Perfectclima Warszawa

to forum jest otwarte tu możecie umieszczać informacje w formie reklamy o ludziach, aukcjach, sklepach, jak i mogą robić oni to sami usługach w formie reklamy
m4ni3k
Posty: 104
Rejestracja: 03 lut 2011 08:14 pm
Lokalizacja: Optimal Сasual Dating Real-life Females
Samochód:

Perfectclima Warszawa

Post autor: m4ni3k » 28 kwie 2011 10:05 am

Słuchajcie, ostatnio dogadałem się z właścicielem firmy zajmującej się klimatyzacjami w autach. Zaproponował on zniżkę dla forumowiczów, cenowo wygląda to bardzo fajnie. Myślę, że warto skorzystać, jak ktoś jeszcze się klimą nie zajął.

Oto jego propozycja:


Szybki serwis klimatyzacji PerfectClima.pl został założony rok temu. W roku 2011, z okazji pierwszych urodzin mam dla Was promocję pod hasłem "PERFECTCLIMA dla Forumowiczów - najkorzystniej w całej STOLICY". Hasło należy podać przy umawianiu!

Obrazek

Oferta jest ważna do końca czerwca. Specjalnie dla osób z Forum proponuję: serwis klimatyzacji z odgrzybianiem i wymianą oleju sprężarki klimatyzacji w boskiej cenie 123 zł brutto + 20zł za każde 100 gram czynnika uzupełnionego. Dodatkowo proponuję zabrać ze sobą filtr kabinowy, jeżeli od ponad roku nie był zmieniany w Waszych samochodach - gdyż warto ten filtr wymienić przy okazji robienia klimy, a my oferujemy tylko filtry do aut Mazda!

Pisz: szybkiserwis@perfectclima.pl lub dzwoń (22) 77 33 884 lub (22) 675 11 08!
Odwiedź pierwszy szybki serwis klimatyzacji Warszawa .
Jest to konkretna oferta dobrego serwisu.

Pozdrawiam!
Paweł
PerfectClima
ul. Liwska 2
03-391 Warszawa
(22) 77 33 884
szybkiserwis@perfectclima.pl
[URL=https://datesnow.life]No strings attached dating[/URL]

fafon
Posty: 2
Rejestracja: 10 lip 2012 07:21 pm
Lokalizacja:
Samochód:

PerfectClima

Post autor: fafon » 10 lip 2012 07:24 pm

Witam:) Czy ta oferta PerfectClimy jest wciąż aktualna w tym roku? :) Bo mnie zainteresowało :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „POLECAMY I REKLAMUJEMY”