Crash Bum Bang...czyli stłuczka...demontaż zderzaków tył

szyby, zderzaki, lusterka,itp
@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 06 sty 2014 02:34 pm

Demontaż tyłu, najpierw trzeba zrzucić lampy oczywiście:
Obrazek

[ Dodano: 06 Sty 2014 02:40 pm ]
Przód (analogicznie lampy trzeba zrzucić):
Obrazek
Obrazek
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 06 sty 2014 02:48 pm

Wszystko zależy od tego jak chcesz sprawę załatwić, ale jeśli bezgotówkowo to nic nie ściągaj. Rzeczoznawca opisze co widzi a potem jak serwis rozbierze to zawoła go jeszcze raz.

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 06 sty 2014 03:38 pm

Mario_Gdynia pisze:co do zderzaka przód,zaznaczony jest element chromu 3,czy pod nim też jest jakieś mocowanie?
Wyglada, ze tylko klipsy do zderzaka:
Obrazek
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 07 sty 2014 05:50 pm

Mario_Gdynia, jakbyś demontowal przedni zderzak to może uda ci sie dać mi info czy pod tymi chromami jest bezpośrednio belka cZy jest szansa je przewiercic mniejwiecej pośrodku i znaleźć mniejsze na spryski reflektorów, planuje montaż takich: http://sklep.auto-voll.pl/dysza-spryski ... 7-e38.html
Nie wiem tylko czy wejdą spokojnie czy bedą zawadzac a nie chce dwa razy zrzucać zderzaka, także byłbym wdzięczny za info jak dasz rade :8

Z góry dzieki.
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 07 sty 2014 07:26 pm

Mario_Gdynia, planuje wciecie sie w przewód od tylnego spryskiwacza, jest blisko i powinno być łatwo. Co do ksenonow to zglebialem temat ostatnio: http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=3344

Pozdro!
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

@di
Posty: 347
Rejestracja: 29 sie 2011 08:39 am
Lokalizacja: Gdynia
Samochód:

Post autor: @di » 07 sty 2014 07:44 pm

Mario_Gdynia, czemu na forum nic o tych przeróbkach nie piszesz :?: :mrgreen:
[i]Col. John 'Hannibal' Smith: I love it when a plan comes together.[/i]

tabalugaaa
Posty: 73
Rejestracja: 26 lis 2011 10:27 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: tabalugaaa » 08 sty 2014 08:27 pm

W sprawie rzeczoznawcy nie chce Cię kolego straszyć ale może być sprawa trudna jak chcesz gotówkowo. Obecnie rzeczoznawcy mocno zaniżają odszkodowania. Miałem podobny temat ok. 2 lata temu, żona jechała samochodem, facet stuknął w prawy błotnik i zarysował tylny zderzak, powstały uszkodzenia: pogięty prawy błotnik, pęknięty przedni zderzak, rysa na tylnych drzwiach i zderzaku, uszkodzony prawy chrom tylnego zderzaka. Wycena Pana rzeczoznawcy niecałe 2000 pln, naprawa na zamiennikach i regeneracja uszkodzonych części. Oczywiście nie zgodziłem się na taką wycenę i oddałem samochód zgodnie z prawem do naprawy do autoryzowanego serwisu w Krakowie, koszt naprawy bezgotówkowej ok. 8500 zł. Innym rozwiązaniem mogło być powołanie na własny koszt drugiego biegłego, który wykonałby kontr ekspertyzę. Później ubezpieczyciel tą ekspertyzę oczywiście musi zaakceptować. Trochę jest z tym zachodu ale myślę że warto, ja osobiście nie miałem czasu się w to bawić więc poszedłem na skróty i oddałem do ASO. Życzę powodzenia i sztywnego stanowiska wobec rzeczoznawcy. .

Vojciu
Posty: 448
Rejestracja: 02 mar 2010 09:05 am
Lokalizacja:
Samochód:

Re: Crash Bum Bang...czyli stłuczka...demontaż zderzaków

Post autor: Vojciu » 10 sty 2014 01:00 pm

Mario_Gdynia pisze:.Dzięki kamerce pod lusterkiem,udowodniłem,że nie jestem współwinnym karambolu,tylko poszkodowanym.
Musiałeś coś udowadniać?? w tak oczywistym przypadku??
Lubię te kanapy na kółkach :). Coraz bardziej....

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: ELEMENTY ZEWNĘTRZNE :.”