Warsztat LPG w Krakowie - jaki polecacie?

Gdzie zakładać i serwisować
fdy
Posty: 57
Rejestracja: 31 sty 2016 12:27 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Warsztat LPG w Krakowie - jaki polecacie?

Post autor: fdy » 10 lip 2016 12:46 pm

Cześć,

zamierzam założyć LPG i chciałbym zapytać, czy ktoś z Krakowa mógłby polecić jakiś warsztat. Będę wdzięczny za namiary na porządnego gazownika.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez fdy, łącznie zmieniany 1 raz.

kumpo
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2015 08:34 pm
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Pacifica 3.5

Post autor: kumpo » 10 lip 2016 07:27 pm

mogę ci z całą odpowiedzialnością polecić zakład Bogdan Tabag w Starym Rybiu [ok 60 km od krakowa okolice łapanowa 45 min drog} serwisuję tam 4 swoje auta i gość się zna na gazie jak mało kto a wiedz o tym że instalacja jest tyle warta ile ten co ją zakładał jeżeli będziesz tym zainteresowany to napisz podam ci numer telefonu [możliwy rabat jak się powołasz na mnie] instalacja jaką ci zaproponuje to na pewno
sterownik zenit pro bez obd bo paca z tym nie współpracuje ale za to jest 100zł tańszy
reduktor kme gold
wtryskiwacze herkulesy
bardzo dobra instalacja
http://www.tabakgaz.pl/index8.html

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 10 lip 2016 11:49 pm

kumpo pisze:sterownik zenit pro
Co prawda mnie nie dotyczy sprawa, ale tą elektroniką mnie byś nie zachęcił. Miałem Zenit-a w Voyku i bez żalu rozstałem się.
kumpo pisze: instalacja jest tyle warta ile ten co ją zakładał
Absolutnie pełna zgoda
kumpo pisze:reduktor kme gold
Tu nie ma dyskusji
kumpo pisze:wtryskiwacze herkulesy
Szczerze to nie znam więc nie wypowiem się.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

kumpo
Posty: 62
Rejestracja: 25 cze 2015 08:34 pm
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Pacifica 3.5

Post autor: kumpo » 11 lip 2016 08:31 pm

zależy o którym zenicie mówisz bo chyba nie tym co napisałem a jeżeli tym to chyba ktoś nie umiał ci tego ustawić i jeszcze jedno nie wiadomo czy twój gazownik zrobił ci mapy pierwsze benzyny a póżniej gazu bo nie raz robią tylko kalibrację i na tym się kończy a pózniej pretensje że auto nie chodzi tak jak trzeba Żeby zrobić mapy trzeba trochę czasu i odpowiedniego terenu [bardzo długi podjazd pod górę] mojemu gaziarzowi zajmuje to średnio
ok 40 minut i zrobienie około 35 km z podpiętym laptopem i testerem diagnostycznym[korekta krótko i długo terminowa ] i po zgraniu wszystkich parametrów obserwacji jak auto zachowuje się przy obciążeniu i bez wtedy jest to prawidłowa regulacja Na gazie smigam już 16 lat wszystkie auta nam na gaz [4 szt] i nigdy nie miałem problemów z instalacją

ODPOWIEDZ

Wróć do „Warsztaty LPG”