Ludzie sprowadzający Pacyfiki z USA z okolic Poznania?

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Ludzie sprowadzający Pacyfiki z USA z okolic Poznania?

Post autor: Tomislaw » 19 cze 2010 01:06 pm

Witam,

Szukam właśnie Pacyfiki (4.0 - najlepiej Limited). Po kilkumiesięcznej analizie ogłoszeń samochodów dostępnych w kraju zaczynam się zastanawiać nad sprowadzeniem.
Chciałem Was spytać, czy nie znacie kogoś zaufanego - pewnego z okolic Poznania?
Ja znalazłem kolesia z Komornik pod Poznaniem - nazywa się Gmach i ma komis aut z USA i części do nich - ale zrobił na mnie jakieś takie nie najlepsze wrażenie - taki trochę szemrany cwaniaczek.

Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 19 cze 2010 03:19 pm

Napisz do naszego admina Zygi może on ci pomoże sprowadzić.
Gmacha też znam można u niego dobre autko kupić lecz pamiętaj dobra Pacifica to dobra i wcale nie niska cena. Pamiętaj że nie wszystko co się świeci jest złotem .

minor666
Posty: 413
Rejestracja: 21 lis 2008 12:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: minor666 » 21 cze 2010 11:26 am

Dla mnie sprowadzał gość z Sulechowa...nie zawiodłem się, trochę długo trwało, ale wtedy dolar stał 1,98, i dużo towarów szło z USA, Hamburg nie dawał rady.....ale dostałem to co chciałem, a za opóźnienie...rabat 1000
pln.

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Tomislaw » 21 cze 2010 07:06 pm

tedi pisze:Gmacha też znam można u niego dobre autko kupić .
Kurde - już postawiłem na nim krechę - ale skoro mówisz, że nie robi przekrętów z autami - to może się do niego jeszcze raz wybiorę...
Tak swoją drogą, to wszyscy znajomi pukają się w głowę - jak im mówię, co chcę kupić - i mi gorąco odradzają :/ Jeden ze znajomych ma w firmie 2 Voyagery i strasznie narzeka - twierdzi, że już 3 skrzynie automatyczne łącznie zajechali w firmie. Twierdzi, że często Chryslery jadą na robotę na drugi koniec Polski - a wracają na lawecie :P No ale z takim pesymizmem - to trudno cokolwiek używanego kupić. Obecnie mam turbodiesla - i całe oszczędności na ropie też mi zżarła awaria turbiny i pompy wtryskowej ;]

A tak z innej beczki - skoro jesteś z Poznania, dałbyś się namówić na pokazanie mi kiedyś swojego autka na żywo i na przewiezienie mnie nią kawałek?

Pozdrawiam,
Tomek

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 22 cze 2010 10:39 am

[quote="Tomislaw"]A tak z innej beczki - skoro jesteś z Poznania, dałbyś się namówić na pokazanie mi kiedyś swojego autka na żywo i na przewiezienie mnie nią kawałek?

Pozdrawiam,
Tomek[/quote]

Cześć nie widzę żadnego problemu jak by co to pisz na PM a się jakoś ustawimy.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2014 09:34 am przez tedi, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

firma ściagająca z łodzi

Post autor: Tomislaw » 10 lip 2010 09:58 pm

Witam,

Nadal szukam kogoś, kto mi znajdzie i sprowadzi wymarzoną Pacyfikę. Znalazłem właśnie taką aukukcję: http://moto.allegro.pl/item1102074681_2 ... l_4x4.html

Facet reklamuje się jako kanadyjska firma z Łodzi. Słyszał może ktoś o nim? Ta z linka bardzo mi się podoba - co o niej myślicie?

Pozdr.
Tomek

Dawido1000
Posty: 28
Rejestracja: 29 kwie 2010 09:41 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Dawido1000 » 12 lip 2010 12:04 am

Ja mam znajomego, który może Ci wylicytować auto takie jakie sobie wybierzesz i załatwi wszystkie formalności.

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Firma z Sulechowa

Post autor: Tomislaw » 31 sie 2010 10:14 am

minor666 pisze:Dla mnie sprowadzał gość z Sulechowa...nie zawiodłem się, trochę długo trwało, ale wtedy dolar stał 1,98, i dużo towarów szło z USA, Hamburg nie dawał rady.....ale dostałem to co chciałem, a za opóźnienie...rabat 1000
pln.
Hej,
Trafiłem właśnie na gościa z Sulechowa:
http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12854595
(powyżej to tylko ogłoszenie reklamowe ;] )
Czy to ten sam co Tobie ściągał minor666??

Facet gadał rozsądnie - ma mi przygotować ofertę. Miał może ktos jeszcze z Forumowiczów z tym panem do czynienia?

Pozdrawiam,

Tomek

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Tomislaw » 05 wrz 2010 04:43 pm

Właśnie mam pełny namiar na tego gościa: firma Grey-Car, ul. Targowa 7 Sulechów. Właściciel: Artur Szarłata.

Dziwne - że w ogłoszeniu podawał mi inne dane niż we wzorze umowy przedwstępnej. Na temat tej firmy podanej w ogłoszeniu nie ma nic w necie - czyste konto - natomiast firma Grey-Car ma spoooro złych opinii w necie. No i niestety - moje odczucia po tygodniu negocjacji z tym Panem sa dość zbieżne z opiniami innych :( Chyba sobie podaruję tę firmę.

Mimo wszystko nadal ciekawi mnie - czy to ta firma sprowadzała auto dla minor666

Pozdr. T.

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

czy ktoś wie coś o tym panu sprowadzającym auta??

Post autor: Tomislaw » 12 wrz 2010 10:00 pm

Witam,

Na razie nie mam szczęścia w poszukiwaniach.

Będę jednak drążył temat dalej w tym wątku.

Znalazłem na allegro użytkownika "etobicoke"
ma akurat na allegro taką pacyfikę:

http://allegro.pl/2008-chrysler-pacific ... 58263.html

Fajna - ale kolor mi się nie podoba.
Zadzwoniłem i pan wydal mi sie sympatyczny. Ja juz wcześniej pisałem chyba gdzieś o nim - reklamuje się jako kanadyjska firma - jest z Łodzi.

Okazało się, że kupił właśnie ostatnio fajna Pacyfikę i ona właśnie płynie do Polski. Jesteśmy niby dogadani na ten samochód - ale chciałem teraz sprawdzić tego pana.
Czy ktoś może o nim słyszał? - wiem, że nazywa się Przemysław Dmochowski.

Będę wdzięczny za opinie na temat tego sprzedającego. O ile o 2 ostatnich mogłem doczytać na forum i w necie - o tym nic nie mogę znaleźć.

Prosiłem go o vin i mam nadzieję, że mi go przyśle - bo 2 poprzednich sprzedających - jak ich poprosiłem o vin - to kontakt się zakończył.

Będę wdzięczny za pomoc,
Pozdrawiam,
Tomek

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Pamietnika kupującego ciąg dalszy - kolejni naciągacze

Post autor: Tomislaw » 16 wrz 2010 12:03 am

Witam ponownie w mojej relacji z poszukiwań samochodu.

Ostatnio pisałem, że trafiłem na wydawało sie fajnego gościa z Łodzi - Pan Przemysław Dmochowski - nick na allegro etobicoke.

No i ten pan po namowach dal mi vin. Ico sie okazało -
sprzedający: gwarancja bezwypadkowości - oswiadczenie notarialne itp - autocheck: uderzony w tył

przebieg: 54 tyś km - autocheck - 217 tyś km - auto poleasingowe

sprzedający był do tego tak wielkoduszny - iż stwierdził, że tak dobrze mu sie ze mna rozmawia, że sprzeda mi to auto za 70 tyś ( a chciał 79900 - co za hojność!!)

napisałem Panu maila co znalazłem w autochecku -no to juz się nie odezwał - auto pojawiło się właśnie na allegro:

http://allegro.pl/2008-chrysler-pacific ... 08433.html

Pan podchodzi do sprawy tak - jeden się nie nabrał - to niech spi... - znajdę sobie 10 innych naiwniaków

i co się okazało - na allegro auto ma jeszcze mniejszy przebieg - 47300 tylko.

Ok - stłuczka była może i nie najgorsza, nie wiem - być może przebieg jak by się uprzeć też (podejrzewam, że wiele pacek, które są z przebiegami 25, 30, 40 tyś - to ściema).
No ale skoro facet kłamie - to kto wie - co jeszcze w tym aucie będzie siedziało.
Pisze to jako przestrogę - może to pomoże komuś bardziej świadomie podjąć decyzję - i zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Po tym rozczarowaniu stwierdziłem - że dobry samochód musi kosztować - i sprawdziłem takie ogłoszenie:
http://otomoto.pl/chrysler-pacifica-cie ... 78097.html

Sprzedający mnie po prostu powalił.
Zapytałem, czy auto jest świeżo zarejestrowane w Polsce - odpowiedział, że tak. Zapytałem - o coś podejrzanie mały przebieg - na to on stwierdził, że jest jak najbardziej oryginalny, ponieważ samochód już od połowy 2008 roku stoi w Polsce i był niejeżdzony. Kiedy powiedziałem, że przed chwilą mówił co innego - po prostu się wyparł. Jak spytałem, dlaczego założył gaz do samochodu który od 2 lat stoi w komisie nie mial wytłumaczenia. Potem powiedział, że dobry samochód musi kosztować - dlatego auto wystawił w komisie w Bremerhaven - bo Niemcy kupują takie samochody jak świeże bułeczki. Tak się biedak pogubił - że już mi się nawet nie chciało udowadniać braku logiki i spójności w jego każdym następującym po sobie zdaniu. Tu przynajmniej po 5 minutach rozmowy wiedziałem z kim mam do czynienia :)

Teraz dostałem namiar od Zygi na jego znajomych - ciągle mam nadzieję, że w końcu się uda i to będzie ta osoba która mi sprowadzi Pacyficę.

Pozdr. T.

uff - ale się napisałem

kisiu
Posty: 397
Rejestracja: 08 sty 2010 05:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: kisiu » 16 wrz 2010 01:58 pm

Jestem pod wrażeniem za cierpliwość i przelanie tego wszystkiego na nasze strony jako dobre ostrzeżenie dla wszystkich chcących kupić Pacyfice.
Wierzę ,że kumple Zygi pomogą i tego Tobie życzę.
pozdrawiam - kisiu

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 16 wrz 2010 05:55 pm

Kolego Tomislaw zapraszamy na zlot tam sobie po oglądasz do woli i zaciągniesz rad użytkowników.

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Tomislaw » 17 wrz 2010 12:32 am

tedi pisze:Kolego Tomislaw zapraszamy na zlot tam sobie po oglądasz do woli i zaciągniesz rad użytkowników.
he he - no na ten zlot juz nie zdążę - ale na następny chętnie. Jak będziecie organizowali jakiś spocik w Poznaniu - to też chętnie bym się zjawił.

Miłej zabawy :D

Paweł
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2010 09:01 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Paweł » 18 wrz 2010 10:19 pm

Witam.
Byłem osobiście w USA i kupiłem sobie takie autko( na wiosnę 2011 sprzedaję), prośba do was jeżeli chcecie kupić coś dobrego w Polsce to musicie bardzo szczegółowo oglądać te autka iż większość z nich pochodzi z aukcji w USA, kupują je za kilka dolarów remontują i wysyłają do nas. Osobiście polecam zakup takiego autka od osoby prywatnej w Polsce !! Niestety ktoś kto to sprowadza musi na tym DOBRZE zarobić :(
Jednak moja spisuje się jak na razie super - "mały 6 - osobowy autobusik :)
Jestem pod wlazliki@op.pl

Pozdrawiam

artek1970
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2010 03:40 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: artek1970 » 20 paź 2010 11:48 pm

mam chetnnego kolezke wiec jesli byscie sie dogadali co do ceny(sorki wiem ze to nie to forum) to by wzial

minor666
Posty: 413
Rejestracja: 21 lis 2008 12:07 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: minor666 » 02 lis 2010 09:43 pm

Do kolego <tomisława> tak to ta firma mi sprowadzala moje auto...wiecej napisałem na PM
Pozdrawiam

grzeskiel
Posty: 33
Rejestracja: 29 lis 2009 01:06 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: grzeskiel » 18 cze 2016 04:02 pm

witam wszystkich którzy myślą o kupnie pacifici nie wiedziałem gdzie to napisać więc tu swoją pacifice kupiłem w 2008 wszyscy mówili co ty to beznadziejne auto wcześniej miałem voyagera ale nie zważając na opinie kupiłem rok 2005 z przebiegiem 89 tys. oczywiście sprawdziłem w karfaxie wszystko było ok dzisiaj mam przejechane 220tys. i żadnych problemów nie miałem poza normalnymi wymianami filtrów i olei klocki no i oczywiście rozrząd na klockach ceramicznych zrobiłem 100tys wiec dziś mogę to auto polecić każdemu a mi w tej chwili chodzi po głowie aspen pozdrawiam wszystkich.
grześ

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 19 cze 2016 10:42 pm

grzeskiel pisze:wiec dziś mogę to auto polecić każdemu
Znaczy że chcesz sprzedać swoją Pacificę tak :O ?
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA OGÓLNE PRZED ZAKUPEM”