Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Nadwozie, lakier, oświetlenie zewnętrzne.
adi-son
Posty: 50
Rejestracja: 30 lis 2015 09:00 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Post autor: adi-son » 30 paź 2020 08:33 pm

Witajcie ponownie, jestem na etapie kompleksowej wymiany w aucie wszystkiego co wymaga wymiany - i w tym temacie chcę poruszyć temat oświetlenia. W swojej Pacifice mam beznadziejne światła. Początkowo myślałem że może to wina byle jakich żarówek, lecz po zakupie droższych nie ma żadnej poprawy. Zdecydowałem się zatem na zmianę lamp przednich - z uwagi na to, że są już dość mocno zszarzałe co pewnością nie wpływa na korzyść ich funkcjonowania. Chciałem kupić soczewki, ale nigdzie nie mogę znaleźć lampy prawej. Przeszukałem allegro i w sprzedaży są tylko lewe, a jak już się znajdzie oferta z kompletem to w takich cenach: https://allegro.pl/oferta/reflektor-lam ... 8956874473
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dajcie znać jeżeli macie pomysł gdzie mogę znaleźć deficytową prawą stronę :mrgreen:

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Re: Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Post autor: pach » 30 paź 2020 09:07 pm

Przywołana cena - istotnie kosmiczna :S
Warto poszukać po portalach zakupowych w US i ew. stamtąd sprowadzić.
Czasem koszt bywa (nawet z transportem) zaskakująco niewygórowany.

Przy okazji - po kształcie reflektora w załączniku wnoszę, że masz wersje PAC przed-liftową,
ale warto uzupełnić profil o szczegóły swojego auta (i przy okazji lokalizację) - to pomaga w orientacji i pomocy na forum.
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

Kris1976
Posty: 79
Rejestracja: 14 cze 2020 05:37 pm
Lokalizacja: Ruda Śląska
Samochód: Pacifica 3.5 AWD
Postawił flaszek: 1

Re: Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Post autor: Kris1976 » 01 lis 2020 02:11 pm

Ta cena to jakaś pomyłka. Normalnie kupisz średnio po 250 za szt. Ja drugi kmpl sprzedałem za 200 i były tylko do polerki. Co do mocy światła mam biksenon 8000 kelwinow i jestem zadowolony. Tz. Chinski hid. Wiem że to nielegal ale teraz wszyscy ledowcy oslepiaja. Na przegladach też bez problemu. Poprostu mówią ze jak coś to na przeglądzie były żółte i tyle. A na tych światłach jeżdżę 3 lata.

Carl
Posty: 490
Rejestracja: 03 lip 2017 09:52 am
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Pacifica 4.0 AWD 2008 SS LPG Prins 2
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 21

Re: Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Post autor: Carl » 04 lis 2020 12:05 am

Wymianiałem w swojej na ori Xenon (polift). W zasadzie, to "zamieniałem" ponieważ oddałem stare i dopłaciłem 1 kzł. Później regenerowałem jeszcze soczewki i założyłem nowe palniki D2S. Łączny koszt mały nie był, ale warto było!

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Piotr

adi-son
Posty: 50
Rejestracja: 30 lis 2015 09:00 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Re: Lampy przednie soczewki - cena kosmos

Post autor: adi-son » 04 lis 2020 09:57 pm

Nadal szukam i naprawdę jest problem. Zauważyłem, że do poliftu są tańsze i bardziej dostępne. Jedyne co znalazłem: https://allegrolokalnie.pl/oferta/lampy ... ifica-2004

...

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: NADWOZIE I OŚWIETLANIE :.”