Paca limited Chełm

abes2162
Posty: 210
Rejestracja: 15 maja 2017 02:52 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Samochód: Pacifica 2007 AWD
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 10

Paca limited Chełm

Post autor: abes2162 » 07 lip 2017 04:36 pm

Witam,

Czy ktoś może oglądał ta pace ?
Mam ponad 400 km i być może ktoś z forumowiczów ma jakieś info na jej temat ?

https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler- ... xtor=SEC-8


Pozdrawiam

saqmd
Posty: 36
Rejestracja: 23 cze 2016 01:10 am
Lokalizacja: Lublin
Samochód: Pacifica 4.0 AWD Touring(?) '07
Dostał flaszek: 1

Post autor: saqmd » 11 lip 2017 02:40 am

abes2162, cześć!

Jestem z Lublina (40 minut od owego Chełma). Czy jesteś zainteresowana tym samochodem w dalszym ciągu?
Na początek poprosiłbym żebyś zapytała sprzedającego o VIN koniecznie i sprawdziła w Cafaxie (niedroga sprawa) i można pełno znaleźć aukcji na Allegro gdzie to sprawdzą szybko.

Jeśli będzie w papierach w miarę i dalej będziesz zdecydowana to mogę tam podjechać i ew. podpiąć się pod OBD i Torque sprawdzić podstawowe błędy, obejrzeć środek itd.

Mam Pacificę już jakiś czas i wiem gdzie patrzeć. To powyższe ja mogę dla ciebie zrobić.

Mogę też wziąć kolegę, który na prawdę się zna (wszystko widzi, gdzie walnięta mogła być, czy inne detale) - mechanik od 3 roku życia czyli już ponad 30 lat. On by też mógł sprawdzić, ale na pewno będę mu musiał dać 50-100 zł za tą "pracę" bo on nieforumowy nic a nic i ot tak nie pojedzie bo ma pełno roboty u siebie.

Podsumowując, ja mogę się kajtnąć w przyszłym tygodniu i obejrzeć, podpiąć pod kompa i tobie tu napiszę. Jeśli Ci się bardziej śpieszy to i w tym da radę. Jak ten kolega ma jechać to możecie się dogadać bo pewnie będzie chciał na flachę (dam namiar).

Ale najpierw Carfax. Bez Carfaxa nie jadę, ponieważ co z tego, że pojadę jak się w papierzyskach okaże, że to topielec na przykład (a co by nie było takiego się NIE kupuje choćby nie wiem co).

P.S. Fajna wersja i z wyglądu na fotkach spoko bardzo.

P.S. 2 SPALANIE - napisane 16, a to jest AWD. 16 to będzie w trasie albo rozregulowana instalacja (Chełm jest małym miasteczkiem i pewnie większość to poza "miastem"). Normalnie palą 23-25 LPG miasto i 15,5 (do 130 km/h) - ... LPG trasa. PB 10-15% mniej. I nie ma co liczyć na mniej. Chyba, że się pali zawory przy okazji.

P.S. 3
Zajrzyj TUTAJ i lepiej dawać takie posty TUTAJ :D Znacznie to ułatwia (zwłaszcza pierwsze "tutaj") sprawy :D
- Co robisz dziś wieczorem?
- Namówiłeś mnie.
Kultura musi być.

abes2162
Posty: 210
Rejestracja: 15 maja 2017 02:52 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Samochód: Pacifica 2007 AWD
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 10

Post autor: abes2162 » 13 lip 2017 08:40 pm

Dziękuję za dobre chęci Saqmd, ale kupiłem ją wczoraj i już nie stoi w Chełmie :)
Wrażenia po przejechaniu 500km bardzo pozytywne.
Carfax i takie rzeczy oczywiście sprawdzam po rozmowie z właścicielem, przed ruszeniem się gdziekolwiek oglądać auto, mam dużo papierów + fotki z USA.

PS: Tam u Was na wschodzie jeździ więcej Pacyfic (tylko przejeżdzając przez Lublin widziałem 2 sztuki).

Temat do zamknięcia lub przeniesienia do innego działu jeśli tutaj przeszkadza.

Szymek
Posty: 164
Rejestracja: 07 gru 2013 06:50 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Szymek » 15 lip 2017 11:41 pm

Przejechałem Pacą 40 tyś km. Średnie spalanie wyszło mi 14 l,/ 100 instalacja Lovato wszystkie tankowania wpisywane w apkę na tel. Te Twoje 25 to nawet mój Aspen Hemi nie pali. 16 średnio jest bardzo realne. Ale co do spalania to już było

saqmd
Posty: 36
Rejestracja: 23 cze 2016 01:10 am
Lokalizacja: Lublin
Samochód: Pacifica 4.0 AWD Touring(?) '07
Dostał flaszek: 1

Post autor: saqmd » 18 lip 2017 12:22 am

Szymek pisze:Ale co do spalania to już było
AWD 4.0 trasa minimum 15 LPG, miasto 23 minimum LPG było i na tym stanęło. Ja mam BRC. FWD uwierzę to tak by wyszło. Potwierdzam, że Aspen wychodzi nieźle na tle Pacy.
- Co robisz dziś wieczorem?
- Namówiłeś mnie.
Kultura musi być.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 18 lip 2017 01:02 am

Co prawda nie to miejsce ale jak się zagalopowaliście w zużycie i koszty:
Mój Aspenek jeździ na LPG, i jak przeliczam koszty z gazu na benzynę wychodzi mi, jak by palił niespełna 6 litrów benzyny w trasie i ciuteczkę powyżej 7 litrów w mieście.
Myślę sobie, że mam 8-o osobowy małolitrażowy samochód z silnikiem HEMI 350 KM plus (ten plus ostatno robi furorę w społeczeństwie więc czemu nie pójść w ślady?)
Podane w poście powyżej minimum to moje maksimum, choć w mieście jestem ok 5 litrów poniżej (średnio). Tyle, że instalacja na bazie STAG 300 ISA została zaprojektowana, skonfigurowana i położona przeze mnie, wkrętki są autorskim projektem wykonanym jednostkowo na moje zamówienie, kalibracja instalacji własna, modyfikacja zestawu montażowego przez serwis w Białymstoku (producent STAG-a) pod moje potrzeby i wedle mojej specyfikacji.

Wpis ten jest w kategorii żart choć przywołuje parametry rzeczywiste.

A tak całkowicie na serio i bez ściemy.
Autem z silnikiem 5,7 ważącym 2.960kg NIGDY przez okres 1,5 roku i nieco ponad 65.000km nie udało mi się osiągnąć (tym bardziej przekroczyć) wyniku 20 litrów w mieście jakim jest Warszawa. Pacifica to jak się okazuje smok z wilczym apetytem. W porównaniu rzecz jasna.

Do moderatorów: Za chwilę wyrzucimy wszystko co o zużyciu paliwa albo w kosmos albo do właściwego działu.
Ostatnio zmieniony 19 lip 2017 10:02 pm przez M., łącznie zmieniany 1 raz.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

pawel1980
Posty: 206
Rejestracja: 08 cze 2011 11:40 pm
Lokalizacja: Siewierz
Samochód: Opel Insignia

Post autor: pawel1980 » 19 lip 2017 09:43 pm

abes2162, Gratuluje zakupu i zapraszam na kawkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA OGÓLNE PRZED ZAKUPEM”