Szukam dobrej Pacyfiki

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 28 mar 2010 02:06 pm

no i opon w jednym nie dodaje ale ogłoszenia są z tego samego dnia

piotr e38
Posty: 253
Rejestracja: 06 lis 2009 02:46 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: piotr e38 » 28 mar 2010 03:56 pm

obstawiam, że przebieg autentyczny, jest w tym drugim ogłoszeniu, no chyba, że kierowca waży ze 150 kg, żeby w 120 tys km tak wygnieść fotel i ma strasznie szorstkie ręcę, albo fajera czymś wywoskowana :mrgreen:

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 28 mar 2010 07:08 pm

Cały czas potwierdza się jedno stwierdzenie które kiedyś usłyszałam -"Nie ma okazji a dobry samochód musi kosztować"

Kwinto_HK
Posty: 97
Rejestracja: 03 sty 2009 08:14 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: Kwinto_HK » 31 mar 2010 08:04 am

oj Michał , szukasz i szukasz dobrego autka a na forum masz ogłoszenia że my również sprzedajemy , tylko trzeba poszukać np. moja : http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=986 a i inni wystawili swoje , nie prościej tu poszukać ? piszesz do kolegów by jeżdzili sprawdzać obce auta a tu masz na tacy , zawsze możesz sprawdzić posty użytkowników jakie mieli problemy ze swoim pojazdem. Odrobina solidarności !

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 31 mar 2010 12:55 pm

Kwinto na twoją mnie nie stać chyba że zdejmiesz te 9000 :). No dobrze Panowie nie ma co ukrywać swoich zamiarów i przemyśleń chcę kupić auto od szreka a dokładniej to jesteśmy na dobrej drodze. Mam dość przeglądania allegro, otomoto i tym podobnych. Albo czegoś nie mają albo są za drogie a jak są tanie i mają wszystko co chcę to bite i tak w kółko Macieju. Większość pisze że full opcja a na zdjęciach golas, prawie wszystkie bezwypadkowe a jak proszę o VIN to się kontakt urywa. Fakt faktem jestem już trochę zrezygnowany i trochę sfrustrowany całą sytuacją. W końcu wyszedłem z założenia że nikt z forumowiczów nie wciśnie mi gówna ponieważ po co robić sobie wrogów i potem wyjść przed kolegami i koleżankami na świnie zwłaszcza że możemy się zobaczyć na ogólnopolskim. No a że padło na auto szreka a nie inne no mój Boże i na wasze Packi znajdą się chętni może i z forum.
Mam nadzieję szrek że nie masz mi za złe ujawnienie tego faktu?

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 31 mar 2010 05:26 pm

Michał pisze:Mam nadzieję szrek że nie masz mi za złe ujawnienie tego faktu?

Dlaczego miałbym mieć?Spodoba się Tobie to kupisz, każdy ma inne wymagania i gust. Napisałem i mówiłem Ci całą prawde o moim samochodzie. Ja nie miałem większych problemów oprócz tych opisywanych na forum ale coż to tylko samochód i w każdej chwili coś może pierdnąć, taka to już kolej rzeczy ;)

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 31 mar 2010 05:31 pm

szrek pisze:
Michał pisze:Mam nadzieję szrek że nie masz mi za złe ujawnienie tego faktu?

Dlaczego miałbym mieć?Spodoba się Tobie to kupisz, każdy ma inne wymagania i gust. Napisałem i mówiłem Ci całą prawde o moim samochodzie. Ja nie miałem większych problemów oprócz tych opisywanych na forum ale coż to tylko samochód i w każdej chwili coś może pierdnąć, taka to już kolej rzeczy ;)
Potwierdzam wyśpiewał wszystko jak na spowiedzi za co mu chwała :D

Zablokowany

Wróć do „PYTANIA OGÓLNE PRZED ZAKUPEM”