klima grzeje jak chce + mocniejsza lampa cofania?

Wnętrze, układ elektryczny, klimatyzacja, audio-video,multimedia
Hal9000
Posty: 13
Rejestracja: 28 gru 2018 07:42 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: 300C
Postawił flaszek: 4

klima grzeje jak chce + mocniejsza lampa cofania?

Post autor: Hal9000 » 01 paź 2019 01:17 am

Cześć,
mam kilka problemów z autkiem:
1) Klima/nawiew chlodzi/grzeje jak chce. Czasami działa dobrze, częściej źle, niemal losowo. Np. na zewnątrz 27 stopni, ustawiam klimę na 20 i leci strumien lodowatego powietrza. Nawet gdy daję najmniejszą siłę nawiewu, chłód jest nie do wytrzymania.
Teraz jak jest zimniej, trudno znów nagrzać do pożądanej temperatury, daję 22 i jest za zimno; daję 22.5 i za chwilę za gorąco :lol:
Czy to czujnik temperatury czy może być jeszcze coś innego? Gdzie on się w ogóle znajduje? Da się to naprawić czy do wymiany?

Poza tym po włączeniu klimy przez pierwsze kilkadziesiąt sekund jest smrodek. Parę miesięcy temu była ozonowana i wymieniany czynnik, wydaje mi się, że po tym było jeszcze gorzej. Czym może to być spowodowane?

2) Bagażnik otwiera się wg humorów, ostatnio coraz rzadziej. Zwykle trzeba nacisnąć 5-10 razy żeby zaskoczył. Jak to naprawić?

3) Czy jest możliwość, żeby wymienić żarówkę światła cofania na mocniejszą, czy będzie się przepalać? Fabryczna strasznie słabo dla mnie świeci, cofam na ślepo :lol:

Dzięki wielkie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: WNĘTRZE i UKŁAD ELEKTRYCZNY :.”