Warsztat w Lublinie

Gdzie naprawić dobrze a gzie źle
Brt
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2014 09:12 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Warsztat w Lublinie

Post autor: Brt » 15 lip 2014 03:26 pm

Witam,

Czy w Lublinie/okolicach jest jakiś warsztat samochodowy mający pojęcie o Pacificach (lub chociaż o amerykańskiej motoryzacji), w którym można by dokonać kompleksowego przedzakupowego sprawdzenia Packi?

Teoretycznie jest tam ASO Chrysler Lenartowicz, jednak spotkałem się z różnymi opiniami na temat ich kompetencji w w/w. Proszę ewentualnie o weryfikację tego twierdzenia.

Z góry dziękuję

bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 01 paź 2012 02:18 pm
Lokalizacja: Lublin
Samochód: była: 2005/Pacifica 3.5 Touring AWD/LPG BRC

Post autor: bywalec » 16 lip 2014 07:59 am

Ja mogę Ci polecić 3 warsztaty:
1. ASO Lenartowicz
2. Autotechnika w Panieńszczyźnie http://www.autotechnika.lublin.pl
3. "M-Auto" Marcin Chyła w Niedrzwicy Dużej

W pierwszych dwóch wielokrotnie naprawiałem pacificę i inne chryslery. W ostatnim naprawiałem 2 razy. Nigdy nie było problemów.
Ja na sprawdzenie wybrałbym się do ASO. Mają oni połączenie z bazą danych i jeśli były robione jakieś akcje serwisowe, to podadzą przebieg. Co do kompetencji, to nie miałem zastrzeżeń do żadnego z ww. Jak będziesz na sprawdzeniu, to sam pójdź z mechanikiem na warsztat i się dokładnie o wszystko wypytuj.

bywalec
Posty: 184
Rejestracja: 01 paź 2012 02:18 pm
Lokalizacja: Lublin
Samochód: była: 2005/Pacifica 3.5 Touring AWD/LPG BRC

Post autor: bywalec » 16 lip 2014 08:04 am

Brt, zerknąłem na Twoje inne posty i wydaje mi się, że pacificę z ogłoszenia http://olx.pl/oferta/chrysler-pacifica- ... 9a0c382306 widziałem raz, czy dwa w warsztacie w Panieńszczyźnie (ale nie dam głowy uciąć - wnioskuje tylko po modelu i kolorze nadwozia i wnętrza). Możesz tam zadzwonić i się wypytać.

Brt
Posty: 9
Rejestracja: 14 lip 2014 09:12 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Brt » 16 lip 2014 08:34 am

Dzięki wielkie za informacje, na pewno skorzystam! :-)
Pozdrawiam,
Bartek

ODPOWIEDZ

Wróć do „WARSZTATY NAPRAWCZE”