Town & Country 2015 - tabliczka znamionowa?

to co nie pasuje do wyżej wymienionych kategorii
robroy83
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2021 09:19 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Chrysler Town & Country 2015

Town & Country 2015 - tabliczka znamionowa?

Post autor: robroy83 » 05 cze 2021 09:43 am

Cześć!

Niedawno zakupiłem Chryslera Town & Country z 2015 roku. Na przeglądzie diagnosta poinformował mnie, że nie może znaleźć tabliczki znamionowej. Dodam, że moje auto miało wymieniane przednie drzwi kierowcy.

Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie w tym modelu powinna się znajdować i jak mniej więcej wygląda? Może jakieś zdjęcie poglądowe? Próbowałem znaleźć jakieś informacje i wychodzi na to, że można wnioskować o jej wystawienie w Wydziale Komunikacji.

Czy są inne sposoby na jej uzyskanie?

Z góry dzięki za info!

Pozdrawiam,
Rafał.

Awatar użytkownika
M.
Posty: 4979
Rejestracja: 02 lut 2011 07:10 pm
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Chrysler Aspen 5,7 HEMI HEV Limited 2009 Pb/El/LPG
Postawił flaszek: 39
Dostał flaszek: 60

Re: Town & Country 2015 - tabliczka znamionowa?

Post autor: M. » 07 cze 2021 11:00 am

Gdzie jest?
Sam sobie odpowiedziałeś - drzwi PL czyli kierowcy
Jak wygląda - powinieneś znaleźć w necie jakieś przykłady - to nie tyle tabliczka znamionowa co naklejka z numerem VIN, kodem lakieru, rozmiarami opon, datą produkcji i jeszcze trochę dalszych informacji.
Słyszałem że jest możliwość zamówienia takiej naklejki u producenta auta - tanio nie jest a i jakaś procedura bezpieczeństwa istnieje - musisz udowodnić, że jesteś właścicielem auta.

A tak przy okazji:
Nadal czekamy na powitanie w stosownym dziale forum. Takie zasady.
______
/l, [_____],
|---L- OIIIIIIIO
()_) ()_)-----)_)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę.

Awatar użytkownika
głodźillaryki
Posty: 1072
Rejestracja: 29 paź 2015 06:35 pm
Lokalizacja: Ryki
Samochód: Pacifica 3.5 awd / dodge grand caravan 3.8
Postawił flaszek: 12
Dostał flaszek: 18

Re: Town & Country 2015 - tabliczka znamionowa?

Post autor: głodźillaryki » 09 cze 2021 07:34 pm

U mnie kiedyś diagnosta z ciekawosci w Pacy szukał... Szukał tu,szukał tam... Szukał w kompie... I co sie naszukał to jego 😀
Nie sadził się, bo to tylko naklejka,no i skąd mu wezmę jak Nie ma 😀 Paca z USA przecież jako nie bita nie przypłyneła 😀
Usilnie staram się pisać poprawnie , i nie robić błędów ortograficznych ( czasami się to udaje...)

ODPOWIEDZ

Wróć do „.: TECHNICZNIE :.”