Montaz kierunkowzkazów w lusterku

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Montaz kierunkowzkazów w lusterku

Post autor: tedi » 26 lis 2009 09:56 pm

Koledzy przymierzam sie do montazu kierunków w lusterku z uwagi iz wpłynie to na nasze i innych uzytkownikow bezpieczenstwo.Chciał bym zapytac co reszta szanownych kolegów o tym sadzi i czy juz ktos z was rozbieral lusterka (chodzi o wyjmowanie wkładu czy latwo bo szkoda by czasem pękło) bo zanim podejmie sie decyzje to trzeba sprawdzic czy jest na tyle miejsca aby sie zmiesciły np. takie lub inne http://allegro.pl/item812383538_vw_eos_ ... _lewe.html

RyszardB68
Posty: 32
Rejestracja: 25 sie 2009 06:39 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: RyszardB68 » 27 lis 2009 07:05 pm

Tedi zobacz to:
http://www.pacificaforum.pl/album_cat.php?cat_id=3
tylko ostrożnie wyciągaj
Pozdrawiam
Joanna

Tomislaw
Posty: 87
Rejestracja: 31 gru 2009 04:32 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Tomislaw » 08 wrz 2011 12:34 am

tedi pisze:Koledzy przymierzam sie do montazu kierunków w lusterku z uwagi iz wpłynie to na nasze i innych uzytkownikow bezpieczenstwo.
Tedi, temat widzę bardzo stary - ale mam pytanie - czy ta przeróbka doszła do skutku?
Ja dokładnie z tych samych względów chciałem zamontować boczne kierunki.

Chciałbym wiedzieć jak Ci wyszło.
Poza tym - zastanawiam się jak rozebrać lusterko żeby niczego nie pourywać - wie ktoś może?
Czy aby przeprowadzić kabel z lusterka gdzieś do błotnika - muszę wypatroszyć całe drzwi?

edit: kurde - właśnie znalazłem gdzie indziej na forum - że jednak zamontowałeś w odblaskach kierunki. Czy są one dobrze widoczne z boku samochodu?


Pozdrawiam,
T.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 08 wrz 2011 08:24 am

Tomislaw pisze:Tedi, temat widzę bardzo stary - ale mam pytanie - czy ta przeróbka doszła do skutku?
Ja dokładnie z tych samych względów chciałem zamontować boczne kierunki.
Nie nie doszło do skutku pojawiło się tyle wątpliwości i ryzyka że odpuściłem .
Tomislaw pisze:edit: kurde - właśnie znalazłem gdzie indziej na forum - że jednak zamontowałeś w odblaskach kierunki. Czy są one dobrze widoczne z boku samochodu?
Tak są dobrze widoczne z boku lecz za dnia w słońcu słabo ale w dni pochmurne lub wieczorem rewelacja

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 08 wrz 2011 12:07 pm

tedi pisze:Tak są dobrze widoczne z boku lecz za dnia w słońcu słabo ale w dni pochmurne lub wieczorem rewelacja
Ja u siebie też mam kierunki w odblaskach. Widoczne są w każdych warunkach. A dałem po 4 paski LEDów bodaj po 6 diod w każdym. Ma więc co świecić i widać bardzo wyraźnie tak w ciemności jak i w pełnym słońcu. Źródło taśmy Leroy Merlin ilość w zakupie 1 metr pocięty na paski odpowiednie dla długości odblasku zgodnie z miejscami cięcia określonymi na pasku. Całość polutowana i wpięta w obwód kierunkowskazów. Zastosowałem białe ale moim zdaniem ciekawiej będzie z pomarańczowymi LEDami.

Łuki
Posty: 625
Rejestracja: 07 kwie 2011 09:52 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Montaz kierunkowzkazów

Post autor: Łuki » 22 lis 2011 09:54 am

zapodaj fotki jak to wygląda kiedy świeci...
Gas-guzzler

PelEe
Posty: 359
Rejestracja: 19 sie 2010 01:19 pm
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Touring 3,5 AWD 2005

Post autor: PelEe » 22 lis 2011 10:04 am

ja też mam w odblaskach w zderzaku - dałem po 5 diód - nawierciłem małe dziurki od środka.. w wolnej chwili zrobię zdjęcia i wstawie...

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 22 lis 2011 10:11 am

luki009 pisze:zapodaj fotki jak to wygląda kiedy świeci...
Na spocie zobaczysz u mnie jak to świeci.

Łuki
Posty: 625
Rejestracja: 07 kwie 2011 09:52 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Montaz kierunkowzkazów w lusterku

Post autor: Łuki » 22 lis 2011 10:17 am

to super! tez chciałem sobie tak zrobic,ale nie widziałem efektu:) miedzy czasie zapodałem fotki odnośnie postojowych :) w innym dziale http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.p ... rzer%F3bka
Gas-guzzler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Karoseria / oświetlenie / itd”