Warsztat Warszawa - jaki polecacie ?

Gdzie naprawić dobrze a gzie źle
Artek
Posty: 37
Rejestracja: 23 lut 2009 03:01 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Warsztat Warszawa - jaki polecacie ?

Post autor: Artek » 23 lut 2009 11:36 pm

To ja się zapytam o warsztat- napraw skrzy? w w-wie i okolicach. Ktoś może już przechodził tę wątpliwa przyjemność naprawy zepsutej skrzyni i może polecić kogoś. Dzięki

Dodane po 4 minutach:

Przeróbka lamp (tez tam przerobiłem i jak na razie nic sie nie dzieje złego z lampami)

http://oferty.moto.pl/details.asp?Categ ... =107031896


Warszawa - Jelonki
ul.Cokołowa 4
Tel. 022 665-34-76 tel. kom. 0-501 588 819
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 am przez Artek, łącznie zmieniany 1 raz.

cieply
Posty: 31
Rejestracja: 02 mar 2009 11:49 am
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: cieply » 10 mar 2009 06:38 pm

Ja przymiezalem sie do naprawy skrzyni w fordzie galaxy i czytalem dobre opinie o zakladzie w Jozefowie pod W-wa. Ostatecznie zdecydowalem sie na podmianke na manuala :(

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 21 paź 2009 09:32 pm

Polecam ten warsztat , ceny w miare rozsądne i fachowa obsługa.

Markauto Servis Samochodów Amerykanskich
www.markauto.waw.pl
Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 Nr 11
Tel(022) 824-38-93 lub 824-39-03

maciek
Posty: 6
Rejestracja: 09 kwie 2010 10:28 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: maciek » 14 kwie 2010 09:31 pm

szrek pisze:Polecam ten warsztat , ceny w miare rozsądne i fachowa obsługa.

Markauto Servis Samochodów Amerykanskich
www.markauto.waw.pl
Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 Nr 11
Tel(022) 824-38-93 lub 824-39-03
Mam bardzo mieszane odczucia co do tego warsztatu. Odniosłem wrażenie, że Panowie mają ograniczony kontakt z naszymi samochodami, a na pewno z tymi po liftingu.
Pojechałem do nich w celu zdiagnozowania hałasu jaki powstaje przy jeździe powyżej 80km/h. Wymienili końcówkę drążką i poduchę tylną pod silnikiem (ok. była rozwalona).

Nie potrafili zupełnie natomiast rozpędzić na podnośniku samochodu do 80km/h. Tłumacząc, że się nie da bo napęd odłącza się dużo wcześniej. A wystarczy przecież wyłączyć "Traction Control" przyciskiem przy popielniczce i hulaj dusza powyżej 100 na podnośniku.!!!

Nie robią u siebie geometri więc skierowali mnie do firmy z którą współpracują od lat. Facet z tej firmy rozbawił mnie do łez, spytał mnie najpierw jaki to samochód, podałem ale niewiele mu to powiedziało więc drążył dalej pytając, czy to jest duży czy mały samochód, a następnie czy ciężarowy czy osobowy. Podziękowałem Panu grzecznie zakończyłem rozmowę, geometrie zrobiłem oczywiście gdzie indziej i jak się okazało dużo taniej

jarkop1977
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2010 10:31 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jarkop1977 » 30 kwie 2010 06:45 pm

Witajcie koledzy; dziś byłem w warsztacie na ul. Bitwy warszawskiej i prócz tego że naprawiają na orginalnych częściach (chyba dzieki temu są bardzo drodzy moim zdaniem) isą bardzo uprzejmi to niestety moim zdaniem nie moge nic dobrego powiedzieć.
Zabrałem samochód i nic nie robili.
Na cześć która nie jest droga ( uszczelniacz) trzeba czekać aż ściągną ze stanów, bardzo mała znajomość samochodu (serwis samochodów amerykańskich) ja w ciągu kilku godzin poświęconych do czytania na forum (wiele postów niedostępnych!!!!!!!!!!!!!!!) wiem więcej niż mechanik w warsztacie ja ja mu mówiłem co i jak sprawdzać i szukać. To chyba nie tak powinno być.
Oddaje go teraz do serwisu :mustangtrading
Po rozmowie telefonicznej zauważyłem dużo większąwiedze niż w poprzednim warsztacie.
Ceny części oferowanych o połowe tańsze.
Napisze jakie wrażenia po naprawie. Można wynająć samochód na czas naprawy.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 30 kwie 2010 10:25 pm

[quote="ferencsc"]Taki kraj tacy lekarze, tacy mechanicy ( oczywiście nie wszyscy)Pozdrawiam[/quote]
Zgadzam się w 100% każdy powinien robić to co do niego należy :mrgreen:

Awatar użytkownika
widlak
Posty: 1408
Rejestracja: 11 lis 2008 04:34 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Mazda CX9

Post autor: widlak » 01 maja 2010 11:32 am

jarkop1977 pisze: Oddaje go teraz do serwisu :mustangtrading
Po rozmowie telefonicznej zauważyłem dużo większąwiedze niż w poprzednim warsztacie.
Ceny części oferowanych o połowe tańsze.
Napisze jakie wrażenia po naprawie. Można wynająć samochód na czas naprawy.
W tym warsztacie jak i w innych trzeba niestety gości pilnować byłem tam dwa razy są uprzejmi za pierwszym razem ale jak już coś nie tak dzieje się z autkiem po pierwszej wizycie u nich to drugi już nie jest tak przyjemny, a poza tym wstawiają chińszczyznę albo używki tak jak to zrobili w Jeepie mojego kolegi i oczywiście nie widzą w tym nic złego.

Raczej polecam ci warsztat na Zawodiu niestety mają lepszą wiedzę i oryginalne części a poza tym jak czegoś nie mają kupują w aso bo czasem się lepiej opłaca a najlepiej jedź do aso kup albo zamów część i podjedź wtedy gdziekolwiek byle do uczciwego mechanika wcale nie mósisz serwisować autka w warsztacie gdzie robią ameryany bo to jeszcze nic nie znaczy :)
Czego się nauczysz,
tego ci ogień nie spali,
woda nie zabierze,
złodziej nie ukradnie.

jarkop1977
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2010 10:31 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jarkop1977 » 04 maja 2010 06:05 pm

Witam was,
narzekający i nie narzekający zależy co i jak.
Co do wiedzy w poprzednim warsztacie nie wychylałem sie sam, do póki nie słyszałem braku wiedzy. (sprawdził mi ilość oleju w skrzynce rozdzielacza po tym jaki jest stan oleju w skrzyni)
Niestety nie moge namierzyć manuala aby móc samemu naprawiać.
Mam dostęp do warsztatu z oprzyżądowaniem i fachowej pomocy ale nie mam żadnego manuala aby wiedzieć w jakiej kolejności rozbierać.
Jak narazie jeszcze nie umiem nic powiedzieć na temat jakości, bo jutro mam odebrać samochód z mustang trading, napewno moge już powiedzieć że szybcy nie są, a co dalej sie okaże i pewnie jutro napisze.
Jarek

jarkop1977
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2010 10:31 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jarkop1977 » 05 maja 2010 08:11 pm

Witam was ponownie.
Odebrałem dziś samochód po wielkich trudach (uszczelnienie ,a raczej wymiana uszczelniacza między skrzynią a rozdzielaczem napędu, wymiana drążków, zbieżność, wymiana świec), trwało to całe dwa dni naprawy i 1200zł choć chcieli 1400 prawie. Jak bym wiedział to w ciągu jednego dnia bym sam sobie to zrobił. A więc nie polecam warsztatu. A wydawał sie OK
Jarek

Bob
Posty: 5
Rejestracja: 02 mar 2009 11:17 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Bob » 05 maja 2010 10:03 pm

Dołączę do tematu "naprawiam". Od kilku lat (już trzeci samochód amerykański) naprawiam w USA Cars Piotr Borus Warszawa-Zacisze ul. Ogrodnicza 9 tel. 22 6789444. Mimo może nie najniższych cen do tej pory się nie zawiodłem. Części w większości z ASO. Wiedza, moim zdaniem, duża. Jeśli nie ma problemu z częściami większość napraw w ciągu jednego dnia(po wcześniejszym umówieniu terminu - 2 do 4 dni). Zajmują się też instalacją gazową o ile jest to PRINS. Dobrze jest mieć miejsce gdzie znają Twój samochód. NOTA BENE przez kilka lat żona właściciela jezdziła Packą !!!
Pozdrawiam Bogdan.

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 05 maja 2010 10:54 pm

[quote="jarkop1977"] 1200zł choć chcieli 1400 prawie[/quote]

Kolego możesz sprecyzować czy koszt ten jest samej robocizny bez części ??

Awatar użytkownika
szrek
Posty: 454
Rejestracja: 24 sty 2009 08:03 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 3

Post autor: szrek » 06 maja 2010 06:23 am

jarkop1977 pisze: trwało to całe dwa dni naprawy i 1200zł choć chcieli 1400 prawie.
Możesz mieć pretensje tylko do siebie skoro nie ustaliłeś orjentacyjnej ceny częsci i robocizny z warsztatem.
jarkop1977 pisze:Jak bym wiedział to w ciągu jednego dnia bym sam sobie to zrobił

Dziwie się skoro masz wiedze na ten temat i możliwosci po co włuczysz się po warsztatach, przecież nikt nie zrobi Ci tego za darmo

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 06 maja 2010 10:13 am

[quote="szrek"]Dziwie się skoro masz wiedze na ten temat i możliwosci po co włuczysz się po warsztatach, przecież nikt nie zrobi Ci tego za darmo[/quote]

Kolega Szrek ma racje nie płaci się za czystą robotę lecz za wiedze i za tą gwarancje za wykonaną prace. Po za tym tez trzeba mieć do tego odpowiednie warunki takie jak warsztat kanał bądź podnośnik reasumując za zakres prac jaki wymieniony został to cena nie jest wysoka
Szrek flaszka za podobną myśl

Michał
Posty: 475
Rejestracja: 01 mar 2010 12:37 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Michał » 06 maja 2010 01:23 pm

Dorzucę swoje trzy grosze. Nigdzie w żadnym zawodzie zapłata w 100% nie jest za robotę tylko w dużej części za wiedzę a w pozostałej za robotę. Wszystko można sobie zrobić samemu tylko trzeba wiedzieć jak, a jak nie wiesz to płać za to że inny wie. Nie jestem mechanikiem ale mam świadomość że za wymianę np. świec w Pacce mechanik zawoła 100 zł najmniej bo kijowe dojście. Parę rzeczy trzeba odkręcić aby się do nich dostać no wiedzieć jak się tam dostać. To wszystko a propos "pretensji" jarkop1977 (ciesz się że nie masz passata).

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 06 maja 2010 01:32 pm

Michał pisze:. Nie jestem mechanikiem ale mam świadomość że za wymianę np. świec w Pacce mechanik zawoła 100 zł najmniej bo kijowe dojście. Parę rzeczy trzeba odkręcić aby się do nich dostać no wiedzieć jak się tam dostać.
ściągnąć menge od filtra powietrza, odkręcić 6 śrub od góry kolektora, odkręcić podtrzymanie wlewu oleju, odpiąć evap, linki gazu i tempomatu, odkręcić rurkę od EGR odkręcić cewki wymienić świece

znam gościa co mu za to powiedzieli

Wymiana świec + wymiana uszczelki pod kolektor ssący 260,00 zł

:):):)
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

wiolkor

Post autor: wiolkor » 06 maja 2010 01:45 pm

zyga pisze: ściągnąć menge od filtra powietrza, odkręcić 6 śrub od góry kolektora, odkręcić podtrzymanie wlewu oleju, odpiąć evap, linki gazu i tempomatu, odkręcić rurkę od EGR odkręcić cewki wymienić świece
A jak auto na gaz to dopiero zabawa bo ponoć im krótsze kable w instalacji gazowej tym lepiej więc kolektora nawet nie ma jak podnieść dobrze.

jarkop1977
Posty: 9
Rejestracja: 18 kwie 2010 10:31 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: jarkop1977 » 06 maja 2010 09:42 pm

Koszt części był troche więcej niż 400 zł ale nie pamiętam, a dokładnie nie mogę rozpisać bo po rozmowach z nimi dali mi rabat, a wyliczenia nie ma oddzielnego na części i na robocizne.
Za wymiane świec 125zł mam na rozpisce jest normalny koszt.
Passata nie mam kolego, ale miałem mercedesa C klase w tym samym roczniku i naprawy były tańsze i naprawiano mi w ciągu jednego dnia a ekspertyza zawsze nie trwała dłużej niż godzine.
Dziękuje Ci kolego "Bob" za podpowiedź warsztatu. Pewnie skożystam jak będe musiał.
Jednak sie przymieżam do tego aby sam zacząć robić wszelkie naprawy, tzn. mam brata i kumpli mechaników, dostęp do warsztatu. Tyle że nie robili nigdy amerykanów.
Ale nie są to cuda techniki i w porównaniu z japońcami są prostrze i nie naćkane tak czujnikami,
Tam części to dopiero kosztują miałem mazde 626 2,5v6 części tylko orginał, a ceny masakra."mazdy jeszcze nie było na polskim rynku i nie występowały zamienniki"
Żeczywiście, mój duży błąd, nie dogadałem sie co do kosztów robocizny, bo części wiedziałem, ale nie sądziłem, że takie mogą być koszty robocizny.
Pozdrawiam
PS: koszt wymiany piasty podał mi 125zł netto jak bym potrzebował. Moim zdaniem dużo

kamilm
Posty: 39
Rejestracja: 18 cze 2010 11:44 pm
Lokalizacja:
Samochód:

warszat - poludnie warszawy

Post autor: kamilm » 12 sty 2011 04:57 pm

może ktoś polecić warsztat w poludniowej czesci warszawy ?
dosc proste prace na poczatek, ale wszystko da sie spieprzyc :-)

boczek140
Posty: 231
Rejestracja: 03 paź 2010 02:15 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: boczek140 » 12 sty 2011 06:53 pm

krzysztof krzos pisze:Ciekawa strona i znalazłem tam klocki do HHR nie ceramiczne.
Dzięki z mojej strony ;)
Ciesze się :) pierwszy raz na tym forum mogłem pomóc :D
kamilm pisze:może ktoś polecić warsztat w poludniowej czesci warszawy ?
dosc proste prace na poczatek, ale wszystko da sie spieprzyc :-)
A o jaki warsztat chodzi ci dokładnie. Ja znam niezły warsztat w ul. Szarych Szeregów w Warszawie, okolice Kasprzaka. Co prawda nie bylem tam z Packa ale miałem wcześniej mercedesa i wymieniałem tam dwa katalizatory, centy bardzo przystępne, dobra obsługa, i z tego co pamiętam wszystko tam robią. Mogę polecić jeszcze www.poli-cars.pl (północ Warszawy) ale nie wiem jak tam wygląda kwestia pacifici.

A ze swojej strony mogę polecić warsztat Auto Szyby w Chotomowie pod Warszawą dobre ceny i dobry fachowiec wiem, bo prowadzi go mój ojciec :D może jakieś zniżki wynegocjuje dla Forumowiczów :D

fox33
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2011 11:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: fox33 » 22 mar 2012 12:17 pm

Koledzy, możecie polecić jakiś warsztat w Warszawie, który zająłby się od A do Z (znaczy najlepiej transport, zorganizowanie części, naprawa i poskładanie a potem lakier) Chryslerempo małym wypadku? Zastanawiam się nad tym egzemplarzem:

http://allegro.pl/show_item.php?item=21 ... source=eff

uszkodzenia wyglądają na niezbyt wielkie, ale ptrzebowałbym kogoś zaufanego, kto by to ogarnął, najlepiej doświadczonego w amerykańcach.

majkel45
Posty: 63
Rejestracja: 27 lip 2011 01:28 pm
Lokalizacja: Lublin
Samochód: Pacifica 3,5

Post autor: majkel45 » 22 mar 2012 04:24 pm

Fox co prawda to nie pacifica ale ja samochodom uderzonym w przód nie wierzę. Możliwe że uszkodzenia nie są duże na pierwszy rzut oka ale później wszystko wychodzi w praniu. Moja Packa gdy sprowadziłem z USA wyglądała bardzo dobrze przód nawet nie był bardzo wytłuczony także myślałem ze koszty niewielkie a jednak- belka aluminiowa, komplet zderzaków, chromy, lakierowanie, moduł od wentylatorów, chłodnica. Dodatową sprawą jest fakt że po takim uderzeniu powinna poduszka wystrzelić a tutaj nie ma więc może to już nie pierwsze uderzenie tego samochodu. Jednym słowem wolę jak samochód dostał w "dupę" i sorki za wylgaryzmy. Ale wybór należy oczywiście do Ciebie.

fox33
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2011 11:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: fox33 » 03 kwie 2012 12:54 pm

temat już nieaktualny bo wziąłem inną sztukę ;) ale otwarty temat, gdzie można w Warszawie oddać bez obaw auto (Grand Voyager) na serwis i wymianę wszystkich olei i filtrów, świec itp? I to najlepiej do specjalisty od Chryslera, żeby nie zaproponowali jak w kliku (i to renomowanych podobno) miejscach jakiegoś oleju wynalazku do skrzyni biegów

ferencsc
Posty: 1093
Rejestracja: 07 paź 2009 06:48 pm
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: ferencsc » 03 kwie 2012 08:22 pm

fox33, kolega Djmartinez godny polecenia moim zdaniem jest , ja robię u Niego Packę i jest OK . Wie co robi i kitu nie żeni :D tak mi się wydaje :wink:
Pozdrawiam
Nowa jakość nowe auto

Heniek01
Posty: 183
Rejestracja: 30 lis 2009 07:28 pm
Lokalizacja: Poznań-Kielce
Samochód: FWD4.0LIMITED08
Dostał flaszek: 2

Post autor: Heniek01 » 04 kwie 2012 09:04 pm

No ładnie ....cudze chwalicie swego nie znacie ... i to klubowego - mieć Djmartineza pod ręką i szukać pomocy u innych to wielki błąd . :!:

fox33
Posty: 30
Rejestracja: 13 sie 2011 11:49 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: fox33 » 06 kwie 2012 10:22 am

bo to trzeba by namiary na niego gdzieś przykleić na samym wierzchu ;)

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 06 kwie 2012 10:51 am

fox33 pisze:bo to trzeba by namiary na niego gdzieś przykleić na samym wierzchu
Napisz do djmartinez na PW i już znalazłeś :mrgreen:

Anka
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2011 05:26 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Anka » 20 paź 2013 11:46 am

Ratunku, właśnie zerwalam pasek klinowy, stoję na Placu Bankowym , muszę dzisiaj wrócić do Krakowa . Gdzie uderzyć? Wiem, ze jest niedziela.

mpspycha
Posty: 2534
Rejestracja: 04 lip 2013 09:20 pm
Lokalizacja: Poznań-okolica
Samochód: DURANGO 5,7 HEMI HEV, była Pacyfica 4.0 Signature 08
Postawił flaszek: 14
Dostał flaszek: 16

Post autor: mpspycha » 20 paź 2013 12:01 pm

niestety jestem z Poznania więc nie wiem czy pomogę
przychodzą mi do głowy stacje sieciowe Norauto czynne w niedzielę od 10 -19
może coś dobiorą
warszawa ul. Ostrobramska tel 22 514 05 30 , Marki ul. Piłsudskiego 1 F tel 22 331 67 27 ,
Piaseczno ul. Puławska 46 tel 22 737 67 97 do 10 do 18
pozdrawiam Piotr

http://cprojects.pl
__________________________
Umysł jest jak spadochron
Nie działa jeśli nie jest otwarty

Anka
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2011 05:26 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Anka » 20 paź 2013 12:22 pm

Dzieki, ale nie maja takiego paska

arturhhh
Posty: 425
Rejestracja: 12 kwie 2011 11:31 am
Lokalizacja:
Samochód:
Dostał flaszek: 1

Post autor: arturhhh » 20 paź 2013 12:32 pm

zadzwon do martineza moze ci pomoze
Życie trzeba przeżyć tak
żeby wstyd było opowiadać,
ale przyjemnie wspominać

Anka
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2011 05:26 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Anka » 20 paź 2013 12:42 pm

Bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy wysłali mi na PW namiary na Martineza, części ściagnięte, auto naprawione, do Krakowa wróciliśmy co prawda dopiero w poniedziałek, ale za to nasza Packa czuje się dobrze zaopiekowana:)

bodo

Post autor: bodo » 28 gru 2015 01:37 pm

Witam
Czy jest na forum mechanik od Paci.
Lewobrzeżna Warszawa ?

Rob.Bob
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2016 09:09 am
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Pacifica 2007, 4.0 AWD

namiary Djmartinez'a

Post autor: Rob.Bob » 27 mar 2018 05:18 pm

jak odnaleć kontakt do Djmartinez?

Robert
Robert Stefaniak

Chrysler Pacifica 2007 4.0 AWD TOURING, bez gazu...bo ten jest dobry do kuchenek i zapalniczek.
Jeśli nie robisz w życiu tego, co kochasz tracisz czas…

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Re: namiary Djmartinez'a

Post autor: M. » 27 mar 2018 05:32 pm

Rob.Bob pisze:
27 mar 2018 05:18 pm
jak odnaleć kontakt do Djmartinez?

Robert
Przez funkcję dostarczaną przez forum w postaci PM (Private Message) czyli prywatna wiadomość
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Rob.Bob
Posty: 27
Rejestracja: 25 kwie 2016 09:09 am
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Pacifica 2007, 4.0 AWD

Re: Warsztat Warszawa - jaki polecacie ?

Post autor: Rob.Bob » 27 mar 2018 05:35 pm

Tak...już PW poszedł....ale jestem nieogarnięty...ale o gorączka i grypsko....
Flaszka się należy za pomoc
Robert Stefaniak

Chrysler Pacifica 2007 4.0 AWD TOURING, bez gazu...bo ten jest dobry do kuchenek i zapalniczek.
Jeśli nie robisz w życiu tego, co kochasz tracisz czas…

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY NAPRAWCZE”