Pytanie - Opony 235/65R19

Szedaar
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2019 02:10 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska
Samochód: Chrysler Pacifica 2005 3.5 Touring

Pytanie - Opony 235/65R19

Post autor: Szedaar » 28 sie 2019 02:50 pm

Witam serdecznie,
Korzystając z okazji chciałbym się przywitać z forumowiczami i z góry przeprosić jeśli wybrałem zły dział, mam nadzieję że moderacja nie będzie musiała zawracać sobie głowy przenoszeniem tematu :)

Pytanie jak w temacie, czy zakładając opony o wysokości 65 na felgi 19" nie będzie większych problemów? Zaznaczam że wiem o przekłamaniu w pomiarze prędkości i dystansu oraz o prawidłowym rozmiarze (to jest 55) jednak może ktoś z obecnych już zakładał takie ogumienie i może wypowiedzieć się na ten temat.
Były jakieś problemy przy pracy zawieszenia w przypadku większego obciążenie auta np. na wybojach?

Pacifica '05 3.5 FWD - niecierpliwie czekam na komentarze, z góry śliczne dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Re: Pytanie - Opony 235/65R19

Post autor: M. » 28 sie 2019 08:53 pm

Szedaar pisze:
28 sie 2019 02:50 pm
Witam serdecznie,
Korzystając z okazji chciałbym się przywitać z forumowiczami...
Jest do tego wyznaczone miejsce i powitanie tutaj nie załatwia tematu
Szedaar pisze:
28 sie 2019 02:50 pm
... i z góry przeprosić jeśli wybrałem zły dział, mam nadzieję że moderacja nie będzie musiała zawracać sobie głowy przenoszeniem tematu ...
Nie rób wbrew regułom i nie przepraszaj. A jako pierwszy jest dział powitań - nie sposób nie zauważyć.
FYI - moderacja dzielić i przenosić nie będzie. Co najwyżej funkcja DEL w takich przypadkach. Nie ma powitania to za kilka dni DEL profilu ze wszystkimi postami. A w tym przypadku DEL obejmie temat a nie tylko post. Ratunkiem jest pierwszy dział.
Szedaar pisze:
28 sie 2019 02:50 pm
...Pytanie jak w temacie, ... niecierpliwie czekam na komentarze...
Odpowiedzi po realizacji wymogu regulaminowego
Pozdrawiam
M.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „OPONY”