KEIHIN? Najlepszy? Czy wyciaganie kasy?

Mateo150
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2012 06:26 pm
Lokalizacja:
Samochód:

KEIHIN? Najlepszy? Czy wyciaganie kasy?

Post autor: Mateo150 » 18 kwie 2012 08:43 pm

Witam kolejny raz,
Na wtorek jestem umowiony na istalacje. Instalator twierdzi że KEIHIN to zdecydowany number one! jeśłi chodzi o wtryskiwacze. Macie jakieś info na ten temat?

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 19 kwie 2012 07:36 am

Kolego wszytkie są numero uno przed montażem, niestety po często bywa, że sie nie sprawdza, ja mam zamontowane no name i one dla mnie są numero uno bo są do tego stopnia nie zawodne, że nawet nie znam nazw tego co mam zamontowane :)
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 20 kwie 2012 12:03 am

Mateo150,
To jest marka uznawana przez rynek jako lider.
Ja mam Hana2000 ponoć robione na licencji Keheina i zero uwag mimo że znacznie tańsze od tegoż, a jednocześnie sporo droższe od innych konkurencji
W T&C mam Valtek 1ohm dawno wycofane z rynku i postrzegane przez rynek jako g.... a ja ich nie wymienie bo dla mnie są bardzo dobre. Każdy ma swój ogląd sprawy - szczególnie jeśli jego dotyczy.
Gorzej, jeśli wie mniej niż zero o materii a ma podjąć dobrą decyzję. Tak się nie da.

Instalator jeśli on decyduje to liczy swoją kasę - od Ciebie za montaż (uzgadniasz) i marżę od materiałów (zwykle procentową) - im droższe elementy tym więcej dla niego. Fakt, że przy okazji Ty też dostajesz (powinieneś dostać) lepsze podzespoły, ale jaki efekt będzie czas pokaże.

Moim zdaniem Packa nie zasługuje na bykle jakie wtryski - tu bym zbytnio nie oszczędzał szczególnie jak trochę jeździsz - ale też bez przesady. Poszedłbym metodą złotego środka. Co proponuje jako alternatywę? Jeśli Kehein to jedyna opcja jego zdaniem to kolejny raz nie będę powtarzać co zrobić. W Packach kolegów z forum spotkasz prawdopodobnie wszystkie możliwe wtryski - tak obecne jak i historyczne z ostatnich kilku lat.

ODPOWIEDZ

Wróć do „LPG ”