Parę pytań o Pacyfica 2017

luksky
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2018 12:36 am
Lokalizacja: Krakow
Samochód:

Parę pytań o Pacyfica 2017

Post autor: luksky » 16 wrz 2018 01:00 am

Witajcie Koledzy,

ponieważ nie jestem w żaden sposób znawcą samochodów, a jednak wozić rodzinę trzeba będzie (coraz liczniejszą :) - i powodem nie było bynajmniej 500+ )to mój wzrok rzucił się w stronę pacifca 2017 - żonie od razu przypadł do gustu - a najbardziej (a jakże !) wbudowany odkurzacz :D (w sumie do auta, którym teraz jeździ wchodzimy w zwykłych butach - zamiast zmiany na pantofle - po negocjacjach... - nie wiem, jak Wy, ale ja mam zupełnie odmienne doświadczenia dot. dbania o samochody przez kobiety - zazwyczaj w 'kobiecych' autach spotykałem syf, ale to już tak zupełnie poza tematem i nawiasem).

W związku z tym, że nie znam się na samochodach, chciałbym Was zapytać, jak wygląda serwis/naprawa tej nowej wersji pacifica ? Czy w okolicach Krakowa (gdzie mieszkamy) jest serwis lub godny polecenia mechanik, który w rozsądnym czasie i pieniądzach będzie w stanie takie auto naprawić/przeserwisować ? Jak wyglądają kwestie dostępności części i ogólnej eksploatacji (nie pytam tutaj o oczywiste sprawy typu spalanie) tego konkretnego modelu ? Ktoś z Was może się podzielić doświadczeniem w użytkowaniu nowego pacifica ?

Co myślicie o tej ofercie:
https://www.otomoto.pl/oferta/chrysler- ... bcea30caed

być może ktoś zna sprzedawcę i może go polecić/nie polecić ?

Pozdrawiam
Łukasz

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Re: Parę pytań o pacyfic 2017

Post autor: mpspycha » 16 wrz 2018 11:42 am

witaj
nie wiem czy w naszym gronie jest już jakiś właściciel Packi II generacji,
ale auto jest produkowane przez koncern FCA, a zatem w każdym serwisie autoryzowanym Chryslera czy Fiata powinieneś zostać kompleksowo obsłużony.
nie wiem jak z dostępnością części, ale na allegro pojawia się ich coraz więcej. Ceny niestety ze względu na małą podaż nie są najniższe :S
z częściami eksploatacyjnymi problemu być jednak nie powinno, a silnik 3,6 z tą skrzynią zbiera raczej pochlebne opinie
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

luksky
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2018 12:36 am
Lokalizacja: Krakow
Samochód:

Re: Parę pytań o pacyfic 2017

Post autor: luksky » 16 wrz 2018 07:31 pm

Dziękuję za odpowiedź :). Trzeba będzie obejrzeć taki samochód gdzieś w takim razie. Przegląd takiego auta (lub np. Vyoagera) ile może kosztować ?

Pozdrawiam
Łukasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „PYTANIA OGÓLNE PRZED ZAKUPEM”