regulacja wysokości świateł -jej brak

lampy, kierunki, żarówki, itp
juliuszcezar
Posty: 77
Rejestracja: 10 paź 2013 11:27 pm
Lokalizacja:
Samochód:

regulacja wysokości świateł -jej brak

Post autor: juliuszcezar » 12 lis 2013 05:49 pm

Witam . Miałem kilka samochodów i we wszystkich była regulacja wysokości przednich reflektorów, lub samopoziomujące jak były xenony. A co z Pacyficą. Ostatnio sie zastanawiałem jak jechałem pod pełnym obciążeniem to jest 6 osób, czy przypadkiem nie będe raził innych użytkowników dróg. Czy ktoś wie jak to jest rozwiązane w Pacyfice?

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 12 lis 2013 06:04 pm

juliuszcezar pisze:regulacja wysokości przednich reflektorów
Pacifica ma samopoziomujące się zawieszenie i nie potrzeba korygować ustawień reflektorów. A dokładniej mówiąc ma tylne amortyzatory które ma za zadanie utrzymywać samochód na stałym poziomie.
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

juliuszcezar
Posty: 77
Rejestracja: 10 paź 2013 11:27 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: juliuszcezar » 12 lis 2013 06:21 pm

A czy każda Pacyfica? I jak moge zobaczyć czy wszystko mam sprawne, jak dokładnie to działa?

bielaw
Posty: 145
Rejestracja: 27 kwie 2013 06:28 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: bielaw » 13 lis 2013 05:15 am

Prosze kolego może ten temat troche powiększy twoją wiedzę na temat zawieszenia w naszych autach
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.p ... light=nivo
wszególności polecam kliknięcie w link Zygi o zasadzie dzialania amortyzatorów tylnych,jest po angielsku ale są obrazki i zawsze ponocny tłumacz google.
Pacifica Ăźber alles!!!!

opel_op
Posty: 26
Rejestracja: 16 lut 2013 10:14 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: opel_op » 13 lis 2013 01:37 pm

Kolego juliuszcezar możesz spokojnie jeździć nawet na światłach długich , bo nasze autka mają takie światła że nie rażą innych użytkowników .
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez opel_op, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 13 lis 2013 04:14 pm

opel_op pisze:Kolego juliuszcezar możesz spokojnie jeździć nawet na światłach długich , bo nasze autka mają takie światła że nie rażą innych użytkowników .
Tego akurat bym nie praktykował.
Zależy jak kto ma ustawione a ponadto jakie ma światła. Warto pamiętać że i xenony bywały w Pacach - a te to nie daj bóg jak pojadą po oczach.
Ja zawsze Packą jeździłem na żarówkach halogenowych w reflektorach z soczewkami. Ot taka rzadkość ale nie miałem powodów narzekać. A i jadących z przeciwka nie oślepiałem - za sprawą prawidłowego ustawienia raz na zawsze.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

juliuszcezar
Posty: 77
Rejestracja: 10 paź 2013 11:27 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: juliuszcezar » 15 lis 2013 10:37 am

Dzięki.
Poczytałem sobie i wniosek dla mnie jest jeden - super sprawa do czasu jak coś nie walnie i trzeba będzie wymienić amorki. Koszt spory zdecydowanie większy niż w zwykłej osobówce. No ale Pacyfica to nie zwykła osobówka tylko coś wyjątkowego.

Zablokowany

Wróć do „.: OŚWIETLENIE :.”