X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot naszego forum

wątki i posty o spotkaniu ogólnopolskim !!
arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 30 cze 2015 09:12 pm

Panowie ,zaraz koniec zapisów i wtedy zobaczymy co dalej ; napewno będzie fajnie jak zawsze a,że brak nowych chętnych, mówi się trudno i żyje się dalej
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 30 cze 2015 10:02 pm

Tylko bez nowych, to spotkanie w takiej formie w jakiej miałao być jest bez sensu. Nam to niepotrzebne, oczywiście decyzja należy do organizatorów.

dexus
Posty: 412
Rejestracja: 08 sty 2015 02:00 pm
Lokalizacja: Czchów
Samochód: 300C 5,7 HEMI LPG
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 2

Post autor: dexus » 01 lip 2015 07:59 am

Rozumiem Państwa rozgoryczenie. Sam z miłą chęcią bym się zjawił (czego jeszcze nie wykluczam), jednak w moim przypadku określenie się w tak "odległym" terminie jest niemożliwe. Pozostaje mi jedynie liczyć że zlot się odbędzie (czego wszystkim życzę) i pojawi się ew. możliwość dopisania w ostatnim momencie (rozumiem też iż takiej opcji nie będzie).
Pozdrawiam
Darek

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 01 lip 2015 05:25 pm

Jeśli chcemy być profesjonalni (a takie są zloty) to nie można pozwolić sobie na zapisy do ostatniej chwili. Rozumiem że są rożne sytuacje i ludzie wykonują różne zawody które uniemożliwiają planowanie wyjazdów w dalszym terminie. A z drugiej strony większość z nas planuje wakacje jeszcze w zimę i jakoś daje radę. Pozdrawiam i zachęcam do uczestniczenia w spotkaniu.

sebtech
Posty: 26
Rejestracja: 19 lip 2013 09:47 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: sebtech » 02 lip 2015 09:11 am

To może i ja dorzuce swoje trzy grosze .
Od razu nadmieniam że jeżdze na zloty , niesamochodowe ale zlot to zlot odbywa sie podobnie , te moje zloty odbywaja sie od 10+ lat .
I większości przypadków sam je organizowałem .

Dlaczego nie pojade ?

1.Termin 17 czerwca rozpisany zlot , termin zapisow do 30 czerwca ( tylko 2 tygodnie , ja na przykład wyjechalem 14 a wrocilem 28 z urlopu z Wloch z dostepem do netu prawie zerowym )
Zlot jest dopiero we wrześniu , rozumiem gdyby to był lipiec , ok trudno to załatwić ale wrzesień , ośrodki nie maja już takiego obłożenia we wrześniu .
Dlaczego tak mało czasu przy tak odległym terminie ?
Ja nie wiem co będe robił awe wrześniu , czy będe miał wolny weekend ? nie wiem , miesiąc przed terminem moze bym wiedział , moze , ale na pewno wiedziałbym o wielep wiecej .

2. Koszty
Dla mnie za duże ( osobna sprawa , po co jakies podowanie kosztów na PW , przeciez jest forum , tutaj sie takie informacje pisze , po co ta PARTYZANTKA >? wojna sie skonczyła już dawno ) bo rozumiem ze około 400zł za osobe , wiec dla mnie taki wypad z żona i dwójką dzieciaków to 1600zł + paliwo , razem liczyć 2000zł na wyjazd wekendowy .
I tutaj pewnie też maja inni problem .

Ja wam powiem jak ja robie , szukam osrodka z opłątami 50zł za osobe za noc , dwie noce to 100zł max z opłatami . Na dwa tygodnie przed terminem zlotu organzujemy zabawy , konkursy i inne atrakcje , wtedy mozna byc pewnym ze większośc przyjeżdzających juz wie czy będzie .

Gdybym miał przyjechac pierwszy raz pewnie przyjechałbym sam , na probe , gdyby kosz rezerwacji to byłoby np 100zł zapłaciłbym niezwłocznie , nawet jakbym miał jechać za pół roku i niepasowałbym mi termin to strata jest nieznaczna wiec i nie ma żalu .

Proszę niech nikt nie bierze tego co napisałem bezpośrednio do siebie , jestem szczery facet i pisze co dla mnie jest problemem i możliwe że takich jak ja jest wiecej i dlatego tak mało nowych decyduje się na zlot .

Zawsze najtrudniej przyjeżdza sie pierwszy raz , jak jest fajnie a przeciez najczesciej jest to czlowiek na nastepny roku juz sam czesto organizuje sobie tak czas aby taki zlot znow zaliczyc .

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 02 lip 2015 10:14 am

Krzysztof masz godnego następcę, myślę że organizacją kolejnych zlotów zajmie się kolega sebtech. Ma doświadczenie i zapewne kontakty. Tylko nie mogę sobie wyobrazić 2 dni imprezy z pełnym jedzeniem i spaniem za sto zł. Choć z drugiej strony chleb z salcesonem i spanie w stodole może tyle kosztować. Przepraszam ale nie mogłem sobie darować tej małej złośliwości, po przeczytaniu tego posta. Człowieku spójrz na ośrodek, na domki, na ilość jedzenia z obsługą, na rejs statkiem z żarciem i obsługą i zorganizuj to za 100 zł. od osoby, jeśli podołasz temu zadaniu, to osobiście ci loda zrobię mimo iż jestem typowym samcem Alfa.

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 02 lip 2015 12:54 pm

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak wycofać się w odpowiednim momencie.

Kolego sebtech liste masz już gotową i do dzieła zajmij się X ogólnopolskim - przyda się zmiana miejsca .Czasu masz dużo jak również doświadczenia.Za 100 zł max z opłatami jak napisałeś to super.
Czekamy na podanie więcej szczegółów nr.konta gdzie robić wpłaty
ps. Twoje dzieci mają ponad 15 lat?
pozdrawiam - kisiu

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 02 lip 2015 02:36 pm

Do tej pory moje posty były dosadnie, choć w miarę zrównoważone, ale po w/w wypowiedzi nie wytrzymałem. Ośrodek Verano jest tak oblegany przez cały rok, że nie zamówisz miejsca 2 tygodnie naprzód. Właściciel tego ośrodka poprosił o rezerwację już, a co za tym idzie zaliczki. Bez listy i wpłat nic Krzysztof (jako organizator) nie wymyśli. Jeżeli chcecie X ogólnopolski zorganizowany na 2 tygodnie wcześniej to zajmijcie się tym, ale ja w obskurnym hotelu lub zapleśniałych domkach, a tylko takie przychodzą mi na myśl za 100 zł., mieszkać nie będę. Kwotę za zlot zawyżył statek, który miał być wisienką na torcie. Im więcej by nas było tym tańszy byłby statek a co za tym idzie, koszt zlotu na jedną osobę. TO MIAŁ BYĆ ZLOT X JUBILEUSZOWY CZYLI Z POMPĄ. Co do konspiracji, jak to określił kolega, została ona wymuszona przez Verano. Nie chcieli aby ich nazwa była widoczna w internecie wraz z cenami które są specjalnie dla nas. Jeśli moje wypowiedzi są bardzo rażące, proszę admina o ich usunięcie, ale zdania nie zmienię.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2015 03:10 pm przez Michał, łącznie zmieniany 1 raz.

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 02 lip 2015 02:41 pm

Myślę że nie ma sensu przekonywanie że białe jest białe (czy jak to było:)) Potwierdziły się moje obawy o których mówiłem na poprzednim spotkaniu. Żeby się spotkać w gronie przyjaciół nie potrzeba robić takiego zamętu., Pozdrawiam i mam nadzieję że się jednak spotkamy.

Michel
Posty: 146
Rejestracja: 20 mar 2011 06:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michel » 02 lip 2015 05:49 pm

Panowie, nie ulegajmy negatywnym emocjom. Proponuję brać pod uwagę opinie wyłącznie osób, które mają ochotę brać udział w "X Zlocie", a nie osób które teoretycznie lub ewentualnie mogłyby uczestniczyć ale i tak ostatecznie nie przyjadą. Nie jest to pierwszy zlot i wiadomo, że trzydniowy pobyt z wyżywieniem, obsługą i dodatkowymi atrakcjami nie będzie kosztował tyle co wizyta w "Kentucky Fried Chicken". Dla mnie sytuacja jest jasna - kto chce uczestniczyć w imprezie, musi przyjąć warunki organizatora :!:

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 02 lip 2015 06:43 pm

Panowie a mi się wydaje ,że zle zrozumieliśmy co nasz forumowy kolega chciał nam powiedzieć; wczasy na plantacji pomidorów we Włoszech są tańsze a i 50 zł dniówki jest całkiem niezłą kasą dla czteroosobowej rodziny(oczywiście od osoby). Więc ustalmy jedno, każdy ma prawo sam dysponować swoim czasem a "Wujek dobra rada" w tym wątku kompletnie nie jest nam potrzebny
Proszę niech niech kolega nie bierze tego co napisałem bezpośrednio do siebie , jestem szczery facet
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 02 lip 2015 10:28 pm

No to mamy po Zlocie ;( A miał być jubileuszowy z atrakcjami i niebywały ;(
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

wili
Posty: 340
Rejestracja: 23 wrz 2014 10:58 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 9

Post autor: wili » 03 lip 2015 08:59 am

tedi dlaczego po zlocie zgadzam się z każdym przed mówcą po trochu i każdy trochę racji ma,niech kolega sebtech zaproponuje ośrodek jakie koszty i atrakcje poda nowy termin i atrakcje może będzie drugie tyle chętnych i w tym połowa nowych forumowiczów nie koniecznie będzie pleśń i robaki, wiesław
CONCORDE 3.2 LPG TOWN&CONTRY 3.8 LPG
tel. 669422757 REMONTY SILNIKÓW CHRYSLERA 2.7,3.2,3.3,3.5,3.7,4.7,3.8,4.0,5.7

janol6
Posty: 242
Rejestracja: 01 lut 2009 07:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: janol6 » 04 lip 2015 10:22 am

szanowni koledzy.
Biorąc pod uwagę ,atmosferę jaka wywiązała się w temacie 10 zlotu w Slesinie, i moje obawy co do jego realizacji, pragnę poinformować iż większość z zapisanych na liście osób , to najstarsi uczestnicy tego forum i jego załozyciele. Uczestniczyliśmy prawie wszyscy w dotychczasowych 12 spotkaniach organizowanych przez KISIA i VERBEĘ. Część z tych spotkań była oficjalnie ogłaszana na forum, a część miała charakter prywatno-towarzyski.
Wszystkie dotychczasowe spotkania zaskutkowały tym iż nawiązały się między nami stosunki daleko bardziej "zaawansowane" niżli by to wynikało z rutynowego odwiedzania forum, gdzie wszyscy jesteśmy anonimowi i kryjemy się pod nikomu nic nie mówiącym nickiem.

Ja osobiście i większość pozostałych ,nie mamy ochoty rezygnować ze spotkania, ani odwoływać zlotu.

Jeżeli kolega SEBTECH ma możliwość zorganizowania takiego spotkania ,to chętnie weżmiemy w nim udział.
Pragniemy jedynie dodać, iż większość z nas ,to ludzie w określonym wieku i statusie rodzinnym, i dlatego nie interesuja nas warunki które można uzyskać za 100 zł za 2 dni.
Jednakoż ,jeśli zostaną spełnine,to napewno z nich skorzystamy.

A teraz najważniejsze.
Poniważ termin 04 września został wstępnie zarezerwowany w Slesinie, i z uwagi na wieloletnią znajomość z tym ośrodkiem i wynikające z tego przywileje cenowe, postanowiliśmy że i tak się tam spotykamy w charakterze spotkania prywatnego.

Zamieniliśmy jedynie statek , na sobotni bal przebierańców, z orkiestrą, na klimatyzowanej sali. Koszty całościowe zostały obniżone w związku z tym o ok. 100zł od osoby.
Nie chcąc robić wrażenia ,iż jesteśmy tzw "sobiepankami" zapraszamy osoby z listy do udziału w tym spotkaniu.
Będzie nam niezmiernie miło poznać Was, a ze swojej strony gwarantujemy Wam iż po pierwszym spotkaniu , nie oprzecie się ,aby nie być na kolejnych.

Warunki i szczegóły będą podawane w osobnym temacie "spotkanie" ,Dostęp do niego tylko dla zapisanych osób ,po wpisaniu dodatkowego hasła.

Po szczegóły zapraszam na PW ,lub tel. do mnie 601-634-117

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 04 lip 2015 09:33 pm

W temacie chyba juz wszystko zostało napisane. Reszta wie co ma robić. Pozdrawiam

wili
Posty: 340
Rejestracja: 23 wrz 2014 10:58 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 9

Post autor: wili » 05 lip 2015 09:42 am

jeśli chodzi o ślesin to teraz nie obowiązuje sztywna rezerwacja bo w mojej sytuacji jest to bardzo ważne , wiesław
CONCORDE 3.2 LPG TOWN&CONTRY 3.8 LPG
tel. 669422757 REMONTY SILNIKÓW CHRYSLERA 2.7,3.2,3.3,3.5,3.7,4.7,3.8,4.0,5.7

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 05 lip 2015 09:51 am

Kolego zlot jest odwołany, czekamy na odzew nowego organizatora (sebtech) - będzie zabawa będzie sie działo
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 05 lip 2015 12:20 pm

arturhhh pisze: zlot jest odwołany
Artur nie wprowadzaj w błąd zlot nie jest odwołany,lecz zawieszony i czekamy na info od nowego organizatora.
wili pisze:jeśli chodzi o ślesin to teraz nie obowiązuje sztywna rezerwacja
Rezerwacja obowiązuje jak to było podane tu nic się nie zmieniło prócz ceny która w związku z rezygnacją z statku zmalała.
wili pisze:kolega sebtech zaproponuje ośrodek jakie koszty i atrakcje poda nowy termin i atrakcje może będzie drugie tyle chętnych i w tym połowa nowych forumowiczów
Tu dokładnie się zgadzam z Kolegą wili.
janol6 pisze:Nie chcąc robić wrażenia ,iż jesteśmy tzw "sobiepankami" zapraszamy osoby z listy do udziału w tym spotkaniu.
Będzie nam niezmiernie miło poznać Was, a ze swojej strony gwarantujemy Wam iż po pierwszym spotkaniu , nie oprzecie się ,aby nie być na kolejnych.
Dokładnie jak janol6 napisał zapraszamy wszystkich z listy tylko jest jedna prośba by ci nowi co byli zapisani. Raz jeszcze indywidualnie potwierdzili po przez PM chęć udziału w naszym prywatnym spotkaniu.
Wówczas one zostaną dopisane do listy pewniaków jaka mamy zrobioną.
Jeszcze mała refleksja jak mnie naszła by dopisać co do nowych zainteresowanych. Mile widziane a raczej wskazane by to były nowe pary damsko męskie. Bo jak wiadomo podczas naszego prywatnego spotkania będzie organizowany bal przebierańców z orkiestrą i huczną zabawą.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2015 08:47 pm przez tedi, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

wili
Posty: 340
Rejestracja: 23 wrz 2014 10:58 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód:
Postawił flaszek: 1
Dostał flaszek: 9

Post autor: wili » 05 lip 2015 07:28 pm

no właśnie mnie można brać po uwagę chętnie się zjawię tylko jak informowałem czekamy na termin w szpitalu i tu jest problem bo może zbiec się z terminem zlotu, dla mnie niema znaczenia w jakim statusie będzie zlot, tylko na tą chwilę nie mogę zrobić sztywnej rezerwacji, pozdrawiam wiesław
CONCORDE 3.2 LPG TOWN&CONTRY 3.8 LPG
tel. 669422757 REMONTY SILNIKÓW CHRYSLERA 2.7,3.2,3.3,3.5,3.7,4.7,3.8,4.0,5.7

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 12 lip 2015 12:15 pm

Chyba nowy organizator należy do tych co dużo krzyczą a jak co do czego to ogon pod siebie
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

bomberman
Posty: 52
Rejestracja: 27 maja 2014 09:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: bomberman » 12 lip 2015 12:37 pm

Można się jeszcze zapisać?

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 12 lip 2015 12:43 pm

W tej sprawie pisz do organizatora sebtech
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 12 lip 2015 04:40 pm

Jestem na tym forum dopiero od 2 dni . Jednak z wielką ochotą wybrałbym się na jubileuszowy , Xzlot . Czy jest jeszcze taka możliwość ? W razie pozytywnej odpowiedzi informuje , że wybrałbym się wraz z zoną (2 osoby) . Mile widziałbym pokój 2-osobowy . Ewentuanie jakie koszty i jak je uregulować ?
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

koneffka
Posty: 33
Rejestracja: 27 sie 2015 04:35 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: koneffka » 31 sie 2015 07:56 am

Witam,

Pytanie z innej beczki. Czy na zlocie będzie ktoś chciał sprzedać swoje auto? POzdr Wojtek

verbea
Posty: 1353
Rejestracja: 03 mar 2012 07:20 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: verbea » 01 wrz 2015 08:49 pm

Wszystkie Pacunie które są na sprzedaż są w dziele "Sprzedam" . Usiądź i poczytaj. Zapewniam tez że na zlocie raczej nie kupisz (pomimo iż jedna będzie na sprzedanie) bo zlot to nie giełda.
Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań.

Michel
Posty: 146
Rejestracja: 20 mar 2011 06:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michel » 01 wrz 2015 11:47 pm

koneffka pisze:Witam,

Pytanie z innej beczki. Czy na zlocie będzie ktoś chciał sprzedać swoje auto? POzdr Wojtek
Z tego co obserwuję ostatnio, to prędzej ktoś ze Zlotowiczów będzie chciał kupić niż sprzedać Pacificę, bo głównych bohaterów jest już coraz mniej na naszych spotkaniach (ale są oczywiście inne marki - do wyboru i koloru) :(

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 02 wrz 2015 12:13 am

Michel pisze:Pacificę, bo głównych bohaterów jest już coraz mniej na naszych spotkaniach
Piotrek cóż powiedzieć nikt nie wchodzi ponownie do tej samej rzeki :mrgreen: po prostu życie
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „# Ogólnopolskie #”