Drugi rząd siedzeń

RyszardB68
Posty: 32
Rejestracja: 25 sie 2009 06:39 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Drugi rząd siedzeń

Post autor: RyszardB68 » 22 wrz 2009 06:11 pm

Pomyslałem że podzielę się z Wami moją uwagą na temat mocnych sprężyn w oparciach drugiego rzędu siedze? :/ . Moja 9 letnia córa nie mogła ich podnieść. Otóż postanowiłem coś z tym zrobić i myślę że mi sie udało . Wypiołem jedna ze sprężyn w boku oparcia (pod obudową , która nawet nie musiałem ściągać) i podziałało po nacisnięciu 1 (wajcha) oparcie leciutko śmiga jak ta lala bez problemu :) , córa zachwycona i ja też. Fakt faktem że spreżyna tam siedzi i nie jest zaczepiona, ale mi to nie przeszkadza, bo problem załatwiony. :lol:
Ostatnio zmieniony 17 lut 2014 10:03 am przez RyszardB68, łącznie zmieniany 1 raz.
Joanna

slavi
Posty: 14
Rejestracja: 12 lip 2009 02:27 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: slavi » 27 sty 2010 10:16 pm

dobry pomysł chyba zastosuje
pozdrawiam

JacekSTV
Posty: 30
Rejestracja: 08 lut 2009 09:31 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: JacekSTV » 09 maja 2010 11:06 pm

Pomysł ciekawy tylko czy przy nie daj Boże jakimś zderzeni (odpukać!!!!) ten fotel samoczynnie się nie złoży?
Mam ten sam problem 3-jka dzieciaków 7-10-12 i zawsze jest problem które z tyłu.
Zycie ma sen jeśli czerpiemy z niego radośc

RyszardB68
Posty: 32
Rejestracja: 25 sie 2009 06:39 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: RyszardB68 » 10 maja 2010 04:14 pm

JacekSTV pisze:Pomysł ciekawy tylko czy przy nie daj Boże jakimś zderzeni (odpukać!!!!) ten fotel samoczynnie się nie złoży?
Mam ten sam problem 3-jka dzieciaków 7-10-12 i zawsze jest problem które z tyłu.
Sprężyna którą odpiołem nie ma z tym nic wspólnego po zatrzaścieciu się siedzenia . Ma za zadanie lekkiego składania do przodu oparcia w siedzeniu ,tak że obawy nieuzasadnione :mrgreen: .Grunt to wygoda po odpieciu spreżyny :lol: . A co do siedzenia z tyłu mam ten sam problem. Przeciesz tam jes tak wygodnie ,a mała wiara nie chce tam siadywać :rolf: to irytuje ,chętnie bym się zamienił z dzieciakami i siedział bym sobie tam z browarkiem :lol: .
Joanna

JacekSTV
Posty: 30
Rejestracja: 08 lut 2009 09:31 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: JacekSTV » 10 maja 2010 11:07 pm

OK uspokoiłeś minie trochę, a z tym browarkiem :P to fajny pomysł gdyby tylko druga połowa chciała jeździć :devil: .
Ale nalazłem rozwiązanie zainstaluje na zagłówkach drugiego rzędu TV-DVD 7-9 cali i jakąś konsole do gier (prostą) i już wiem które tam będzie spędzało najwięcej czasu :D :-)
Zycie ma sen jeśli czerpiemy z niego radośc

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 11 maja 2010 10:28 am

JacekSTV pisze:Ale nalazłem rozwiązanie zainstaluje na zagłówkach drugiego rzędu TV-DVD 7-9 cali i jakąś konsole do gier (prostą) i już wiem które tam będzie spędzało najwięcej czasu :D :-
Pomysł przedni , szkoda że wcześniej na to nie wpadłem :S :rolf:
Nowa jakość nowe auto

ODPOWIEDZ

Wróć do „Teoria”