Szukam oprogramowania Elpigaz Stella pod Winfows 64bit

LPG regulacja użytkowanie spalanie itp
Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 14 sty 2014 10:50 am

Mario_Gdynia,
Środowisko Windows 64 bit jest stosunkowo nowym rozwiązaniem, a oprogramowanie Elpigaz ma troszkę więcej lat.
Na moje wyczucie będzie duży kłopot żeby coś takiego znaleźć o ile w ogóle producent softu dostosował go do nowszej technologii. Stawiam że raczej nie.
Pomyśl może o skonfigurowaniu wirtualnej maszyny z systemem XP Profesional na bazie siódemki i może pod nią pójdzie. Ja miałem kłopot ze STAG-em i jakimś no-name interfejsem pod siódemką 32 bit - przejście na oryginalny interfejs rozwiązało problem. Może to nie kwestia bitów a sterowników interfejsu pod wersję systemu operacyjnego?
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

mesiek140
Posty: 201
Rejestracja: 09 gru 2008 05:52 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: S-550

Post autor: mesiek140 » 14 sty 2014 11:00 am

Ja mam Windows 7 64bit. i bez problemu łączę się ze sterownikiem gazowym czy silnikowym. Ważne jest aby przestawić port COM na wartość od1 do 4, ponieważ tylko na tych portach można połączyć się ze sterownikami.

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 14 sty 2014 01:07 pm

Mario_Gdynia,

Mario jak wepniesz interfejs to wejdź w menagera urządzeń
później (Porty COM i LTP)
wybierz port odpowiedni na intefejsu np. -Port komunikacyjny (COM12)
prawy klawisz myszy / Właściwości / druga zakładka Ustawienia portu / Zawansowane / i zmień numer portu od 1 do 4

może być potrzebny restart

I na ikonce programu
Prawy klawisz myszy / Właściwości / zakładka / Zgodność / ustaw zgodność z windows XP

jak będzie wyblaknięte i nie daje się zmienić to najpierw zrób skrót do programu i później jak wyżej

jak już będziesz miał to zrobione to prawy klawisz muszy na programie albo skrócie i uruchom jako Administrator

jak nie pomoże to mogę Ci sprzedać Pansonic CF-29 ma nawet RS232 :)
a jak zawiedzie to można go używać jako klina pod koło przy zmianie :))
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG regulacja użytkowanie spalanie”