson 1
Posty: 45
Rejestracja: 23 lis 2013 10:46 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Robson 1 » 09 gru 2013 10:11 am

Potwierdzam jest na allegro od zawsze,a co do bajerów jakie wypisują to prawda ja według sprzedawcy mam jedyną packę w wersji europejskiej :P
Tylko Packa

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 09 gru 2013 02:15 pm

Jak to forum się urodziło to ta Packa już była na aukcji wystawiana.
Żadna nie miała i nie ma podgrzewanej przedniej szyby tak jak to ma miejsce np. w Fordzie, w Pacce występuje tylko i wyłącznie nawiew na przednią szybę po wciśnięciu guzika z niby podgrzewaniem przedniej szyby włącza się nadmuch na max i trza swoje odczekać.
Jedyny sposób to zakupić i zamontować autostart z pilota jak koledzy pisali wcześniej co do zasięgu nie jest najgorzej mi z pierwszego piętra spokojnie łapie na 200 m wtedy dnia poprzedniego przed wyłączeniem auta ustawiam nawiew na przednią szybę i rano wsiadam nie dość że do ciepłego auta to jeszcze z czystą szybą.
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

misiek
Posty: 31
Rejestracja: 27 paź 2013 01:17 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: misiek » 09 gru 2013 03:04 pm

Powyzsze posty wiele wyjasniaja
Zaswiecila mi sie kontrolka ze moze cos takiego jest ale wyglada ze gosc sciemnia i tyle
Temat zamkniety szyb grzanych w packach nie ma i tyle aszkoda ;(

Maur
podoba mi sie twoje przerobione logo chryslera!!!!!!!!!!!!!
moze by tak zorganizowac taka koszulke forumowa !!!!!
ja jestem chetny!!!!!!!!
Boski kanapowóz

Awatar użytkownika
UV
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2012 07:47 am
Lokalizacja: https://www.google.no/maps/place/Steinr ... ta=!3m1!4b
Samochód: AVD 2007 LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 1

Post autor: UV » 09 gru 2013 06:34 pm

;)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2013 07:01 pm przez UV, łącznie zmieniany 1 raz.
******************************************

Nie zawsze mów, co wiesz,
ale zawsze wiedz, co mówisz.

******************************************

Michel
Posty: 146
Rejestracja: 20 mar 2011 06:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michel » 10 gru 2013 06:49 pm

Ja sam czytając kiedyś ogłoszenie dotyczące mojego auta, bardzo byłem zadowolony z faktu, iż będzie ono miało "podgrzewaną przednią szybę". Dopiero po zakupie zorientowałem się, że nie ma takiej opcji. Pomijając fakt, że niektórzy sprzedający piszą w ogłoszeniach wszystko co tylko możliwe (a niekiedy nawet więcej), to dodatkowo w naszych autach mylące - dla niektórych - może być oznakowanie nadmuchu przedniej szyby, które niefortunnie oznaczono takim symbolem, jakim zwykle oznacza się funkcję podgrzewania. Dlatego moim zdaniem, tak często dochodzi do nadinterpretacji i twierdzenia, że przycisk nadmuchu przedniej szyby traktowany jest (szczególnie przez sprzedających, którzy nie weryfikują wyposażenia auta) jako włącznik ogrzewania przedniej szyby :/

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 10 gru 2013 08:49 pm

Michel pisze:Dlatego moim zdaniem, tak często dochodzi do nadinterpretacji i twierdzenia, że przycisk nadmuchu przedniej szyby traktowany jest (szczególnie przez sprzedających, którzy nie weryfikują wyposażenia auta) jako włącznik ogrzewania przedniej szyby
bo takie są kryteria rynku i nie znajomość naszych bestii . Jak napisał Maur każdy chwyt jest dobry aby sprzedać auto . ;)
Nowa jakość nowe auto

Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 201
Rejestracja: 23 lip 2016 08:31 pm
Lokalizacja: Reszel
Samochód: Pacifica 2007 4.0L + Stag 300-6 QMAX PLUS
Postawił flaszek: 1

Re: Szyba przednia - wymiana

Post autor: Szymon » 08 lut 2024 11:04 am

Poleciała mi przednia szyba, czy nasze szyby są wklejane? Potrzebna jest uszczelka? Listwa podszybia? Czy taka szyba, chodzi mi o producenta

https://allegro.pl/oferta/szyba-przedni ... 4897603445#

będzie ok? Czy może taka:

https://allegro.pl/oferta/szyba-czolowa ... 4349001359

czy warsztaty poradzą sobie z "gołą" szybą? Bez uszczelki, itp. Wszystko co dostępne, to chyba chińczyki?
Aktualnie szukam zderzaka przedniego do polifta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: ELEMENTY ZEWNĘTRZNE :.”