Pacifica Gdańsk

Żuko
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2013 03:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Pacifica Gdańsk

Post autor: Żuko » 19 cze 2013 07:44 pm

Witam.
Czy może forumowicze z trójmiasta kojarzą ten samochód?
Numeru vin jeszcze nie mam choć pisałem w tej sprawie do właściciela....
W samym opisie oferty jest mala nieścisłość...." Rozważam również zamianę na mniejsze auto lub motocykl"..... by na końcu dodać..."Cena auta ostateczna!!!!! Samochód sprzedaje z powodu wyjazdu na zagraniczne szkolenie. Zależy mi na szybkiej sprzedaży" no ale może się za bardzo czepiam, tak czy siak wiecie coś więcej na temat tego auta?
Ps. wiem że golas ale szukam z kanapą....

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Post autor: Si » 19 cze 2013 08:19 pm

A możesz podać jakiś link do oferty przynajmniej? Może po zdjęciach ktoś coś pozna, lub będzie w stanie powiedzieć. Sam opis, nic nikomu nie da :(
Jestem lekomanem... ale spokojnie, biorę coś na to...
https://mototrasa.pl

Żuko
Posty: 61
Rejestracja: 25 mar 2013 03:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Żuko » 19 cze 2013 10:45 pm

http://allegro.pl/tani-i-zadbany-chrysl ... 68018.html

Przepraszam, byłem pewien że załączyłem link..:)

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 19 cze 2013 11:21 pm

Gdyby zabrać zegarek i klawisze komputera byłaby to najuboższa wersja.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 20 cze 2013 01:41 am

O mój Boże....
Faktycznie. Większego golasa trudno znaleźć. I aż nie chce się wierzyć że producent aż tak sprofanował to auto.
Żuko,
Jeden aspekt masz załatwiony - masz kanapę choć nie w skórze - ale jak już rozmawialiśmy skóra 5-o osobowa to igła w stogu siana. Wychodzi coś za coś.
Sugestia do rozważenia - jeśli ktoś instaluje LPG w lutym 2013 i wystawia do sprzedaży w czerwcu to.......
Zadałbym pytanie od kiedy jest w Polsce - bo jakoś czuję przez skórę że nie tak znów długo. Jeśli krótko - to jest ryzyko importu na handel a wtedy więcej niż dokładna weryfikacja auta.
Jeśli długo, to niedawny montaż instalacji LPG ma na celu zwiększenie atrakcyjności auta dla ewentualnych kupujących.
Choć na mój gust Lovato bym raczej nie pakował do Pacy. Ale mogę się mylić.
Treść oferty i sposób podania informacji jest całkiem oryginalny. Mnie rozbawiło zderzenie ceny w zakupie z ceną przy zamianie. Ciekawe podejście. Przy zamianie zwyżka 20% (około).

A wracając do auta to niczego szczególnego nie zauważyłem (oczy mi się kleją więc mogę niedowidzieć). Auto ogólnie ładne bo i która Paca jest brzydka? No chyba że właściciel poobijał ją to tu, to tam, albo jak złazi z niej lakier i jest po części goły czarny plastik a po części polakierowany - ot taki efekt zaniedbania lub zapracowania....
No i zaraz dostanę po głowie hehehe
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA OGÓLNE PRZED ZAKUPEM”