elementy karoserii do wersji 2005 limited

szyby, zderzaki, lusterka,itp
Dzienio
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2014 12:00 pm
Lokalizacja:
Samochód:

elementy karoserii do wersji 2005 limited

Post autor: Dzienio » 13 kwie 2015 02:02 pm

Mam pytanie o zgodność elementów blacharskich.

Mam wersję limited z 2005 roku i potrzebuje wymienić prawy przedni błotnik i przedni zderzak w całości. Nie wiem czy kupując elementy do samochodów z 2005 roku ale bez informacji o ich zgodności z wersją limited nie strzelę sobie w kolano. Proszę o pomoc.
Dzienio

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 14 kwie 2015 09:49 pm

Dzienio pisze:Nie wiem czy kupując elementy do samochodów z 2005 roku ale bez informacji o ich zgodności z wersją limited nie strzelę sobie w kolano. Proszę o pomoc.
Błotnik na bank jest taki sam. A co do zderzaka pewności nie mam,tylny na bank jest inny a przedni chyba się też nie różni niczym.
Jeśli się mylę niech koledzy co mają smoczycę w posiadaniu mnie sprostują.
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 15 kwie 2015 12:13 am

Dzienio,
Popatrz sobie na malunki z katalogu - potwierdzają, że błotniki przednie nie mają opcji - więc wszędzie w 2007 takie same.
Co do zderzaka i to zarówno części górnej jak i dolnej już tak różowo nie jest. Tu masz opcje zależne od wersji i wyposażenia auta. Co do góry z tego co pamiętam były takie pod listwę - znaczy się z dziurami umożliwiającymi jej montaż oraz takie bez dziur a w efekcie bez liswy (często wersja BASE)
Dół czym się różni pojęcia nie mam. Choć wiem, że nielakierowane folne części zderzaków występowały w różnych kolorach. Dla Limited-a znaczenia to nie ma bo i tak pójdzie lakier.
Z pewnością na poziomie 90% stawiam że przednie zderzaki (z zastrzeżeniem co do części górnej) powinny po polakierowaniu pasować do Limited-a.
Załączniki
PAC2007ZD.jpg
PAC2007BLP.jpg
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

armo
Posty: 171
Rejestracja: 05 lis 2014 07:30 pm
Lokalizacja: Darłowo
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: armo » 15 kwie 2015 08:25 am

Nie wiem jak jest w 2005r, ale na przykładze 2007 błotnik jest taki sam w wersji zwykłej i Limited. Zderzak jest już inny. W Limited dolna część jest większa. Górna jest taka sama (z chromem). Jeśli nie możesz dostać dolnej części z Limited, to śmiało możesz założyć zwykły. Będzie bez problemu pasował, a różnicy nie widać.

Dzienio
Posty: 11
Rejestracja: 23 lip 2014 12:00 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Dzienio » 17 kwie 2015 10:14 am

Bardzo dziękuję za podpowiedzi.
Dzienio

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: ELEMENTY ZEWNĘTRZNE :.”