do usuniecia

Posty czekające do przeniesiania itp.
Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 10 kwie 2016 06:39 pm

labrador pisze:graliśmy w grę "znajdź jak najwięcej różnic"
No i ile znaleźliście ?? :P
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Awatar użytkownika
tedi
Posty: 2951
Rejestracja: 18 lis 2008 09:55 pm
Lokalizacja: .
Samochód:
Postawił flaszek: 7
Dostał flaszek: 4

Post autor: tedi » 10 kwie 2016 07:45 pm

Jędrek pisze:No i ile znaleźliście ?? :P
Ja odpowiem za Kolegów z oryginału różnią się lusterkami zewnętrznymi :P
A więcej nie podpowiem :mrgreen:
pozdrawiam. tedi

Lepiej stracić sekundę w życiu , jak życie w ciągu sekundy.
Od dużego silnika lepszy jest.......większy silnik :))))))))))))
www.autopiekuta.pl

labrador
Posty: 19
Rejestracja: 05 kwie 2015 01:43 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: labrador » 10 kwie 2016 08:45 pm

tak na poważnie różnic jest wiele w wyglądzie zewnętrznym,ale mnie najbardziej podobają się duże kola 19.Jak tak stały obok siebie mój wyglądał jakby był w za ciasnych laciach.Chodziaż Makabra twierdzi,że komfort jazdy jest gorszy niż u mnie na 17 calowych kołach

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 10 kwie 2016 09:48 pm

Komfort bez dwóch zdań lepszy na 17. Następnym razem się przejedziesz moim i już Ci się odechce 19stek :) Różnic z zewnątrz jest naprawdę sporo. Mnie najbardziej zadziwiło że mam antenę od radia na dachu, a labrador ma taka fajna naklejoną na tylnym bocznym oknie.

Z rzeczy przy aucie to udało się wymienić filtr powietrza. Ja to ułomny jestem! Nie mogłem jednej śrubki odkręcić od obudowy filtra, bo gwiazdka na krzyżaka się wyrobiła. Już chciałem szlifierką ciąć, ale się nie mieściła, więc chciałem brzeszczotem naciąć, ewentualnie wiertarką rozwiercić. Labrador tylko rzucił okiem i mówi że na tę śrubę wchodzi klucz nasadowy :!: :mrgreen: Po co robią śruby na gwiazdkę i nasadkę, to może wprowadzić w błąd :rolf:

Zakupiłem wczoraj parę części z usaolkusz:
Filtr oraz olej MOPAR +4 skrzyni biegów 6-SPD 62-TE
Oryginalny filtr oleju MOPAR
Olej silnikowy mineralny SUPREME 10W30 5l
Korek wlewu paliwa z kluczykiem MOPAR C
Świece zapłonowe Champion
Filtr kabinowy przeciwpyłkowy
Szczęki hamulcowa postojowego
Zestaw montażowy szczęk hamulca postojowego

Teraz zabieram się za temat rozrządu. W planie pasek gates, pompa wody i napinacz moparowskie i jakaś rolka, ale nie wiem jeszcze jakiej firmy.
Ceny w ASO Zasada wyglądają następująco:
Pasek - 722pln
Napinacz - 888pln
Rolka - 317pln
pompa - 622pln
Ciekawe jest to że usaolkusz ma napinacz mopar w cenie 761pln, a ze zniżką jest 646pln. Szkoda że nie mają innych moparowskich części.

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 11 kwie 2016 07:24 pm

Nie no, nie żebym narzekał na komfort. Komfort na 19stkach też jest na dobrym poziomie.
Dziś zatankowałem lpg i wyszło na poprzednim baku spalanie 15,7l w cyklu mieszanym, co uważam za całkiem dobry wynik. Mam nadzieję że to dzięki tej regulacji gazu którą zrobiłem niedawno.

Awatar użytkownika
pach
Posty: 1570
Rejestracja: 13 maja 2014 06:15 pm
Lokalizacja: KS m.KR
Samochód: 4.0 AWD Ltd 2007
Postawił flaszek: 10
Dostał flaszek: 11

Post autor: pach » 11 kwie 2016 09:50 pm

Wydzieliłem, cd o komforcie przy kołach 17 lub 19 :
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=5261
Prośba o zakładanie nowych tematów, bo ten tu wątek
staje się coraz bardziej "uniwersalny" ;)
Pozdrawiam.
Race fast, safe caR

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 12 kwie 2016 11:57 am

No bo to jest watek uniwersalny dotyczący mojego auta i moich felg i innych rzeczy związanych konkretnie z moim autem :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 12 kwie 2016 04:55 pm

Makabra pisze:No bo to jest watek uniwersalny dotyczący mojego auta i moich felg i innych rzeczy związanych konkretnie z moim autem
Idąc tym tokiem rozumowania to każdy członek tego Forum założyłby temat np. "Moja Paca" i pakowałby tam wszystko co dotyczy jego auta . Zrobiłby się z tego totalny bałagan i nikt nie mógłby się w tym wszystkim połapać . Kolego Makabra , po to STARSI NASZEGO PLEMIENIA wymyślili coś takiego jak "GRUPY" aby Forum było czytelne i jasne dla wszystkich i coby każdy , w odpowiednim dziale , mógł zadać stosowne pytanie , uzyskać na nie odpowiedź lub szybko i prosto znaleźć odpowiednie informację . Wystarczy argumentów na poparcie decyzji kolegi PACH ??? :P
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 12 kwie 2016 06:34 pm

Ale tu zostały stwierdzone pewne fakty dotyczące kół. Ja o nic nie pytałem, więc nie czułem potrzeby zakładania osobnego tematu żeby stwierdzić że na 17stkach jest lepszy komfort :) Idąc tym tokiem, to teraz powinienem założyć nowy temat dotyczący mojego nowego korka wlewu paliwa na kluczyk o treści: "kupiłem sobie korek na kluczyk, działa zamykanie und otwieranie :)" Btw, fajna sprawa, aczkolwiek szkoda że nie jest to korek na oryginalny kluczyk od stacyjki. Ciekawe czy dałoby się przerobić bębenek zamka żeby mój kluczyk pasował.

Awatar użytkownika
Jędrek
Posty: 1009
Rejestracja: 11 lip 2015 04:21 pm
Lokalizacja: Dęblin
Samochód: Pacifica 4,0 z 2008r.
Postawił flaszek: 2
Dostał flaszek: 5

Post autor: Jędrek » 12 kwie 2016 07:49 pm

Makabra pisze:Idąc tym tokiem, to teraz powinienem założyć nowy temat dotyczący mojego nowego korka wlewu paliwa na kluczyk o treści: "kupiłem sobie korek na kluczyk, działa zamykanie und otwieranie
Jeżeli chodzi o innowacje i zmiany w Pacach - służę uprzejmie :

http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=5096

Makabra , nie przesadzaj , to forum tak jak wcześniej napisałem , działa i niech tak zostanie . OK ?
Paca 4,0l SS z 2008r Pb + Lpg .

Patrycy
Posty: 767
Rejestracja: 23 maja 2013 11:54 pm
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Chrysler 300C

Post autor: Patrycy » 13 kwie 2016 11:46 pm

Kolego Makabra, wybacz ale temat rolety jak najbardziej nadaje się na nowy wątek! Zasady to zasady i wszyscy się ich trzymać musimy (z małymi odchyłkami czasem)....
Przenoszę więc do nowego tematu, będzie dla potomnych, a temat rolety na pewno zainteresuje więcej osób! Nie bądź zły za to ;)

Poszło tutaj:
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=5272

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 16 maja 2016 12:19 pm

Przemilczę temat rolety. Zresztą jest już jeden temat o rolecię z voyka i z niego się dowiedziałem co chciałem. Zakupiłem dziś pasek rozrządu Gates i pompę wody Mopar. Jeszcze będzie napinasz Mopar i zostaje do kupienia rolka. Będzie już cały komplet do wymiany :)
Ostatnio zmieniony 16 maja 2016 01:47 pm przez Makabra, łącznie zmieniany 1 raz.

Makabra
Posty: 170
Rejestracja: 24 lut 2016 12:29 pm
Lokalizacja:
Samochód:

Post autor: Makabra » 25 sie 2016 11:01 am

pach pisze:Wydzieliłem, cd o komforcie przy kołach 17 lub 19 :
http://www.pacificaforum.pl/viewtopic.php?t=5261
Prośba o zakładanie nowych tematów, bo ten tu wątek
staje się coraz bardziej "uniwersalny" ;)
Przemyślałem sprawę polityki tego forum i jednak mi nie pasuje az takie ingerowania w to co piszę i gdzie piszę. Prośba o usunięcie tego tematu bo sensu pisania w nim czegokolwiek nie widzę.

zyga
Posty: 3159
Rejestracja: 15 kwie 2009 06:47 am
Lokalizacja: DWR
Samochód: chevy / cadillac
Postawił flaszek: 4
Dostał flaszek: 8

Post autor: zyga » 29 sie 2016 12:22 pm

Makabra,
Wypij zimne piwko i przemyśl jeszcze raz jaki jest plan na Twoje posty
bo jak masz zamiar zmieniać swoje wpisy na buźki różnej maści i koloru to zaraz zrobi się duży syf i sporo roboty, by to pokasować
--
zyga
DWR - Dolnośląskie Wioski Różne

http://zygadlo.pl
http://mr-zy.ga/kont-akt

Obrazek on board

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: Poczekalnia :.”