Spot Ostrołęka

Tu się można zmówić na spotkanie w danym mieście czy okolicy.
wo4cars
Posty: 73
Rejestracja: 08 maja 2013 10:54 am
Lokalizacja:
Samochód:

Spot Ostrołęka

Post autor: wo4cars » 15 maja 2013 11:39 am

Czy są aktywni forumowicze z Ostrołęki i okolic chętni na spot? Widziałem kilka zarejestrowanych osób na forum i kilka Pacek na mieście ale z aktywnością już chyba nie jest najlepiej :S

Si
Posty: 316
Rejestracja: 10 paź 2010 08:33 pm
Lokalizacja: Katowice
Samochód: BMW K1200GT + VW CC 2.0 TDI
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 5

Post autor: Si » 15 maja 2013 06:36 pm

Dużo osób tylko czyta, ale z udzielaniem się już słabiej :) możesz podłączyć się też pod spotkania stolicy :) w końcu strasznie daleko nie masz, a tym bardziej,że nawet warszawskie spotkanka częste nie bywają ostatnio :)
Jestem lekomanem... ale spokojnie, biorę coś na to...
https://mototrasa.pl

wo4cars
Posty: 73
Rejestracja: 08 maja 2013 10:54 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wo4cars » 15 maja 2013 08:35 pm

dzięki za zaproszenie, pewnie skorzystam :)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Post autor: M. » 15 maja 2013 09:25 pm

wo4cars,
W moim rozumieniu i w naszym towarzystwie nie są potrzebne zaproszenia - jedyne co potrzebne to chęci by się pojawić i dobrze się bawić. Dotyczy to wszystkich tak z jak i spoza regionu.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

bercik
Posty: 73
Rejestracja: 21 lis 2012 11:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Re: Spot Ostrołęka

Post autor: bercik » 08 lip 2013 10:02 pm

wo4cars pisze:Czy są aktywni forumowicze z Ostrołęki i okolic chętni na spot? Widziałem kilka zarejestrowanych osób na forum i kilka Pacek na mieście ale z aktywnością już chyba nie jest najlepiej :S
Witam!
Jak najbardziej, jeśli tylko znajdę trochę czasu, a z czasem w Ostrołęce jest u mnie tak że wpadam do oki dosłownie na parę godzin a spraw do załatwienia i czasu do spędzenia z rodziną bardzo mało.Moja smoczyca jest złota na 19' felgach,na pewno widziałeś,i ma klubową naklejkę na tylnej szybie w prawym dolnym rogu.Często jeździ nią piękna kobieta znana jako żona bercika,he he.Mamy również fiacika seicento ale już stoi i tylko rdzewieje,to było autko dla żonki,ale jak tylko przejechał się Pacifiką,to już o fiaciku nie chce słyszeć.I wozi się po mieście z naszą córeczką Majusią. Jeśli trafi mi się długi weekend i moja córeczka wraz z żonką nie będą miały nic przeciwko to jak najbardziej.
Pozdrawiam bercik

P.S.
Z aktywnością to może i masz racje,ale taki mam zawód(kierowca w transporcie międzynarodowym), ze rożnie z internetem i dostępem do niego, a i czasu mało na takie rzeczy,ale staram się jak nie uczestniczyć to przynajmniej choć trochę pomóc lub cokolwiek,dlatego proszę o wybaczenie jeśli ktoś pomyśli coś źle w temacie że rzadko się udzielam,ale się staram. :)
Pozdrawiam wszystkich, bercik

wo4cars
Posty: 73
Rejestracja: 08 maja 2013 10:54 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: wo4cars » 09 lip 2013 06:36 am

Super Bercik, nie widziałem jeszcze złotej tylko srebrne i białą. Zawsze możemy wziąć żony i córy na plażę i w ten sposób połączyć spot i wymianę opinii o Packach ze spędzeniem czasu z rodziną :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „# Spotkania regionalne #”